Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Berlusconi musi odejść, Papandreu Pyrrusem

Berlusconi musi odejść, Papandreu Pyrrusem

Money.pl / 2011-11-05 17:23
Komentarze do wiadomości: Berlusconi musi odejść, Papandreu Pyrrusem.
Wyświetlaj:
djey / 212.129.90.* / 2011-11-05 20:53
"Jeden i drugi utrzymuje się u władzy niewielką większością, jest skłócony ze swym ministrem finansów i ma w zwyczaju nie dotrzymywać obietnic w czasie, gdy rynki niepokoją się stanem ich finansów."

mi ten opis pasuje do kazdego z naszych kaczo ptakow donaldo wiejskich..
http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2259 / 188.33.207.* / 2011-11-05 19:30
Rozmowa dwóch biznesmenów o kulisach zadłużenia:
"Toś pan nie słyszał, panie Biberglanz, że prezydent Sarkozy z Naszą Złotą Panią Anielą uradzili, żeby dokapitalizować kluczowe unijne banki na ponad 106 miliardów euro? Pan rozumisz - ony mówią: dokapitalizować. Ale tak naprawdę, to co? Tak naprawdę, to wziąć europejskich gojów, żeby ony musiały złożyć sze na banków. Znaczy - trzeba będzie teraz wyciągnąć z gojów ponad 100 miliardów euro. Ony nawet nie będą wiedzieć że składają sze na banków. No bo po co wiedzieć im takie rzeczy? Pan czujesz, jaki to może być interes, czy pan nie czujesz?
- A dlaczego ja nie mam nie czuć, panie Piperman? Ja pana powiem więcej; ja czuję, że pan już wykombinowałeś, jakby tu się do tych 100 miliardów euro podłączyć.
- A żebyś pan wiedział - ale na razie o tym sza! Niech ony, znaczy się - te goje myszlą, że ony sze ratują z kryzysu. Ony będą urządzacz marsze oburzonych - i niech urządzają - bo pan wiesz, panie Biberglanz, kto tymi marszamy kręci? Z jednej strony - dokapitalizowanie banków, a z drugiej - marsze oburzonych. Pan wiesz, co to za interes? To jeszcze lepszy interes, niż globalne oczeplenie!"
Prawda kole w oczy / 79.185.171.* / 2011-11-05 18:30
Tak, świat wini Włochy i Grecję. Przecież to świat im dawał pieniądze hojną ręką wiedząc że ich nie oddadzą. Teraz próbują ratować swoją skórę przed opinią publiczną atakując non stop Włochy i Grecję oskarżając ich o spowodowanie kryzysu. Grecja i Włochy będą brać teraz od Unii tyle kasy ile wlezie, a później ogłoszą niewypłacalność pogrążając Niemieckie i Francuskie banki. Teraz swiat weźmie się za Polskę żądając reform od i tak już porządnie opodatkowanego narodu.
Megamegamegaloman / 85.222.86.* / 2011-11-05 17:23
"Świat wini"? A kimże Ty jesteś, żeby się wypowiadać w imieniu świata? Nawet megalomania ma swoje granice.

Najnowsze wpisy