Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bezrobocie w Polsce. Co czwarty Polak gotowy wyjechać za granicę

Bezrobocie w Polsce. Co czwarty Polak gotowy wyjechać za granicę

Wyświetlaj:
liberal leftist creative thinker / 83.28.68.* / 2013-11-29 19:39
To niech jadą. Jak tak narzekają na swój kraj, zamiast protestować lub wymyslac innowacyjne produkty. polska powinna postawić na innowacyjność, czyli na imigrantów. Polacy są zbyt konserwatywni i nie umieją obrócić na swoją korzyść stanu rzeczy. Dlatego Polska powinna przyjąć braci i siostry z Indii, Bangladeszu czy Filipin. Kobiety z tych krajów urodzą nam, polskim mężczyznom, co najmniej po 3 dzieci poczynając od 20 roku życia. nie będziemy czekac na to, aby polska baba urodziła nam dziecko dopiero w wieku 30 lat. Imigrantki z ciepłych krajów są elastyczne. Chcemy je!
GŁODNY / 37.209.158.* / 2013-11-29 20:06
właśnie polska powinna protestować by WSZYSTKIM ŻYLO SIĘ LEPIEJ A NIE TYLKO SWOIM by innowacyjna była cała polska a nie tylko zasoby domowe i rządowe. tak powinni do nas dołączyć i ukraińcy i rumunii by były większe siły przeciw temu rządowi ciemieżcy tyranowi. DAJCIE NAM CHLEBA DAJCIE NAM PRACY CHCEMY GODNIE ZYĆ

NALEŻY ZACZĄĆ DZIAŁAĆ ZDECYDOWANIE
plaplapleplokop / 92.20.81.* / 2013-11-29 19:35
w koncu prawde piszecie, tyle ze bardzo mlodych 18-24 lata tez przyjezdza mnostwo, a po 50 tez przyjezdnych nie brakuje.
srinagarindra / 58.137.57.* / 2013-11-29 17:30
Donaldzie - i co ty na to ! Wszyscy chcą wyjechać ! Co zrobiłeś aby ich zatrzymać i zatrudnić!? NIC - wielkie nic.
P.S. reszta opcji politycznych niech się nie śmieje - też nie macie pomysłu !
Wybierzmy króla - będzie taniej! Po co nam sejm !?
prorok2020 / 83.22.93.* / 2013-11-29 17:23
w POlsce (nie)rząd obdziera przęciętnego Kowalskiego, (wystarczy porównać kwoty wolne od POdatku u nas i w innych państwach UE w zbankrutowanej Grecji 1000Eur miesięcznie na zielonej wyspie Donka coś 3300PLN tyle że na rok)robi z niego Dziada który przetaje być konsumentem, małe i średnie firmy tracą swoich klientów. Korporacje w SSE dostają w zamian mega ulgi POdatkowe, kolesie dostają MEGA kontrakty na nikomu niePOtrzebne dobra. Infrastrukturę, stadiony, dworce trzeba utrzymać. Setki tysięcy niepotrzebnych urzędników, setki tysięcy mundurowych młodych emerytów trzeba utrzymać. Setki tysięcy POsad w mediach, firmach wykonujących zlecenia rządowe i samorządowe trzeba utrzymać. TYLKO Q...WA z czego ?
Jeśli KORPORACJE są albo w SSE albo w LUKSEMBURGU. Najbogatszy POlak KULCZYK 90% biznesów prowadzi poza POLSKĄ. Jeśli nic się nie zmieni zostanie BIEDA DONKA i TUSCO CODZIENNIE NIŻSZE CENY, 10 milionów emerytów i (nie)rząd z uprzywilejowaną świtą. AMEN
Francopilot / 89.71.99.* / 2013-11-29 16:24
dywagacje CBOS w oparciu o zadawane pytania 990 reprezentatywnym osobom czyli tzw.badania opini społecznej po to by ją potem bałamucić liczbami i procentami...gdyby wyjechalo jeszcze 2 mln to może wskażnik bezrobocia byłby najniższy w UE....temat poruszał już Sienkiewicz w XIXw w swoim utworze 'ZA chlebem".....tyle,ze wtedy nie mieliśmy państwa...teraz mamy IIIRP,ktora zdaje egzamin!
fdas / 93.154.216.* / 2013-11-29 14:58
jak widać szacunku nawet do tego czegoś ludzie nie mają już za grosz. co się dziwić. sobie zasłużył to ma

głodzi ludzi wypędza za jedzeniem... okrada z ich pieniędzy ... :/
i to by było na tyle / 83.29.232.* / 2013-11-29 14:45

okres bezrobocia w Polsce jest czasem odpoczynku przed kolejnym wyjazdem do pracy

Piramidalna bzdura!
komu się chce kopać z koniem / 178.36.255.* / 2013-11-29 14:38
25% głosuje ...nogami.Ta statystyka jest kontrargumentem dla wypisujących na forum,że Polacy głupi są.:))
BEZ PRACY MŁODY / 93.154.216.* / 2013-11-29 14:13
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
gadzi pomiot / 77.253.233.* / 2013-11-29 15:48
A co ty takiego miałeś, że cię tak okradziono? Czy ty w ogóle cokolwiek wytworzyłeś co by ktoś chciał ukraść? Jakie było to twoje wspaniałe życie zanim ci je zniszczył Tusk? Czemu mu na to pozwoliłeś skoro tyle sobą reprezentujesz i taki wartościowy jesteś?
A może po prostu jesteś cienki Bolek?
FDSA / 78.30.83.* / 2013-11-29 19:01
CO MIAŁEM? POWIEM CI CO.
MIAŁEM WOLNOŚĆ - TERAZ JEJ NIE MAM - BO JAK WIDAĆ NAWET NIE MOGĘ NAPISAĆ W WOLNYM KRAJU WOLNEGO POSTU ZE SUBIEKTYWNĄ OPINIĄ

MIAŁEM PRACĘ - TERAZ JEJ NIE MAM - BO JAK WIDAĆ NIE MA JE 40% SPOŁECZEŃSTWA ( Z TYMI CO POWYJEŻDŻALI Z TEGO POWODU Z KRAJU)

MIAŁEM OPIEKĘ ZDROWOTNĄ - TERAZ JEJ PRAKTYCZNIE NIE MAM - CZEKAM NA WIZYTĘ DO DENTYSTY 3 MIESIĄCE - DO SPECJALISTÓW OLBRZYMIE KOLEJKI LUDZIE NIE SA PRZYJMOWANI NA OSTRY DYŻUR BO LIMITY I UMIERAJĄ - NIE JEDEN PRZYPADEK WIDZIELIŚMY POCZYTAJ
MIAŁEM BEZPIECZEŃSTWO - DZIŚ NIE MAM - SĄ KAMERY - :0 GENIALNE - KAMERA ODSTRASZY BANDYTĘ I BĘDZIE STRZELAĆ ALBO POGONI GO GDY BĘDZIE ŻONA SZŁA ULICĄ - NA PEWNO UNIKNIE ŚMIERCI - CZY OKRADZENIA- ALE KAMERY SA A POLICJI NIE MA NA ULICACH - STRAŻNICY NAWET NIE CHCĄ SIĘ RUSZYĆ DO INTERWENCJI GDY ŹLE PARKUJE KTOŚ. BEZPIECZEŃSTWA NAWET NIE MA
WŁAŚCIWIE NIC NIE MA OD TERAŹNIEJSZOŚCI PO PRZYSZŁOŚĆ - BO EMERYTUR NIE BĘDZIE - BO KTO DOSTANIE JAK NIE MA MOŻLIWOŚCI WYROBIĆ LAT SKLADKOWYCH -? ALE TO ZA JAKIŚ CZAS WYJDZIE PO NASTĘPNYCH WYBORACH PEWNIE
NIE MAM GOTÓWKI BY ŻYĆ - OBECNIE NAWET MOPSY MAJĄ OPÓŹNIENIA W WYDAWANIU ZAPOMÓG TYLU SIĘ ZROBIŁO POTRZEBUJĄCYCH.

SORY ALE NIE MAM NIC - NAWET WIECZORYNKI :/ GŁUPIEJ WIECZORYNKI KTÓRA STANOWIŁA DLA MOJEGO POKOLENIA fundament POLSKIEJ KULTURY!!!!
ALE MAM REKLAMY CHŁAM I MASOWĄ MANIPULACJĘ W TV MEDIACH INTERNECIE BILBOARDACH REKLAMACH NA STARÓWKACH W MIASTACH WSZĘDZIE
NOWE TRENDY NIEDZIELNEGO RYTUAŁU ROBIENIA ZAKUPÓW W HIPERMARKETACH - NIEBAWEM JAK U ARABÓW BĘDZIE MSZA CO GODZINĘ W GALERIACH ODPRAWIANA I BĘDĄ ZAPOWIADZAĆ W MEGAFONACH (SZANOWNI WIERNI I KLIENCI - ZBLIŻA SIĘ GODZINA ... ZAPRASZAMY DO ODMÓWIENIA MODLITW WSPÓLNIE W POMIESZCZENIU KAPLICZNYM) I MUZYKA RELIGIJNA PUSZCZONA.
PO PROSTU PORAŻKA.. KIEDYŚ MIĘLIŚMY SAMOCHÓD - DZIŚ NAS NIE STAĆ - KIEDYŚ MIELIŚMY PSA DZIŚ PODATKI OD PSA KARMA I CIĄGŁE ZAKAZY I KARY ZA PSY - NIE MAMY . NIC Z POLSKOŚCI NIE MAMY .. PORAŻKA NIE KRAJ... NIE TEGO CHCIAŁEM I NIE O TO WALCZYLI NASI DZIADKOWIE BY MŁODZI SPRZEDALI POLSKĘ.
W KRAKOWIE NAWET BIEDA NIE MOŻE OPALAĆ TAŃSZYM WĘGLEM TO CZYM MA TO ROBIĆ? KREDYTY BRAĆ? :/ SYF NIC WIĘCEJ . PISZESZ CO MIAŁEM? MOGŁBYM STARY WYMIENIAĆ STRONAMI A4 DROBNEGO DRUCZKU JAK TERAZ ŹLE JEST W KRAJU
ALE NIE BĘDĘ BO WYSTARCZY POCZYTAĆ POSTY NA FORACH I WYPOWIEDZI W MNIEJSZYCH PORTALAC TAM GDZIE NIE SĄ OPŁACONE MODERY USUWAJĄCE POSTY I CENZURUJĄCE MATERIAŁ PUBLIKOWANY CHOĆBY WOLNEMEDIA

Najnowsze wpisy