Bez znieczulenia

Money.pl / 2007-10-17 07:58
Komentarze do wiadomości: Bez znieczulenia.
Wyświetlaj:
easy rider / 2007-10-17 12:25 / Bywalec forum
2000 akcji na Mercorze - jak na tę spółkę to niezły zakup
zbig$ / 2007-10-17 12:24 / Uznany gracz - weteran 93/94
10-17 11:55:10 | *.*.*.* | brydzia [ Uznany Gracz Giełdowy (13769 postów) ]
wiesz co przestań ludziom wciskać kit , że dzięki prywatyzacji ludzie płacą
więcej za żywność ,

jeszcze napisz że przez Unię ludzie na wsi dopłaty dostają i się bogacą skomentuj
--------------------------------
a co dogmaty upadly? ze prywatyzacja potania produkt? poczytaj o historii prywatyzacji elektrowni w kalifornii - doszlo do tego. ze do sieci podlaczyli atomowa lodz podwodna bo miasto nie mialo pradu...
nie tylko unia wiecwj placi za produkty, to zaklady musza wiecej placic i drozej sprzedawa
caabi / 2007-10-17 12:32 / Tysiącznik na forum
Nie no ręce opadają czy do Ciebie nic nie dociera ?? czy ty nie rozumiesz że prywatyzacja nie oznacza oddania komuś za darmo. .

fak nie kumam czemu to do Ciebie nie dociera.... może z WIKIPEDII
Prywatyzacja – akt przekazania prywatnemu właścicielowi państwowego mienia. Prywatyzacja może się odbywać przez uwłaszczenie lub sprzedaż.

Przeciwieństwem prywatyzacji jest nacjonalizacja.
i dalej
Argumenty na rzecz prywatyzacji [edytuj]

* Zarządzanie państwowe powoduje, że często firmom trudniej szybko dostosować się do zmian na rynkach. Wiele firm zamiast inwestować w nowoczesne technologie, utrzymuje przestarzały przemysł ciężki.
* Zdaniem zwolenników prywatyzacji państwowy monopolista nie musi odpowiadać przed konsumentem, który nie może wybierać różnych usługodawców. Podział i prywatyzacja firmy może wprowadzić konkurencję.
* Państwowe zakłady stają się polem do walki o wpływy polityczne. Odbywają się wojny o to, kto ma być prezesem państwowej firmy. Populistyczni politycy próbują rozgrywać głosy załóg wielkich państwowych molochów. Obiecują im "walkę z bezrobociem" i w zamian za to chcą, żeby na nich głosować. Zdaniem zwolenników prywatyzacji efektem są ogromne straty generowane przez państwowe firmy, za które musi płacić całe społeczeństwo. Wypracowany przez firmy państwowe zysk bywa pobierany przez państwo na bieżące potrzeby budżetowe (dywidenda) bądź dla celów partii rządzącej, nie zaś na inwestycje firmy w nowe technologie i zwiększanie zatrudnienia. W firmach państwowych dodatkowo najwyższe stanowiska bywają często obsadzane osobami z partii rządzącej, którym brak kompetencji i doświadczenia w zarządzaniu firmą.

ODNIEŚ SIĘ DO TEGO MERYTORYCZNIE JAK ZAPRZECZYSZ TO UDOWODNISZ MI ŻE JESTEŚ GŁUPI
zbig$ / 2007-10-17 12:51 / Uznany gracz - weteran 93/94
* Zarządzanie państwowe powoduje, że często firmom trudniej szybko dostosować się
do zmian na rynkach. Wiele firm zamiast inwestować w nowoczesne technologie, utrzymuje przestarzały przemysł ciężki.
jacy ci Niemcy, francuzi czy inni głupi - wciaz utrzymuja panstwowe firmy, zeby wspomniec franc tkom, ktory jest panstwowy i nasza tepse niby "sprywatyzowano", czyli oddano francuskiemu PANSTWU

