Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Bezrobocie-jak sobie poradzić?

Bezrobocie-jak sobie poradzić?

Banalnie / 2013-02-21 13:26
W zeszłym miesiącu zostałem zwolniony z mojej pracy... cięcia w budżecie, firma upada więc zwalniają kogo się da, żeby cokolwiek uratować... i tak o to znalazłem się na bezrobociu, nie mogę nigdzie pracy znaleźć, zazwyczaj proponują mi za jakieś marne grosze, za które nawet nie dam rady wyżyć... nie mówiąc już o jakiś innych przyjemnosciach... w jaki sposób wyjść z bezrobocia? Czy naprawdę muszę wyjechać z kraju żeby godnie żyć?
Wyświetlaj:
Ziomek11 / 2013-06-28 15:29
Sprawa jest dosyć skomplikowana, bowiem popadając w bezrobocie , tracimy źródło dochodu . Cały czas ie nam powtarza że lekarstwem na to , to albo podwyższanie swoich umijeętnosci po przez zapisywanie się na kursy , albo założenie swojego biznesu , który będzimey rzecz jasna na pocżatku prowadzić, sami, ale w obu przypadkach pojawia się ten sam problem... skąd do cholery jasne wziąć na to pieniądze? Zwłaszcza na otwarcie swojego biznesu... ciężkie czasy nastały/
Bulik / 2013-02-21 13:52 / Bywalec forum
Jedyen co możesz zaczać robić, to zapisywac się na jakieś bezpłątne kursy z Urzedu Pracy... a po jakimś czasie po prostu wyjechać z tego kraju.. takei są realia , niestety.
cieciorka / 2013-02-21 13:40
sproboj zrobic kursy powiekszajace twoje kwalifikacje zawodowe. napewno coś ci pomoze w szukaniu pracy.

Najnowsze wpisy