BEEFSAN

Money.pl / 2009-01-11 18:46
Komentarze do spółki: BEEFSAN.
Wyświetlaj:
camposol / 213.172.34.* / 2009-07-14 13:11
BEEFSAN - zmiana ceny w wezwaniu do sprzedaży akcji spółki - nowa cena to 0,26 PLN
szok / 82.139.162.* / 2009-07-14 18:16
kpina , za taka cenę mogą sobie buraków na kilogramy nakupić,
mam34 / 2009-07-14 10:02 / Bywalec forum
Kawałki to tu ładne wypisujecie, lecz ceną to nie wy kierujecie. Jak posiedzicie przez 6m-c na cenie od 0,26 do 0,32 to BEEFSAN BOKIEM WYJDZIE
mający coś do powiedzenia / 79.162.126.* / 2009-07-13 16:10
tak jest popyt i pieniądz -madre stare stwierdzenie-tylo nawet dzisiaj do tej pory ponad 500.000 tys akcji to 1% wszystkich akcji przy bezruchu na spółce i jak mówisz braku kupujących.Teraz czy kiedykolwiek np poszło 1% akcji PKO BP SA w kilka godzin - wiesz że to by było 10.000.000 miljonow akcji w kilka godzin.Mozemy wziąśc inne spółki efekt ten sam.Tu na beefsanie wymienia się nawet 25% akcji spółki.To że dziś jest tylko 1 czy1,5% to całkiem dobrze.Żadnej spółce procentowo nie wymienia się tyle udziałów co beefsanie --nawet jak piszesz że śpiąca sesja.To jak w kawale --przychodzi facet na stacje benzynową pyta --ile kosztuje kropla paliwa--NIC odpowiada sprzedawca ----to proszę mi nakapać cały bak. Identycznie i z beefsanem akcjie jak za darmo komus kapią ale w końcu w bak bedzie pełny i bedzie mozna nieźle na tym paliwku pojechać.Narazie nam ludzie kapią za darmo tj za 30 groszy przy relnej wartosci akcji kilka złotych.
marre / 213.67.94.* / 2009-07-13 16:07
no i skorzystalem z tej oferty po 0,31 i troche dokupilem :)
mam34 / 2009-07-13 15:32 / Bywalec forum
Zaklinanie jest dobre, liczy się pieniądz i popyt. Tu tego brak- wy byście kupowali nie za swoją forse. - możecie kupować jest oferta po 0,31 --126000szt
ku przemysleniu pisakom / 79.162.126.* / 2009-07-13 14:30
oj panie/ni pod nickiem mam to pesymista jesteś.Jesli tak myslisz to myśl tylko nie wypisuj takich bzdur.Akurat 20 groszy to powinno być w trakcie wezwania żeby ludzie oddali po 25 groszy.I to ma sens.Ale jak bedzie po wezwaniu to po ktoś miałby zwalać kurs -bzdura wręcz przeciwnie kurs powinien poszybować do góry z nowym wiekszościowym akcjonariuszem który musi pokazać że inwestycjia przynosi zyski a nie straty.Za pomiełeś pan/ni że to bank kupuje a to jest instytucjia której celem jest zarabianie a straty.Bankowcy to specyficzna grupa społeczna i wiedzą co robią.Mają czas i pieniądze.Wyrolują wszystkich bez znieczulenia.Szczególnie takich słabeuszy jak ten o nicku mam. Inni ponizej piszą ok i mają dobre czucie na spółke i przyszły zarobek.Inni niech sprzedają jak mają słabe nerwy niestety tu jest starcie z********** cwaniaków a nie słabeuszy,Patrzeć i się uczyć jak robią to zawodowcy i zbierają od reszty w umówionym kursie cenowym w myśl zasady kropla drąży skałę.
mam34 / 2009-07-13 14:15 / Bywalec forum
To jest to --- nie wielcy zniżają tyko podtrzymują cene i upłynniają naiwniakom wprowadzając ich do gry. Jak dużo leszczy kupi wykażą stratę cena poleci na dół do 0,20 to oni zaczna poważnie kupować. Mają mały świat biznesu, gdzie sami podają dobre i złe wiadomości. Teraz nastąpią złe wiadomości , będą się ludziska zabijąć żeby sprzedać a Bank powie że miną czas na zapisy.--to jest czarny scenariusz, możliwy w naszym Kraju.
t0m4s / 2009-07-13 15:02
jak dla mnie to podtrzymuja tylko i wylacznie dlatego ze jakby zanizyli to KNF by im sie dobral do dupy...a tak maja nadzieje ze nikt nie zauwazy...
t0m4s / 2009-07-13 13:39
Mnie zastanawia jedna rzecz...