* Zdaniem zwolenników prywatyzacji państwowy monopolista nie musi odpowiadać przed
konsumentem, który nie może wybierać różnych usługodawców. Podział i prywatyzacja
firmy może wprowadzić konkurencję.
Moze, ale zazwyczaj jest zmowa cenowa, duzi sie dogaduja i graja przeciw slabszym czyli malym, patrz np. sieci qmórkowe w Polsce - ceny najwyzsze w Europie, a w panstwowych byla chociaz kontrola cen -

* Państwowe zakłady stają się polem do walki o wpływy polityczne. Odbywają się
wojny o to, kto ma być prezesem państwowej firmy. Populistyczni politycy próbują
rozgrywać głosy załóg wielkich państwowych molochów. Obiecują im "walkę z bezrobociem"
i w zamian za to chcą, żeby na nich głosować. Zdaniem zwolenników prywatyzacji efektem
są ogromne straty generowane przez państwowe firmy, za które musi płacić całe
społeczeństwo. Wypracowany przez firmy państwowe zysk bywa pobierany przez państwo na bieżące potrzeby budżetowe (dywidenda) bądź dla celów partii rządzącej, nie zaś na
inwestycje firmy w nowe technologie i zwiększanie zatrudnienia. W firmach państwowych
dodatkowo najwyższe stanowiska bywają często obsadzane osobami z partii rządzącej,
którym brak kompetencji i doświadczenia w zarządzaniu firmą.

No tu juz wiele by pisac, dodam tyllko ze w wyniku prywatyzacyj z lat 90 tych prace stracilo ponad milion ludzi, ktorzy teraz musza siedziec za granica...
----------------------------------
a co do glupoty właśnie jednostronne uwielbienie dla prywatyzacji jest glupotą - czasem trzeba prywatyzowac a czasem nie, przykladów jest mnóstwo, wez sobie ceny papiero jak sprywatyzowano świecie, ktore dostarczalo taniego papieru, a po prywatyzacji okazalo sie ze jest 10 razy wiecej warte - cały zachod smial sie z naszych "prywatyzatorow" spod znaku PO - lewandowszczyzna
caabi / 2007-10-17 13:00 / Tysiącznik na forum
masz już w głowie poustawiane tego już się nie uleczy....
nie będę odnosił się do Twoich argumentów bo nie ma to sensu i tak ich nie zrozumiesz.
doncorleonte / 2007-10-17 12:39 / Puppet Master
Pisałem prace dyplomową z prywatyzacji jeśli oddanie firmy za roczne zarobki uważasz uczciwością to gratuluje
zbig$ / 2007-10-17 12:54 / Uznany gracz - weteran 93/94
daj spokoj to doktryner - w kraju takim jak nasz przezartym komunistycznym złodziejstwem korucpcją i ukladem zadna prywatyzacja nie bedzie uczciwa, najpierw trzeba stajnie augiasza wyczyscic - i tu racje ma pis ze wsztsrzymakl prywatyzacje - w takich warunkach bylaby to glupota
caabi / 2007-10-17 12:42 / Tysiącznik na forum
k**** za przeproszeniem czy gdzieś napisałem aby oddać coś za równowartość jej rocznych zysków ??
WMAWIASZ MI ŻE COŚ TAKIEGO POWIEDZIAŁEM ABY TYLKO MÓC DO CZEGOŚ TAKIEGO SIĘ ODNIEŚĆ, ja nie mogę same kaczyńskie tu są
brydzia / 2007-10-17 12:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
tak jeszcze powiedz , że przez te długoterminowe kontrakty podpisywane z elektrowniami przez państwo mamy taką tanią energię w Polsce

dziwne , że dla Ciebie prywatny kapitał gorzej gospodaruje na rynku niż państwo
brydzia / 2007-10-17 12:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Roman Młodkowski , szpital w Ząbkowicach Śląskich przejęty za długi przez spółke EMC

Samuraju co Ty na to , już dawno został przejęty i zarabia

Dziwi Cię to ? ach te pisiory ,
caabi / 2007-10-17 12:28 / Tysiącznik na forum
i teraz nie ma długów... nie ma protestów w tej placówce... a usługi są za darmo ponieważ są objęte refundacją w NFZ. i z punktu widzenia pacjęta nie zmienia to nic.... z punktu widzenia państwa jest to tak lośno omawiana PRYWATYZACJA...
i kosztem czego ?? oddano za darmo bo miał długi zamiast sprzedać za godziwe pieniądze jak by go pierw oddłużyć odpowiednio wprowadzając w nim reformatorskie pomysły... ale do niektórych to ni dociera... to tylko pokazuje jak ciemny jest elektorat PISu.
Ci którzy wiedzą i widzą korzyści z prywatyzjacji a są fanami pisu z innego powodu proszę niech nie czują się urażeni... a Ci co nadal nie widzą tego zjawiska..... no cóż
brydzia / 2007-10-17 12:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz co powiedział poseł PiSu na konferencji

jak ktoś chce miec prywatny szpital to niech sobie buduje od zera

a te co są lepiej niech upadną i stoją puste , totalny popapraniec
caabi / 2007-10-17 12:34 / Tysiącznik na forum
nie no lepiej przecież zeby nikogo w nim nie leczyc aby do niego panstwo (a więc i my) do niego dopłacali bo pis prowadzi walke nie wiadomo z czym.... byle tylko byc przeciwko !!!! to jest chore
flugo / 2007-10-17 12:25 / portfel / Dziecko hossy
ale nie rozumiem co ma samuraja dziwić?
że prywatny szpital zarabia?
sorry,że się wtrącam...
brydzia / 2007-10-17 12:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
bo on twierdzi że całe zło to PO bo chce prywatyzować służbę zdrowia , państwowy szpital jechał na stratach aż upadł , prywatny zarabia , ten sam szpital na tych samych kontraktach z NFZ

a w państwowej lekarze się wypięli i pielęgniarki też , a Religa jeździ od szpitala do szpitala i pali ..... gasi ogień
flavio25 / 2007-10-17 12:33 / portfel / Tysiącznik na forum
a zalozymy sie ze jak PO sie dorwie do władzy to nie bedzie prywatyzowac tych upadajacych, tylko te na ktorych inwestor szybko osiagnie zyski

taka roznica
samuraj jack / 2007-10-17 12:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Brydziu - Ty mnie nie rozumiesz...
ja jestem HARD-wolnorynkowiec;
sprywatyzowane powinno być niemal wszystko...

mnie tylko oburza kłamanie przez PO w sprawie służby zdrowia;
podobnie jak kiedyś, kiedy byli KLD - tu nic się nie zmieniło;

to oni zniszczyli w oczach ludzi słowo liberał - po ich rządach mówiło się "liberał-aferał"
brydzia / 2007-10-17 12:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
ja ci mówie , złodziei i przekrętasów trzeba wsadzać do więzień ,

wystarczy zrobić takie procedury , że nie będzie możliwości załatwiania czegoś za kasę , co zrobił PiS w sprawie jakichkolwiek procedur

sam nawsadzał swoich do spółek skarbu państwa , o prymitywnym prezesie NBP nie wspomnę który nawet z kartki nie wie co czyta
caabi / 2007-10-17 12:38 / Tysiącznik na forum
samuraju wiesz czemu tusk nie trzyma się tak kurczowo obecnie pomysłu prywatyzacji.... bo wie ze pis tak to obróci że elektorat PO mógłby po czesci się od niego odwrócić....jak wygrają wybory to zobaczysz ze sprywatyzują szpitale i zrobią to dobrze. ale aby ciemny lud się nie przestraszył .... dlatego stonowali swoje obietnice aby nie byly dla niektórych "jkontrowersyjne"
samuraj jack / 2007-10-17 12:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
czyli co - w obawie przed PiS można okłamywać ludzi???
doncorleonte / 2007-10-17 12:14 / Puppet Master
To będzie w górę na DJ IBM Intel ostro UP
TOMOK / 2007-10-17 12:11 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Czyżby już dziś nastał ten dzień?
Dzień w którym po 118 dniach inwestycji zacznę...zarabiać na niej?
Wytrwałości w inwesowaniu życzę...
Pozdrawiam
caabi / 2007-10-17 12:23 / Tysiącznik na forum
a ktoś ma coś dłużej niż ja ?????

LUBAWA okres inwestycji 395 dni :))))
oczywiście już ładnie uśredniona z zabiegiem straty podatkowej itp... ale w portfelu nadal siedzi i czeka na wzrosty nad 3 zł. conajmniej :))
brydzia / 2007-10-17 12:14 / 10-sięciotysiącznik na forum
uważaj bo tam nie ma żadnych funduszy a rośnie kilkoma akcjami
TOMOK / 2007-10-17 12:19 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
zaciąłem się...wytrzymam...zarobię...
Pozdrawiam
dario1069 / 2007-10-17 12:21 / Bywalec forum
Witam Ktoś nie wytrzymał ciśnienia i puścił PPWK pkc. Czekałem na niego.
brydzia / 2007-10-17 12:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
tyle wytrzymałeś to bez zysku nie oddawaj , trend twój friend
brydzia / 2007-10-17 12:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
Fasing pewnie ,
TOMOK / 2007-10-17 12:20 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
yes...ale jeszcze druga wojenka długa przede mną...a z tamtym cackiem to już gorzej...
Pozdrawiam
Krzych / 2007-10-17 12:24 / Płoteczka na forum
INF - ale jak sobie radzisz z FAM ja troszeczkę zredukowałem.
TOMOK / 2007-10-17 12:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
kupiłem wczoraj...bo żeś mnie namawiał...hihih... żartuję...
nie mam przekonania szczerze powiem...ale poczekam jeszcze
Pozdrawiam
Krzych / 2007-10-17 12:34 / Płoteczka na forum
wiesz że czekamy na dane jak będą złe to kiepsko , ja odkupię taniej jak dobre to zyskasz Ty , z tym że jeszcze ja mam. Tylko połowę z zyskiem oddałem.
Piotreq / 2007-10-17 12:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na czym?
warren buffet / 2007-10-17 12:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to forum sie ostatnio polityczne zrobilo :) ciekawe czy od piatku na tym forum bedzie cisza przedwyborcza ;)
anonim_03 / 2007-10-17 12:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
od piątku o alkoholach i panienkach ;-)
warren buffet / 2007-10-17 12:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
=)
Karlos / 2007-10-17 12:26 / Tysiącznik na forum
to do piatku trzeba na to jeszcze zarobić:)
valjean / 2007-10-17 12:08 / Galernik

2007-10-17 12:01:20 | *.*.*.* | samuraj jack [ Portfel ] [ "Uznany Gracz Giełdowy"/ Bloguje na bblog.pl! ]
cykl gospodarczy, na szczęście, rządzi się swoimi prawami - politycy niewiele
mogą zdziałać

żeś palnął, niczym białoruska propaganda. ale w PiSie też cenzura i może nie wiecie że może być inaczej?
anonim_03 / 2007-10-17 12:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chcasz przez to powiedzieć że ostatnio 2 lata hossy to zasługa PiSu ??
samuraj jack / 2007-10-17 12:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
dobre...;))))
samuraj jack / 2007-10-17 12:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
gdybyś miał rację, że byłoby żadnego kryzysu gospodarczego, ani żadnej bessy...
wszystkie wykresy mknęłyby do góry, i cały świat żyłby w błogim stanie dobrobytu...

tak jednak nie jest?

inna rzecz - można dźwignąć kraj jak Reagan czy Thatcher to zrobili...
ale trzeba być zdeterminowanym
i nie zaczynać debaty od stwierdzenia o wzroście zarobków, czy głosowaniem za podwójnym becikowym, czy mówić o nielikwidacji KRUS, czy też mówić, iż nie będzie sie cięło wydatków socjalnych...

można, ale Tusk nie jest do tego zdolny - liberałem jest malowanym, a nie realnym...

taki sobie łże-liberał;)
warren buffet / 2007-10-17 12:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
PIS mial szanse, kazdy widzi co pokazali - dajmy szanse pokazac co potrafi PO
slaw / 2007-10-17 12:24 / Uznany Gracz Giełdowy
kracs . klamac ......... brac lapowki .......... korumpowac ........ odbierac emerytom ....... spowolnic gospodarke w 1993 roku .... ten argument jest najlepszy po Samuraju sie nie spodziewalem bo powinien pamietac jaki stan gospodarki był w 1993 roku i co sie dzialo w firmach i ze nikt naszego dziadostwa kupowac nie chcial ...... j jeszcze pare innych zlych i brzydkich rzeczy .... przeciez to wiadome ze platforma to złodzieje no co Ty Warren
warren buffet / 2007-10-17 12:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tam kazdy jest złodziejem, na wiekszosc ma szanse albo PIS albo PO.... wiec wybieram PO
doncorleonte / 2007-10-17 12:24 / Puppet Master
Warren dość doświadczeń akcje PO uważam za spekulacyjne da się zarobić ale na chwile tego nam niepotrzeba
slaw / 2007-10-17 12:20 / Uznany Gracz Giełdowy
tak zgoda oczywiscie ........ o czym mowi twoj premier ..... jest przeciw likwidacji krus .... jest za pozostawieniem obecnego stanu w sluzbie zdrowia .... tez sie chwali 10% podwyzka w administracji w przyszlym roku ...... wasz prezydent nie zawetowal szkodliwego becikowego a pis glosowal za .... pis podniosl emerytury i tez nie tnie wydatkow socjalnych ........ i kim jest ???? mozesz napisac ladnie nie musisz obrazac
samuraj jack / 2007-10-17 12:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ależ Slaw - nikt nigdy nie mówił, że Kaczyński to liberał...
o Tusku mówi się, że liberał.
co wiecej sam Tusk ustala podział w taki sposób, że Kaczyński i Kwaśniewski to socjaliści, a on liberał...

w świetle powyższego co napisałem, Tusk to łze-liberał,
skoro mówi o Kaczyńskim, że socjalista, a głosuje tak jak PiS
warren buffet / 2007-10-17 12:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to jest tez Twoj prezydent
slaw / 2007-10-17 12:25 / Uznany Gracz Giełdowy
do konca kampanii nie ..... i potem tez nie ..... gdyby powiedzial że kada partie bedzie rozliczl co miesiac bylby tez moim prezydentem ... ale pisu nie bedzie rozliczał wiec on moim prezydentem nie jest ...... uwazam ze polityka jak i rynek finansowy powinien byc transparentny .....
doncorleonte / 2007-10-17 12:12 / Puppet Master
ehhhhhh ty chuliganie waldżin
voodoo child / 2007-10-17 12:11 / "Slight return"
Cykle gospodarcze to zasług banków centralnych .
samuraj jack / 2007-10-17 12:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
to może się przeliczę, ale dalej trzymam opcje serii X...
voodoo child / 2007-10-17 12:10 / "Slight return"
Co to oznacza czekasz na spadki czy wzrosty , nie znam sie na opcjach
samuraj jack / 2007-10-17 12:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
spadki, spadki...
warren buffet / 2007-10-17 12:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
X to chyba spadki
doncorleonte / 2007-10-17 12:06 / Puppet Master
Zdaniem prezesa Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, mogą one w tym roku wynieść 12 miliardów euro, a uwzględniając pozycję kapitału w tranzycie, możemy nawet przekroczyć 15 mld euro.

W pierwszych 9 miesiącach tego roku PAIiIZ zamknęła tyle projektów, co w całym ubiegłym roku. W tym roku miesięczny napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski wyniósł ponad miliard euro. W ciągu pierwszych trzech kwartałów 2007 roku Agencja zamknęła 42 projekty, a w całym ubiegłym roku były to 43 projekty.


No i gdzie te 4 procent wzrostu na wigu????????
samuraj jack / 2007-10-17 12:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
hm...
ciekawa kwestia...
i powstaje jeszcze ciekawsze pytanie...

Tusk mówi o cudzie gospodarczym - w przełożeniu na inwestycje zagraniczne to ile ich powinno być, aby podlegały ocenie jako CUD

50 mld euro rocznie
100 mld euro rocznie?
gio / 2007-10-17 12:00 / portfel / Tysiącznik na forum
otworzyli trochę krótkich - ciekawe czy mocne ręce czy słabe?
Buzu / 217.153.60.* / 2007-10-17 12:04
jak otworzono krótkie to dlugie również... pytanie na czym siedzą grubasy...
doncorleonte / 2007-10-17 11:49 / Puppet Master
Zwróćcie uwagę przy jakich obrotach przez ostatnie kilka dni immoest idzie w góre
jk3179 / 2007-10-17 11:51 / Tysiącznik na forum
ecard rusza na podbój 2 zeta.
JA / 2007-10-17 11:55 / Tysiącznik na forum
a mewa to ma chyba lęk przed lataniem
Krzych / 2007-10-17 11:47 / Płoteczka na forum
wracamy do giełdy na tematy polityczne - już słowa nie zabiorę
UOKIK nałoży gigantyczną karę za opłaty na A4?
Szymon Jadczak2007-10-17, ostatnia aktualizacja 45 minut temu
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie antymonopolowe przeciw Stalexportowi w sprawie pobierania opłat za przejazd remontowanym odcinkiem autostrady Kraków - Katowice - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza"
więcej gazeta pl.
Krzych / 2007-10-17 11:56 / Płoteczka na forum
To nie jedyne problemy Stalexportu związane z autostradą. Prokuratury w Krakowie i Warszawie prowadzą postępowania wyjaśniające czy Stalexport ma w ogóle prawo pobierać opłaty za A4. - Naszym zdaniem opłaty nie należą się firmie. Z powodu permanentnych remontów kierowcy nie otrzymują usługi, za którą płacą
caabi / 2007-10-17 11:44 / Tysiącznik na forum
no rysiek juz ma dzis kase na koncie (za prokom -akcje własne)..... moze on tak powolutku zbiera biotoka :))))))
dar / 2007-10-17 11:58 / portfel / Bywalec forum
może na Petrol wyda parę groszy
Jaronero / 2007-10-17 11:46 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
a kto skupuje getinka po 15.50 cały czas? :)
robunio73 / 2007-10-17 12:04 / Tysiącznik na forum
ja skupowałem poniżej 15 teraz brakło mi kasy :)
sylwo2 / 2007-10-17 11:44 / "Góral niskopienny"
wlasnie w rmfie mowili ze jutro otwarcie galerii magnolia park we wroclawiu (08N octava) ale raczej chyba nie otworza bo inspektor nadzoru sie buntuje
brydzia / 2007-10-17 11:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
2007-10-17 11:24:50 | *.*.*.* | samuraj jack [ "Uznany Gracz Giełdowy"/ Bloguje na bblog.pl! ]
:))) Brydziu....

nie ma co osnuwać sytuacji mgłą...
sprawa jest jasna co do służby zdrowia - świadomie usunęli z
programu prywatyzację szpitali wprowadzając wyborców w błąd
i tyle...
dochodzi sprawa ewentualnej Grupy Trzymającej Władzę nad
szpitalami... ale to już inny (choć częściowo związany w
pierwszym) temat


jeżeli 2 posłów to Grupa trzymająca władze w sejmie to biedny ten nasz kraj

ja taka głupia nie jestem a czarne owce znajdzie się wszędzie w każdym środowisku , chyba że nie pamiętasz

Netzla , Kornatowskiego , Kaczmarka , Sikorskiego , Dorna usuniętego z MSWia, Krauze dzwoniącego do prezydenta żeby ABW wyszło od niego z biura itd.
samuraj jack / 2007-10-17 12:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Sikorskiego też w to mieszasz?
brydzia / 2007-10-17 12:16 / 10-sięciotysiącznik na forum
oj pomyliłam , tego od sportu jak on się nazywał

Sikorski to super gość z honorem
samuraj jack / 2007-10-17 12:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
a nie zawalił przypadkiem czegoś w związku z F-16...?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy