Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Bezpłatne warsztaty "Rodzina na swoim" Poznań

Bezpłatne warsztaty "Rodzina na swoim" Poznań

Katarzyna_N / 2012-11-20 08:44
Uwaga! Kończy się program „Rodzina na swoim”.

Pomożemy wypełnić prawidłowo wniosek aby nie tracić zbędnego czasu na poprawki,
Doradzimy, w którym banku możesz otrzymać najkorzystniejsza ofertę,
Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące kredytu hipotecznego

Nie masz jeszcze odpowiedniej nieruchomości? Powiemy gdzie szukać aby zdążyć z formalnościami!

W związku z otwarciem nowego salonu nieruchomości, Iron House pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty, na których dzięki praktycznym poradom naszego eksperta dowiecie się Państwo jak sprawnie, nawet w ciągu jednego dnia, złożyć kompletny wniosek. Doradzimy również jak najkorzystniej wybrać kredyt.

Specjaliści z zakresu finansów, nieruchomości oraz bankowości będą do Państwa dyspozycji, oferując konsultacje oraz doradztwo, gwarantując sukces w „Rodzinie na swoim”.

Warsztaty odbędą się 4 grudnia 2012r. Przy ul. Mostowej 11/11 w Poznaniu w godzinach 18:00-19:30
Więcej informacji na: https://www.facebook.com/ironhosue

Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie www.ironhouse.pl

Serdecznie zapraszamy.
Wyświetlaj:
IronHouse / 79.173.18.* / 2012-11-27 19:01
Tak, mogę zapewnić, że bezpłatnie. Zapraszam w celu upewnienia się.
aaudytor / 2012-11-26 23:25 / Bywalec forum
No najlepiej zadzwonić do JW Construction i sprawdzić u źródła. Taką informację na targach nieruchomości uzyskałem.
kolejny gość / 2012-11-20 13:12 / Bywalec forum
bezpłatnie tej pomocy Państwo udzielą? jakoś mi się nie chce wierzyć, jeszcze nigdy bezinteresowanie mi nikt nie pomógł i trochę to podejrzane mi się wydaje
aaudytor / 2012-11-20 18:36 / Bywalec forum
Podobne warsztaty dotyczące programy "Rodzina na swoim" prowadzi na rynku mazowieckim JW Construction. A czasu faktycznie nie jest już wiele.

Najnowsze wpisy