Dlaczego caly czas, 33 osoby, chcą albo kupić za 0,30 albo sprzedac za 0,32
caly czas 33 oferty wolumen tez caly czas ten sam - 536 142
Jak kurs podskoczy do 0,32 to te 33 osoby chcą sprzedać za 0,32 - przez to kurs bardziej nie rosnie.
Jak kurs spadnie do 0,31 to chcą kupic za 0,30... nikt im nie chce po tej cenie sprzedac i po jakims czasie kurs rosnie (inni kupuja) do 0,32... i pentelka wraca do punktu wyjscia...


Czy to nie dziwne ? :)
mam34 / 2009-07-13 10:36 / Bywalec forum
Zapomiałem ==dodac że dużo zamieszania w rynku mięsny zrbiłAa firma z WŁOCH --buduje zakład -ubojnie w Kutnie, która ma ubijac od 6000 do 8000 sztuk świń dziennie. Produkcja ruszy w marcu 2010roku. Obecnie firma ta ma zakład na Wegrzech od 10lat, nasi dostawcy tam wywoża zywiec , zachwalją sobie współprace--dore ceny i szybka wypłacalnośc. BRAK ŻYWCA -to jest największa bolączka średniej wielkości zakładów.
mam34 / 2009-07-13 10:09 / Bywalec forum
Optymistów nie braknie tu , szkoda że nie mają Ci ptymiści kasy do zakupu tak małej spółeczki. Ucieka członek Zarządu --to dobrze, Zaden duży zakład mięsny nie interesuje się zakupem --to dobrze. Umowy to oni podpisują--nie wiadomo jakie przebicie cenowe mają. Mam wrażenie że wszyscy tam coś kombinują, nie ma nad nimi żadnej kontroli. Trzeba pamiętac że z tej branży pare podmiotów w tym roku padnie--DUDA wygłąda że się obroni, --ponieważ na rynku nie ma surowca, a ten co jest trzeba drogo zapłacić, Umowa podpisana na dostawe ileś ton mięsa po określonej cenie to tak jak opcje ryzykowna. Z umów trzeba się wywiązywać-- a gdzie takie ilości świń w odpowiedniej cenie. Pogłowie świń spadło 60% i tu jest problem=--mało surowca , małe oroty a koszty te same.
jk3179 / 2009-07-13 09:06 / Tysiącznik na forum
Proszę proszę,taka dobra informacja a on juz kolejny raz -3,5%.
Dobre informacje / 79.162.126.* / 2009-07-13 07:54
Brawo brawo brawo kolejna rezygnacji z rady-po co wiadomo teraz będą mogli nałykać sie akcji bez obowiązku informacji -układ dobry---- za rezygnację zarobek na kursie akcji.Układają się ludzie na maxa --jedni czyszczą stanowiska pod swoje rządy -przecież tylko rada może wyrazić zgode na sprzedaż spółki lub połączenie z innym podmiotem --i o to chodzi trzeba swoich ludzi w radzie żeby kurs doprowadzic do kilku złotych.Wiecie o jakiej kwocie sprzedaży większościowego pakietu się mówi-----UWAGA 6-8 zł za akcjeTAKA JEST REALNA WARTOŚĆ BIZNESOWA TRANSAKCJI .Mam nadzieję że reszta rady zrezygnuje-- A niebawem wejdą odpowiedni AKCJONARIUSZE i nasze akcjie nareszcie będą godziwie warte.Trzymam kciuki abyśmy doszli do tych chociaż 6 zł.Ci niezdecydowani najlepiej niech teraz oddają akcjie -chętnych na kupno jest sporo -najlepiej około 30 roszy.Choć i jak będą akcjie po 50 -70 groszyteż chętnych będzie sporo.A informacje będą dobre-coraz lepsze.
adamo111 / 77.112.209.* / 2009-07-12 20:41
POUFNE ! - Zarzad celowo podal te b.dobre wyniki sprzedazy poniewaz podobnie jak my
drobni inwestorzy nie akceptuje aktualnej ceny wezwania.Pod koniec tygodnia mozemy
sie spodziewac podniesienia ceny wezwania,na ile ???? - to sie dopiero z komunikatu
dowiemy. Do konca roku powinna byc pokonana bariera 2 zeta!.
G77 / 80.202.198.* / 2009-07-11 23:20
Też tak myśle ,że ostatania szansa . Na tą cene oczywiście ,bo nikt nie mówił ,że przy np. 60 gr też nie będzie okazji;) . Ale wtedy ja bede miał 100% . Nie zapominajmy ,że nikt za nas tego nie przypilnuje i trzeba mieć ręke na pulsie ,tak jak i przy 0,32 tak samo przy 1 zł (miejmy nadzieje ) ;)pozdr
7899 / 80.187.101.* / 2009-07-11 21:13
wciaz brak obrotow i tyle... ja skupuje...bo ostatnia szansa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy