Bez znieczulenia

Money.pl / 2007-10-17 07:58
Komentarze do wiadomości: Bez znieczulenia.
Wyświetlaj:
flugo / 2007-10-17 13:25 / portfel / Dziecko hossy
wylogowało mnie- podajcie proszę po ile impel chodzi?
nie wiem czy warto przed obiadem się logować:))
flugo / 2007-10-17 13:32 / portfel / Dziecko hossy
ok- dzięki
no to się nie loguję:))
zbig$ / 2007-10-17 13:18 / Uznany gracz - weteran 93/94
zachod juz +1% ok.
eprach / 2007-10-17 13:28 / portfel / Onedaytrader
taaa ale oni nie są wykładnią dla naszych koszykarzy..
freshcom / 2007-10-17 13:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
obserwujecie wykres angoli?ciekawy
NOVA / 2007-10-17 13:17 / Spekulująca emerytka
Dziś Gazeta Parkiet podała wiadomości dotyczące PKM DUDA - chodzi o jakieś prokuratorskie oskarżenia. Czy ktoś z Was ma dostęp do te informacji? O co tu chodzi?
Krzych / 2007-10-17 13:16 / Płoteczka na forum
TVN z 20 lidero ale mam go po 22.05 i nie uśredniłem
anna. / 2007-10-17 13:13 / Uznany Gracz Giełdowy
Polnord chce przejąć 2 firmy deweloperskie w 2007 roku
(2007-10-17 12:47:00)

Polnord chce przejąć 2 firmy deweloperskie w 2007 roku

17.10.Warszawa (PAP) - Polnord liczy, że w 2007 roku dokona dwóch przejęć firm deweloperskich,
spółka chciałaby też w najbliższym czasie rozpocząć działalność na Słowacji i w Rumunii -
poinformował w środę dziennikarzy prezes Polnordu Wojciech Ciurzyński.

"Jeśli chodzi o przejęcia, pracujemy nad tym. Mam nadzieję, że uda nam się ich dokonać w tym roku.
Chciałbym w tym roku przejąć jedną, albo nawet dwie firmy" - prezes Ciurzyński.

"Rozmawiamy tylko z deweloperami, także z małymi spółkami, które produkują rocznie 100-200
mieszkań" - dodał.

Prezes poinformował, że jednym z potencjalnych celów jest spółka, której prospekt znajduje się w
Komisji Nadzoru Finansowego.

"Drugim naszym celem jest wyjście za granicę, na Słowację i do Rumunii. Może uda nam się to w tym
roku, obecnie poszukujemy partnerów" - powiedział Ciurzyński. (PAP)
PedroGonzalez / 2007-10-17 13:13 / Uznany Gracz Giełdowy
no to ladnie usd/jpy wypalil..a znim dj :)
TRIP / 83.29.216.* / 2007-10-17 13:12
A niech was drzwi ścisną traderzy zaxxani Giełdą się zająć a nie kłótniami politycznymi każdy widzi jakie są fakty
J / 2007-10-17 13:22 / Tysiącznik na forum
spoko, na ile ci ustawić W20 na zamknięciu ?

