Forum Forum nieruchomościDesign

Bezpieczny dom? Po pierwsze zamek i drzwi

Bezpieczny dom? Po pierwsze zamek i drzwi

Money.pl / 2010-06-23 20:49
Komentarze do wiadomości: Bezpieczny dom? Po pierwsze zamek i drzwi.
Wyświetlaj:
omarek28 / 91.238.60.* / 2014-05-21 08:28
Unikać jak ognia "salonu zabezpieczeń CEZAR" w wawce ! "super-wkładki" padają i nie uznają gwarancji. mają gdzieś nawet rzecznika praw konsumenta.
taktam / 89.70.75.* / 2014-03-01 15:20
pitolenie chcąc zmienić zamek na youtubie specialnie sprawdziłem czy są fachowcy i jak im to idzie widziałem klasę c otwieraną w minutę i to nie jednej firmy
Gelien / 2013-09-17 18:21
U mnie jest Gerda i mogę tylko polecić. Wprawdzie nie miałem przygód z włamaniami, ale też przez wzgląd na inne aspekty (termoizolacja, własności akustyczne, dobre zabezpieczenia przed niszczeniem) wypada ona moim zdaniem więcej niż dobrze.
igor msciwy / 89.229.11.* / 2013-06-04 20:20
no to prawda, że klasa c za dużo w drzwiach nie daje... w ogóle przerażają mnie ludzie, którzy zostawiają w drzweiach fabryczne zamki: http://targiprodukcjiokienidrzwi.pl/zamki-do-drzwi-zewnetrznych-bezpieczne-i-nowoczesne-rozwiazania/ tu ejst ciekawie o tym
kowalski239 / 79.163.63.* / 2012-05-30 11:33
Co wy za głupoty piszecie...Co z tego, że wkładka klasy C?? 38 sekund i otwarte.Taka jest niestety prawda.
NieszczęśliwieDoświadczony2346346 / 89.72.126.* / 2010-06-23 20:49

Przykro mi stwierdzić, ale nie ma 100% zabezpieczeń antywłamaniowych

Tylko z tym zdaniem mogę się zgodzić. Z resztą już nie bardzo. Ogólnie to miałem włamanie i Gerda Tytan z 4 mld kombinacji - POLEGŁA!!!. Po prostu trafiła przysłowiowa kosa na kamień. Jednak po włamaniu zdecydowałem się jeszcze raz założyć Gerde Tytan, ponieważ w tej cenie nie ma nic lepszego od niej. Może ktoś z firmy Gerda, będzie szukał opinii klientów i to przeczyta. Czy inżynierowie z Gerdy, nie mogliby zaprojektować i wyprodukować szyldu klasy C do modeli Tytan; ZX 1000,ZX PLUS,Z2,ZK,ZX,ZXZ??? Chodzi mi o szyld, który osłoniłby bębenek i cały zamek. Wiem, że w bębenku i na zamku jest płyta anty-przewierceniowa, lecz ten szyld uniemożliwiłby przekręcenie bębenka, czy jak kto woli zerwanie, a zamek dodatkowo uchroniony by został przed przewierceniem. To przyczyniłoby się do zwiększenia bezpieczeństwa. To mogłoby być jako opcjonalne wyposażenie Tytana.
theme / 95.49.60.* / 2014-01-24 17:38
Na złodzieja praktycznie nie ma rady. Jedyne co można zrobić to opóźnić czas przejścia przez drzwi.
Primo to wkładka, bo to przez nią wchodzą najczęściej złodzieje. Dobre wkładki takie jak AXA czy Wilka kosztują ale opłaca się kupić sztukę za co najmniej 100zł.
Kolejna istotna rzecz o której napisał NieszczęśliwieDoświadczony to osłona wkładki. Są na rynku specjalne klamki z szyldem osłaniającym czoło wkładki - kolejne kilka minut na reakcję sąsiada aby pogonił złodzieja.
Przeżyłem również włamanie do mieszkania. Drzwi w klasie C4 praktycznie nie do przejścia. Przeciętny złodziejaszek może je jedynie popsuć wkładając coś we wkładkę. Niestety nie pomyślałem, że można wdrapać się na 1 piętro i wejść balkonem :(
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy