Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Bez zmiany władzy katastrofa smoleńska nie będzie wyjaśniona"

"Bez zmiany władzy katastrofa smoleńska nie będzie wyjaśniona"

Wyświetlaj:
kbx / 83.11.139.* / 2013-09-25 20:19
Jak Kaczyński wygra to Polska sromotnie przegra. Trzeba być nie lada lemingiem żeby ufać temu facetowi i kupić to co on sprzedaje.

Jego myśli biegną tylko po jednym torze... spiski, układy, dekomunizacja, haki na przeciwników politycznych.

On zwyczajnie nie wie co innego mógłby robić. Katastrofa w Smoleńsku jest naprawdę mu na rękę, woda na młyn jego chorych teorii. Jego marzeń o wyzwoleniu Polski z rąk okupantów z pomoca armi Jezusa, króla Polski na wyłączność.

Chcecie zmian to zagłosujcie na Palikota. W Kaczyńskim jest najwyższe stężenie kwasu do przeciwników politycznych. On zwyczajnie podczas tworzenia haków na Tuska i ferajnę nie będzie miał czasu na wasze emerytury, płace, czy waszą służbę zdrowia.
QWERTY :)))) / 79.184.2.* / 2013-09-25 17:40
będzie zabawnie jak w warszawskim referendum HGW zostanie odwołana większością 90% głosów :)) zwolennicy PO BOJKOTUJCIE REFERENDUM TAK JAK WAM TUSK ZALECA :)) iść
debos / 79.191.59.* / 2013-09-25 18:06

zwolennicy PO BOJKOTUJCIE REFERENDUM

Nie zwolennicy PO a zwolennicy pani prezydent. Ona jest świetnym prezydentem a ci co chcą ją odwołać to sami nie wiedzą dlaczego. Pytałem tych co zbierali podpisy i tych co się podpisywali. Zielonego pojęcia nie mieli dlaczego chcą odwołać. Ale po co daleko szukać. Sporo mogę postawić na to, że Ty też nie wiesz. Ci co chcą odwołać nie kierują się dobrem mojej kochanej Warszawy a pragnieniem zawieruchy, chorymi emocjami, zwykłą głupotą.
Ja bojkotuję referendum bo jako Warszawiakowi z dziada pradziada najzwyczajniej nie po drodze mi z tą hałastrą pisowską, burakiem Guziałem i resztą tej menażerii. Mnie Warszawiakowi z krwi i kości po prostu nie wypada iść na tę hucpę.
debos / 79.191.59.* / 2013-09-25 11:51

czy w jakiejś jeszcze innej, być może specjalna ustawa,

Ten paranoik chce wyprodukować specjalną ustawę która da mu możliwości prawne do postawienia na szafot kogo tylko będzie chciał. Z nim jest gorzej niż myślałem. Jest jeden szkopuł. On sam siebie wybrać nie może. I dlatego nigdy nie dorwie się do żłobu.
5688 / 88.199.162.* / 2013-09-25 13:48

Ten paranoik

dokładnie tak pomyślałem jak wyjechał z tematem że ciała zostały pozamieniane mimo prawidłowej wcześniejszej identyfikacji, ale się z głąba uśmiałem!!!!
....ale zaraz zaraz paranoik miał rację ciała BYŁY pozamieniane, i to niejedno!

skoro paranoik w tym kraju ma rację i mówi prawdę to jak nazwać "swiatłe władze z Kopacz-sropacz" na czele, po identyfikacji tak sie pochlali że znów pozamieniali?
debos / 79.191.59.* / 2013-09-25 14:30

ciała BYŁY pozamieniane, i to niejedno!

Teraz to ja uśmiałem. Co to znaczy pozamieniane?Hokus pokus? To jednak pierwsze co pomyślałeś miało sens. Ta druga myśl która cię naszła była beznadziejna. Jednak chyba pierwsza myśl jak powiada przysłowie jest zawsze najlepsza.
Waniek / 2013-09-25 09:33 / Bywalec forum
Po pierwsze po co nam wyjaśnienie przyczyn katastrofy ponieważ uważam że winni są jej sami lecący którym się spieszyło na tamten świat!!! Żal mi jest jedynie Marty Kaczyńskiej za nią mógł lecieć drugi z braci, może by teraz nie było takich durnych oskarżeń i nadętych nieuków przedstawiających swoje niby racje!!!
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-09-25 10:22
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale właśnie potwierdzasz swoją niewolę umysłową.
Niezależnie od ilości, każdy kto nie potępi jasno i wyraźnie J P, jest oszołomem.
Z taką wadą jak Twoja nie da się dyskutować. Ona się bardziej nadaje do leczenia.
Pozdrawiam
Waniek / 2013-09-25 11:07 / Bywalec forum

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale właśnie potwierdzasz swoją niewolę umysłową.
Niezależnie od ilości, każdy kto nie potępi jasno i wyraźnie J P, jest oszołomem.

Zastanawiam się czy kiedykolwiek czytasz to co napłodziłeś bo mam wrażenie że nie!!!
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-09-25 11:29
Z taką retoryką świetnie sprawdzisz się na forum PO. Będzie się pławić w pochwałach i zrozumieniu. Tutaj trzeba czegoś więcej od powtarzania poprawnych regułek.
Waniek / 2013-09-25 12:03 / Bywalec forum

Tutaj trzeba czegoś więcej od powtarzania poprawnych regułek.

Dość POPIS-ów to moja teoria. Tępię jednak oszołomstwo a o pochwałach dla PO nie słyszałem i jeżeli zasłuży to również uważam że należy piętnować złe postępowanie. Ale to nie oznacza tępienia dla samego tępienia i samozachwytu!!! (bufonady)
debos / 79.191.59.* / 2013-09-25 11:44

Z taką retoryką świetnie sprawdzisz się na forum PO.

Czy Ty zastanawiałeś się kiedyś czy komuś potrzebny jest twój bełkot? Nie umiesz napisać już nie mówię coś odkrywczego ale choćby cokolwiek na temat to daj sobie spokój. Jeśli Waniek ma taki sam stosunek do pyskaczy ja, a przecież tego nie można wykluczyć to ma opinie o sobie wygłaszane przez takich gości jak Ty w głębokim poważaniu.
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-09-25 13:48
Widzę, że nadajesz ze wschodnich rubieży, nie dziwię się wcale, że tak daleki jesteś od prawdy. To, że jesteś anonimowy wcale cię mnie upoważnia abyś opluwał, wszystkich i wszystko, naucz się więc savoir vivre'u i zachowuj kulturalnie, jeżeli nawet siedzisz gdzieś tam w jurcie zarośniętej krzakami
debos / 79.191.59.* / 2013-09-25 14:35

Widzę, że nadajesz ze wschodnich rubieży

To nie wiedziałeś?
Waniek / 2013-09-25 17:08 / Bywalec forum
Problem w tym, że moje rubieże są bardziej kulturalne i jeżeli już to może obaj zaprzestaniecie się opluwać i zaczniecie normalnie dyskutować!!!. Co do dobrego wychowania to uważam że ani PO ani PIS nie ma monopolu na rację prawda zazwyczaj leży po środku.
Do rzeczy kiepskie teorie m. jak i odpowiedzi pana t. nie za bardzo mi się podobają bo to dziecinada na poziomie przedszkola!!!

Najnowsze wpisy