;)
slaw / 2007-10-17 13:11 / Uznany Gracz Giełdowy
nikt nie chce odpowiedziec na porane pytania o sluzbe zdrowia?????? no to tak:
1. 20% NAJWIEKSZYCH szpitali robi 80% zadłuzenia
2. 90% szpitali jest wlasnoscia samorzadow
3. aby odebrac szpitale samorzadom trzebaby zmienic ustawe ktora z pewnoscia bylaby niekonstytucyjna
4. prywatyzowac mozna juz dzis .... wiec po co kupowac cos (ustawe) co juz jest znacznie taniej .... co wiecej wiekszosc samorzadow chetnie sprzeda tylko kupca nie widać ..........
5. zmiana formy prawnej nic nie da jezeli nie bedzie prywatnych ubezpieczeń .... w wiekszosci przypadkow.
6. zapraszam na strone internetowa szpitala im. dietla w Krynicy ..... poreczylismy im jako powiat w 2004r. kredyt ..... mieli zaczac splacac w 2012 roki oddali juz teraz ponad poł miliona bo maja zyski w zeszlyp roki zainwestowali w spzret ponad 2 miliony zeta z funduszy unijnych wklad mieli z zyskow nie z pieniedzy samorządu ...... aha ... i w zyciu rada powiatu nie zgodzi sie na sprzedaż szpitala bo to kura znoszaca złote jaja ............ wiec moze przestaniecie pisac glupoty podrzucane wam przze pisowa propagande a zaczniecie glosowac tez w wyborach samorzadowych ana ludzi ktorzy cos umieją .... cos robia a nie tylko dyrdymaly opowiadają w tv ...... nie glosuj na liste glosuj na człeka

ps. spytajcie teraz Posła cymanskiego ile ma dlugu szpital w Malborku bo on tam do 2005r. był prezydentem miasta ........ odpowiem ponad 20 milionow ....... gratulujemy zdolnosci w zarzadzaniu sluzba zdrowia .... poslowi cymanskiemu jednemu z najlepszych przeciez z pis
warren buffet / 2007-10-17 13:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
1. zasada pareto wiecznie zywa ?
slaw / 2007-10-17 13:21 / Uznany Gracz Giełdowy
tak sie zlozyło
caabi / 2007-10-17 13:16 / Tysiącznik na forum
nie wysilaj się do fanów pisu to nie dotrze... byś pokazał na kartce by nie potrafili przeczytać, powie kaczor w tv--- wiedza wszystko.
ps. ciekawe czy jak inwestują w swoje spółki to też nie patrząco przynosi zysk a co stratę.... skoro to zadna róznica....

ps sław zerknij na spółke Magellan... to tak w temacie służby zdrowia.... w normalnym kraju taki spółki nie mogą powstać... ale u nas ?? u nas wszystko jest możliwe, kupować długi szpitali i sprzedawac je kontrahentom.... poprzez przekupywanie przezesów dyrektorów samorządów, szpitali itp.... ręce opadają....
rotux / 2007-10-17 13:27 / Uznany Gracz Giełdowy
obrażanie ludzi o odmiennych poglądach sprawia Ci przyjemność?
caabi / 2007-10-17 13:29 / Tysiącznik na forum
tak. i to ogromną.... jestem jak kaczyński.... jade równo po wszystkich.... dla zasady !!!
samuraj jack / 2007-10-17 13:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
to oznacza, że w PO to sami ignoranci, dyletanci i amatorzy siedzą, jak zawarli prywatyzcję w programie z maja 2007 (co zmienili tylko w związku z wyborami)
voodoo child / 2007-10-17 13:29 / "Slight return"
nie wysilaj sie niektórzy z tego forum powinni sie do alergologa udać ze swoim uczuleniem na drób , ja inaczej nie potrafie sobie tej agresji wytłumaczyć
caabi / 2007-10-17 13:21 / Tysiącznik na forum
samuraju napisałem Ci czemu delikatnie się z tego wycofali...... aby pis nie miał powodu aby tego pomyslu obzycic blotem.... choc i tak to zrobił (mam na mysli reklamę z tym jak ktoś dzwoni na pogotowie) takie sytuacje nie mogą miec miejsca ale oni poprsotu graja na uczuciach ludzi którzy nie maja swoich pogladów na jakies tematy... dlatego takie poparcie maja.... ludzi z niskim wyksztalceniem
(nie odnoszę się do Ciebie bo wiem że ty cenisz pis za walkę z korupcją) choć sam mam inne zdanie w tym temacie
slaw / 2007-10-17 13:20 / Uznany Gracz Giełdowy
dlaczego dyletanci .... uwazam ze wykreslenei tego jest błedem ... ale coz gdyby druga strona chciala rozmawiac o problemie to nikt by sie tego nie bał ......... powinna byc swoboda prowadzenia tej dzialalnosci tak jak w gminach ... POZ moze byc gminny moze byc prywatny ... i komu to przeszkadza????...... zrob mi przyjemnosc i sam napisz jeden raz ze pis tym gra .... wykorzystuje to do straszenia ludzi .....
samuraj jack / 2007-10-17 13:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
no jak - skoro można to robić - to po co to wpisywać do programu z którego później tchórzliwie się to wykreśla...
samuraj jack / 2007-10-17 13:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ten raz zrobię Ci przyjemność:


pis tym gra .... wykorzystuje to do
straszenia ludzi .....
caabi / 2007-10-17 13:30 / Tysiącznik na forum
brawo samuraju.... ale i tak jesteś po ciemnej stronie mocy :)))))
superman / 2007-10-17 13:08 / Tysiącznik na forum
08octava ladnie:)
eprach / 2007-10-17 13:04 / portfel / Onedaytrader
indeks zmian ilości wniosków o kredyt hipoteczny w USA wzrósł o 0,7%. Składał się na to wzrost liczby wniosków o nowy kredyt o 2,1%, który zniwelował spadek liczby wniosków o refinansowanie już zaciągniętych zobowiązań o 1,1%.
eprach / 2007-10-17 13:10 / portfel / Onedaytrader
a Brytole gnają na północ..
zbig$ / 2007-10-17 13:04 / Uznany gracz - weteran 93/94
petrol na potrojnym dnie - przelamie sie czy odbije...)))
J / 2007-10-17 13:09 / Tysiącznik na forum
mógłby przełamać, kupiłbym sobie jedną akcję, tak na wszelki wypadek ;)
caabi / 2007-10-17 13:03 / Tysiącznik na forum
A. Łukaszenko
W 1991 popierał puczystów Janajewa przeciwko legalnemu prezydentowi ZSRR Michaiłowi Gorbaczowowi. Opowiadał się zdecydowanie przeciwko likwidacji Związku Radzieckiego, zwolenników niepodległości Białorusi nazywając zdrajcami i agentami imperializmu. Jako jedyny deputowany Rady Najwyższej BSRR głosował przeciwko ratyfikacji układu białowieskiego z 8 grudnia 1991.

W latach 1991-1994 pełnił dalej funkcję deputowanego do Rady Najwyższej, zasłynął z bezpardonowej walki z prawdziwą i wyimaginowaną korupcją na szczytach władzy. W lipcu 1994 wybrano go na prezydenta Białorusi. W pierwszej turze zdystansował kandydatów niepodległościowych: Stanisława Szuszkiewicza i Zianona Paźniaka, w drugiej rundzie uzyskał 80% głosów wygrywając z premierem Wiaczasłauem Kiebiczem. Zbiedniałą część społeczeństwa Białorusi przekonał do siebie obietnicą zakończenia tzw. złodziejskiej prywatyzacji, rozliczenia afer gospodarczych z lat 1991-1994 oraz zacieśnieniem związków politycznych i ekonomicznych z Rosją.
caabi / 2007-10-17 13:05 / Tysiącznik na forum

zasłynął z bezpardonowej walki z prawdziwą i
wyimaginowaną korupcją na szczytach władzy


to teraz kaczyński.... nie chcę myśleć i dewagować czy jego losy będą podobne jak w przypadku łukaszenki... mam nadzieje ze 21.XI zakończy się ten burdel
pklark / 2007-10-17 13:14 / portfel / -
Nie przegninajcie z ta krytyką Kaczynskich -porównywanie ich do łukaszenki ,a tym bardziej pol-pota to juz prawdziwe przegiecie.........dodam ,ze kaczynscy nie są bohaterami z mojej bajki i na PIS glosowac nie będe ale takie mieszanie ich z gó....m to przesada -troche obiektywizmu i zdrowego rozsądku zycze......
samuraj jack / 2007-10-17 13:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
uprzejmie donoszę, że Kaczyński nie był porównany jeszcze do Pol-Pota i Czyngis-Chana
valjean / 2007-10-17 13:09 / Galernik
Kaczyński to Pol-Pot i Czyngis-Chan

mówisz i masz
samuraj jack / 2007-10-17 13:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
o jak ładnie...

jeszcze Ho Shi Min, Mao i Attyla...
caabi / 2007-10-17 13:09 / Tysiącznik na forum
samuraju na naszych oczach dzieje się historia... czy myslisz ze jak łukaszenka w białorusi wlaczył z korupcją to ludzie wtedy mieli takie obawy ze moze zostac dyktatorem ?? oczywiście że nie ...... ja trochę o historii współczesnej i gospodarcze czytałem, i stawiam taką tezę że kaczyński dąży do tego aby stwozyc ustruj totalitarny.... bo on wie że tylko on ma rację i robi dobrze.... te cechy sa cechami dyktatorów.
caabi / 2007-10-17 13:12 / Tysiącznik na forum
i zapomniałem dodać że to jest oczywista oczywistość :)
doncorleonte / 2007-10-17 13:09 / Puppet Master
Ja bym go porównał do Piłsudskiego.
caabi / 2007-10-17 13:10 / Tysiącznik na forum

zbiedniałą część
społeczeństwa Białorusi przekonał do siebie obietnicą
zakończenia tzw. złodziejskiej prywatyzacji, rozliczenia afer
gospodarczych z lat 1991-1994 oraz zacieśnieniem związków
politycznych i ekonomicznych z Rosją.


WIDAĆ ŻE CIEBIE PRZEKONAŁ KACZOR.
samuraj jack / 2007-10-17 13:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Pozbyłem się garści X
samuraj jack / 2007-10-17 13:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
średni zarobek ze sprzedanych opcji 17 proc.;
czas inwestycji 7-8 dni

szukał będę kolejnych okazji...

żałuję tylko, że obroty małe i była to tym razem tylko garsteczka opcji
eprach / 2007-10-17 13:08 / portfel / Onedaytrader
gratulacje..
caabi / 2007-10-17 12:56 / Tysiącznik na forum
Po Okrągłym Stole i wyborach 1989 roku Polska weszła w okres transformacji wolnorynkowej. Aby sprostać światowej konkurencji kolejne rządy (Ministerstwo Skarbu Państwa, utworzone 1 października 1996) rozpoczęły ogromną akcję prywatyzacji. Przyjęła ona trzy formy:

* prywatyzacja kapitałowa
* powszechne uwłaszczenie – własność otrzymali wszyscy obywatele (patrz: Program Powszechnej Prywatyzacji)
* prywatyzacja bezpośrednia

Największe prywatyzacje miały miejsce w latach 90. XX wieku. W niektórych latach sprzedawano mienie wartości większej niż 10 mld złotych. Niestety wszystkie rządy zamiast inwestować np. w budowę autostrad, wydawały dodatkowe pieniądze na utrzymanie nierentowych państwowych "molochów" oraz "cele społeczne".

Prywatyzacja w Polsce często wiązała się ze sprzedażą mienia zagranicznym właścicielom. Największe polskie firmy jak monopolistyczny operator telekomunikacyjny, czy wiele banków trafiło w "obce" ręce. Mimo protestów populistycznych polityków okazało się, że z wyjątkiem polskiego telekomu prywatyzacje poprawiły efektywność i jakość usług. Jednak zawsze zmiana własności oznaczała zwolnienia nadmiarowych pracowników. Sprywatyzowane firmy znacznie podnosiły swoją wydajność, przez co nie potrzebowały już tylu rąk do pracy. Dzięki restrukturyzacji nowe prywatne przedsiębiorstwa przetrwały na rynku, ale kosztem wzrostu bezrobocia. Sprywatyzowane sektory gospodarki zaczęły osiągać zyski i wpłacać do budżetu podatki. Przedsiębiorstwa, które pozostały państwowe przynosiły najczęściej straty, które musieli pokrywać wszyscy podatnicy. Odrzucenie prywatyzacji zmniejszyłoby wzrost bezrobocia, ale Polska zatrzymałaby się w rozwoju i pogrążyła w recesji. Taką drogą podążyły niektóre z krajów postkomunistycznych, jak Białoruś.

ostatnie zdanie wymownie daje do myślenia..... chcecie być jak Białoruś ?? i kaczyńskiego jak łukaszenkę ?? już media publiczne są stronnicze... tak to się zaczeło na białorusi... zaraz znajde jakieś opracowanie i wkleje bo 15 lat temu tak samo się zaczeło u nich.... od walki z korupcją i :wyższością rządów partii nad dobre społecznym"
zbig$ / 2007-10-17 13:06 / Uznany gracz - weteran 93/94
kolego jedz na bialorus i nie pisz glupot -- bialorus to temat tabu dla mnaszych mediow - bo sytuacja podobna do chin - zamordyzm łukaszenki i ordnung, a kapital wali drzwiami i oknami i pkb jest spory...zeby nie doszlo do tego ze na saksy bedzie sie jezdzic do rosji i na bialorus...
voodoo child / 2007-10-17 13:02 / "Slight return"
Ale niezaprzeczalnym jest ze wiele prywatyzacji oznaczało uwłaszczenie sie różnych cwaniaczkow na naszym majątku narodowym .
samuraj jack / 2007-10-17 13:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
kolego - co do prywatyzacji nie ma wątpliwości...
pytanie - jak prywatyzować i za ile...

prywatyzacja - zła co do formy i za tanio w kontekście ceny - to rabunek
jarekon / 2007-10-17 13:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cena jest umowa.. miedzy tym co ktos chce sprzedac a za ile ktos chce kupic.....
inwestor kupuje.............. kupuje bankruta z ktorym ciezko cos zrobic.......... inwestuje........ przeprowadza restrukturyzacje, zwalnia ludzi itd...........
za pare lat okazuje sie ze z bankruta urosla silna solidna firma
zaczynaja zatrudniac ludzi, interes sie kreci, placa wieksze podatki itd itd.......
co w tym zlego?? czemu wszycy placza ze sprzedano cos tanio?? czemu wtedy nie odwazyl sie nikt inwestowac??
bez sensu te gadki............
rotux / 2007-10-17 13:16 / Uznany Gracz Giełdowy
bardzo ładna wizja,
rzekłbym nawet idylliczna
caabi / 2007-10-17 13:07 / Tysiącznik na forum
NO I OBAJ MACIE RACJĘ. więc czemu głosujecie na pis który nie sprywatyzuje nic bo się boi tego. tu trzeba odwagi i zdecydowania i przede wszystkim umysłu i wiedzy do podejmowania dobrych decyzji prywatyzacyjnych...
więc ponawiam pytanie czemu nadal popierasz pis ?
samuraj jack / 2007-10-17 13:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
dla programu PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ - oczekuję działań w tym zakresie i tu sie nie zawiodlem;

chciałem głosować na JKM, ale przegiął we Wrześni i:
1. jak człowiek ma u mnie wielką kreche
2. ma kreche u innych również - nie ma szans
rotux / 2007-10-17 13:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Ale kto by się takimi drobiazgami...

Pozdrawiam :)
zbig$ / 2007-10-17 13:08 / Uznany gracz - weteran 93/94
powiem tyle ze najpier trza bylo przeprowadzic uwlaszczenie - wszystkie firmy podzielic na akcje, kazdemu przymusowo zalozyc rachunek w bmie, przydzielic akcje i kto by chcial niech by skupował, wtedy by nie bylo gadania, ze wysprzedano, ukradziono, rozkradziono, itd.
samuraj jack / 2007-10-17 13:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
pozdrawiam :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy