Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bezrobocie w Polsce. Rząd jest bierny - twierdzi Kaczyński

Bezrobocie w Polsce. Rząd jest bierny - twierdzi Kaczyński

Wyświetlaj:
plapleplokop / 92.20.49.* / 2013-05-19 08:20
ten rzad nie jest bierny, ten rzad jest zagraniczny.
Lysy 25 / 77.255.1.* / 2013-05-19 08:03
Pan prezes Kaczyński musi zrozumieć, że walka z umowami smieciowymi to właśnie walka z pracą jako taka.
Alternatywą dla tych umów jest praca na krzywy ryj, a gdy i ta forma zatrudnienia będzie zwalczana to miejsc pracy będzie coraz mniej.
Zaklinanie rzeczywistości nic tu nie zmieni a jeżeli prezes chcę więcej umów o pracę to reformy trzeba rozpocząć od likwidacji obowiązkowego ZUS.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dsfgd / 89.70.214.* / 2013-05-19 08:01
Tuska wybiorą na trzecia kadencję to jest pewnne jak w ruskim banku
Mentalista / 79.124.98.* / 2013-05-19 06:59
Drodzy Rodacy... Uwazam iz trzeba by zaczac od edukacji spoleczenstwa. Coz za paradoksy sa w tym naszym kochanym kraju. Produkuje sie absolwentow roznych szkol by nie mieli czasu myslec . Ciezko pracuja od rana do nocy w cholernym systemie edukacji tzw pruskim ktory nie uczy radzenia sobie z finansami i jak byc przdsiebiorczym tylko jak ledwo dotrwac w nedzy do emerytury. Ciezki temat ale szkola w erze informatycznej z epoki indystrualnej nie przydaje sie kompletnie. Wiekszosc z nas lata za praca zamiast samemu wziac los w swoje rece. Ale coz tak mamusia robila'dziadzius'ciocia to i ja teez... . Nie nauczeni jestesmy radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Nic nie pomoga rozne dotacje do momentu zmiany edukacji ,swiadomosci i mentalnosci spoleczenstwa od tych wladnych na gorze po zwyklych ludzi,
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Coins / 109.173.152.* / 2013-05-18 22:26
Cała wiejska nadaje się do kasacji. Brak nowych pomysłów, ale lemingi ich wybiorą to macie jak w banku.
ważniak / 83.26.108.* / 2013-05-18 21:15
ciekawe co by zrobił PiS by bezrobocie spadło ?
według mie to samo albo lepiej zaciągnoł kredyt i na krótki czas obniżył bezrobocie poprzez kredyty dla przedsiębiorstw, ulgi i upusty a za następny rok mielibyśmy drugą grecje.
według mnie powinno się działać pięcio fazowo

1.zmniejszyć wydatki publiczne
2.zmniejszyć podatki
3. zdywersyfikować zależności gospodarcze - głównie popytowe na produkty polskich przedsiębiorstw nie tylko stara unia ale inne kraje
4. stworzyć fundusze gwarancyjne dla przetsiębiorstw.
5.uelastycznić koszty związane z pracą. płaca mnimalna powinna być ustalana w każdej dziedzinie gospodarki osobno przez zwiazki zawodowe i pracodawców oraz pokrywać koszty życia, zabezpieczenia emerytalnego, zdrowotnego
Natter2 / 2013-05-19 08:16 / Tysiącznik na forum
Może w kilku wymienionych punktach masz rację ,ale obniżyc podatki?Prezes Banku PKO SA zarabia 4,5 mln rocznie jeszcze jemu obniżyć.Prezydenci miast oprócz wysokiej pensji zasiadają w kilku radach nadzorczych i im też należy się obniżka? Za drugie i następne etaty podatki powinny być podniessione np.o 20 -30 %.
103 / 37.30.19.* / 2013-05-18 21:03
kaczyński. Odejdż z polityki a napewno będziesz bezrobotny. Bo co ty potrafisz? Tylko żyć na koszt podatników. Ja całe życie pracuję na własny koszt, czyli nie jestem darmozjadem. Alle jaja.
prezydęt / 178.37.84.* / 2013-05-19 08:16

Ja całe życie pracuję na własny koszt, czyli nie jestem darmozjadem

a przyjemność życia znajduję w wylewaniu chamstwa w internecie
gyntre / 178.37.185.* / 2013-05-18 20:28
poprzez pozbawienie ich prawa do opieki zdrowotnej ,lepiej i szybciej będzie cyklonem b
rafcioj / 178.43.207.* / 2013-05-18 20:03
kto się jeszcze nabiera na te lewackie sztuczki naszej kochanej miłościwie panującej nam bandy czworga?
JanuszPOlikot / 2013-05-18 19:32 / Tysiącznik na forum
Nasz premier (TUSK) gdy przebywał na Słowacji gdzie spotkał się z tamtejszym premierem, Robertem Fico. przyniósł wstyd naszemu krajowi o jakim się nawet nam nie śniło. Premier, w obecności kamer, chwalił się, że więcej czasu poświęca na granie w piłkę niż politykę.

Słowaccy dziennikarze zarejestrowali taką oto wypowiedź Tuska. - Dużo więcej czasu poświęcam kibicowaniu i graniu w piłkę niż polityce.
fdsa / 31.174.223.* / 2013-05-18 18:36
Bezrobocie w Polsce. Rząd jest bierny - twierdzi Kaczyński

on doskonale to wiem bo sam miał wszystko i wszystkich w d... :/ a teraz robi szoł pod nowe wybory myśli że ktoś na niego zaglosuje :/ śmiech na sali
37hb / 89.71.4.* / 2013-05-18 21:04
Mimo wszystko bardziej prokapitalistyczna i proprywaciarska (choć boi się o tym głośno i otwarcie powiedzieć) jest PO. Mimo wszystko -PIS jest partią prospołeczną w znacznie większym stopniu, choć zdajemy sobie sprawę że to rownież prawica.
pap / 94.254.209.* / 2013-05-18 19:03
PO niszczy pracowników i ten kraj,to jest pewne.Ale jak hołota wybrała tuska to ponosi konsekwencje .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy