Forum Polityka, aktualnościPolityka

Belgia: Gazeta przeprasza za satyryczny rysunek o katastrofie

Belgia: Gazeta przeprasza za satyryczny rysunek o katastrofie

Wyświetlaj:
Przemysław M. / 85.222.86.* / 2010-04-17 18:05
Europa gnije od środka,cała cywilizacja chyli się do upadku.Aborcja na życzenie,"małżeństwa" pederastów i ostatni hit sezonu:eutanazja na życzenie po 70 r.ż.Polska wdepnęła w to szambo.Nic już nie dziwi po wypowiedziach polskich polityków:"dorżnąć watahę"-Sikorski,"jaki prezydent taki zamach"-Komorowski,"pan prezydent ma fochy"-Tusk i niezliczone wypowiedzi o charakterze seansów nienawiści ze strony polskich mediów/"Gazeta Wyborcza",TVN,TOK-FM i wiele ,wiele innych/.Nic więc dziwnego,że inni nas nie szanują/.Na hasło Michnika odzywa się świat mediów,kontrolowanych przez tą opcję na całym świecie/opluwają Polskę przy kazdej okazji i bez okazji/.
E. / 83.238.214.* / 2010-04-15 13:23
Żal i wstyd, ze mamy takich europejczyków jak w Belgii... której przedstawiciel mowi, ze rysunek orła rozbijajacego się o polską flagę nie mial nikogo urazic... z pewnością miał podnieść na duchu... zwłaszcza rodziny nieżyjących. I ta gotowość zrozumienia emocji Polaków po tak dużej stracie wręcz rozczulająca. Już lepiej nic by nie mówili, nie prostowali... wstyd
Asyt / 95.160.33.* / 2010-04-17 16:44
Nie wiem czego Ci żal ze mają poczucie humoru ? Żart jak żart jedne są chamskie, drugie inne itd.. Przynajmniej jest jakaś odskocznia od prezentowanej w mediach hipokryzji, nasz cudowny jedyny przywódca. Wypadek trudno, zdarza się...
Komentarz do Asyt / 83.29.179.* / 2010-04-17 19:36
Jak możesz tak pisac!!! Żal - trudno? Nagle zginęła elita Polski a ty buraku( nie mam słów) tak piszesz. Już nie chodzi mi o samego Kaczyńskiego skoro jak widzę masz go gdzieś, ale INNI wartościowi, społeczni ludzie razem z nim odeszli. A ty TRUDNO!!! Jak ty gnojku byś umarł to pozostali mogli by powiedziec trudno ,ale nie ONI!

Najnowsze wpisy