Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bezrobocie na Śląsku raptownie spada

Bezrobocie na Śląsku raptownie spada

Money.pl / 2007-06-14 20:53
Komentarze do wiadomości: Bezrobocie na Śląsku raptownie spada.
Wyświetlaj:
maniuś / 83.27.90.* / 2007-06-14 20:53
I z czego wy debile się cieszycie?To bezrobocie spada dzięki temu że ludzie wyjeżdzają na zachód bo w tym debilnym kraju im za te jałmużnę nie opłaca się pracować,a ci pajace w rządzie,sejmie i senacie nic nie robią aby za pracę otrzymywali godziwe wynagrodzenie i mogli za nie godnie żyć.
Czita / 83.22.112.* / 2007-08-13 22:37
maniuś masz racje jestes gitem spada bo ludzie wyjerzdzaja do niemiec i anglii i irlandi w tym p************ kraju nic sie nie mozna dorobic no chyba ze wyrokuw niema nigdzie dobrej roboty...A co do zlodzieji w rzadzie nie przejmuj sie tacy jak oni zdechna...jeszcze troche
kpiarz / 83.7.158.* / 2007-06-15 22:03
no to prawda niestety a większość Ślązaków ma lepsze mozliwości wyjazdu ze wzglu na pochodzenie i nie ma co zwracać uwagi na bełkot Marka 19-53
marek 19-53 / 83.24.20.* / 2007-06-14 22:51
Ja, debil, bardzo się cieszę. Wszystkie lokalne pijaczki, lewusy i w niedzielę urodzeni szykują się do wyjazdu po kokosy. Jakiś czas będzie spokój. Im zresztą nigdy nie opłacało się pracować. Ew. fuchy na flaszkę.

A przy okazji proszę mi powiedzieć co to jest godziwe wynagrodzenie, godne życie i co do tego ma sejm.
Płaci przecież pracodawca.

Czy cztery euro (w niemczech, wschodnie landy) to jest godziwe wynagrodzenie. Jest to odpowiednik 7, może 8 zł/godzinę. To robotnik w mojej firmie zarabia ok. 3,5 euro (na rękę).
kpiarz / 83.7.158.* / 2007-06-15 22:00
Marek nie pierwszomaj i nie broń tych PiSuarów już! Bo prawda jest taka, że jak ktoś nie ma pracy nawet za 5 zeta za godzinę to co ma gardzić pracą za 4 Ojro? Na pweno wszyscy nie znajdą pracy w twojej firmie. A przeciez wielu takich jak ty głosowało na PiSuariat więc nie dziw im sie że czują lekkie rozgoryczenie. Tak że ja Ci życzę żebyś w końcu zdjął klapki z oczu i pomyślał trochę szerzej bo w naszym kraju nawet 4 euro ciężko zarobić za godzinę i nie wszyscy są tacy wspaniali i mądrzy jak Ty. Pozdrawiam i rzyczę dalszch sukcesówz awodowych.

Najnowsze wpisy