Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Bezpieczne i zyskowne? - mity o funduszach obligacjnych

Bezpieczne i zyskowne? - mity o funduszach obligacjnych

Wyświetlaj:
gazebo144 / 83.20.113.* / 2007-07-24 20:18
Hmm... ciekawostka - te fundusze obligacji. Nie interesowałem się inwestowaniem 4 lata temu i nie zdawałem sobie sprawy, że cieszyły sie one kiedyś taką popularnoscią ;) Obecnie myslę o UniMax'ie - nowym produkcie Union Investment i uważam że jest to świetna propozycja... w trzech subfunduszach Union łączy korzyści jakie daje inwestowanie w najlepsze fundusze na naszym rynku. Mam do wyboru fundusz akcyjny, zrownoważony i papierow dlużnych.
Leh / 2007-08-02 22:03 / Bywalec forum
To poczekaj parę dni aż się obecna sytuacja na giełdzie wyjaśni (czy to korekta czy bessa) i jak wyjaśni się że to korekta to wybierz fundusz akcyjny.
. / 2007-02-27 15:47 / ................
fundusze obligacyjne to glupota.O wiele lepiej kupic samemu papiery z oferty pierwotnej lub na gieldzie i zarobi sie bez problemu wiecej
t_rax / 76.79.72.* / 2007-05-23 18:23
nie do końca głupota, ale zgodzę się, że przy zakupie obligacji ma się dodatkowo dywidendę co kwartał i to jest dużym plusem, zyski są małe ale pewne, aczkolwiek osobiście bardziej wole fudusze pieniężne, jeśli chodzi o akie które ograniczają ryzyko
t_rax / 76.79.72.* / 2007-05-23 18:21
nie do końca głupota, ale zgodzę się, że przy zakupie obligacji ma się dodatkowo dywidendę co kwartał i to jest dużym plusem, zyski są małe ale pewne, aczkolwiek osobiście bardziej wole fudusze pieniężne, jeśli chodzi o akie które ograniczają ryzyko
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy