Forum Polityka, aktualnościKraj

Bezrobocie w Polsce spadło do 11,8 proc.

Bezrobocie w Polsce spadło do 11,8 proc.

Money.pl / 2011-07-08 17:21
Komentarze do wiadomości: Bezrobocie w Polsce spadło do 11,8 proc..
Wyświetlaj:
Brak / 91.206.210.* / 2011-07-22 14:32
Witam miałem okazję doświadczyc bezrobicia i śmiesze rzeczy piszą. Byłem zarejstrowany jako bezrobotny przez miesiąc i zanleźli mi prace, która nieodpowiadała mi na szkodliwość zdrowia przy lakierach farbach w drukarni. Odmówiłem pracy i tym zostałem wyrzucony z bezrobocia i nie przysługuje mi ubezpieczenie i tym bardziej zasiłek. Nadale nie mam pracy i nie zaliczam sie do tych 11,8 % a nie jestem sam tylko wg. mnie jest 5% albo wiecej nie zarejstrowanych i bezrobotych, których nikt nie liczy. Zmalało bezrobocie bo wyrzucili ludzi którzy nie podjeli pracy nieważny czy szkodlaiwa czy nie aby tylko robic i umrzec za 10 lat bo płuca wysiadają ...
lemoniadowyBolek / 83.6.49.* / 2011-07-08 19:29
Fakt, spadło, a nawet zrobiło p******. Ledwo uskoczyłem bo by mi coś złego zrobiło. Oj ty bezrobocie. Nie spadaj tak nagle bo i hałas na całą "prasę" i niebezpieczeństwo urazu. A przy dokonaniach p. Kopacz to już dwa niebezpieczeństwa. A do tego jeszcze PO.
Pilsener / 2011-07-08 19:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Co drugi polak w wieku produkcyjnym nie pracuje a z tych co pracują tylko połowa w sektorze prywatnym, który wytwarza dochód. Za komuny bezrobocie też było niskie ale co z tego? Wysłać po 15 latach na emeryturę czy zatrudnić 500 tys. urzędników do przewalania makulatury każdy potrafi, ale co z tego? Czy dzięki temu, będzie nam się żyło lepiej? Jak kilku musi żyć z pracy jednego to żaden z nich nie będzie szczęśliwy... no może poza tym co tą kasę dzieli :)
trochę myślący / 82.160.179.* / 2011-07-08 19:23
Pilsener wejdż na http://naszaojczyzna.aq.pl/ Oceń sam co o tym myślisz.
kompletne dno / 77.253.145.* / 2011-07-08 18:57
Poszedłem się zarejestrować a tu kolejka 2 tygodnie ,rok wcześniej parę godzin.kumpel z PO w GUS.
same chwasty na tej działce / 195.114.163.* / 2011-07-08 18:18
Niewolnictwo ekonomiczne.Radio Erewań udowodniło,że pełnia to prawie słoneczne południe.Tu mocno PO nie winię.Dotrzymują ,tak jak ich poprzednicy, cichych umów, zawartych przy likwidacji PRL, ważniejszych niż obiecanki wyborcze.
trochę myślący / 82.160.179.* / 2011-07-08 17:21
Spadek bezrobocia jest tylko wynikiem wyjazdu bezrobotnych na{ja nazywam to przymusowe] prace sezonowe za granicę. Bezrobocie jest w Polsce ogromne bo większość towarów jest importowana z zagranicy . Po za tym w kraju pracując za 1000 złotych trudno się czegoś dorobić poza garbem. Chcesz wiedzieć więcej http://naszaojcyzna.aq.pl/ Dokąd Polacy będą za chlebem jeżdzić po całym świecie , czy to się nigdy nie zmieni .
Tokilap / 79.191.17.* / 2011-07-08 17:47
Nie zmieni się dopóki nie obali sie Platformy i jej modelu gospodarczo-społecznego z dominacją "platformerskich esbeków Sawickiej od kręcenia lodów" w ferze realnej.
Ale jak widac po sondażach "Polacy" tak właśnie chcą! Dlatego lepiej wyjechać jak sie ma mniej niż 40 lat. Szkoda życia na użeranie się z durniami "menadżerami" wyżerającymi kolejne połacie wolnej dzialaności rynkowej ogarniając ją siacią sitwy, która niszczy rynek. A do tego Belki rzucane pod nogi inicjatywie gopodarczej by nadwyżka dalej przepływała do kieszeni i kont sektora finansowe go, a "siła robocza" do Niemiec.
trochę myślący / 82.160.179.* / 2011-07-08 17:51
Tokilap a wyobraż sobie że nie wszyscy wyjadą i dadzą się wygonić z Naszego pięknego kraju wejdż na http:naszaojczyzna.aq.pl/ Poprzedni link jest niepoprawny i tam dowiesz się więcej.
kobieta z Sosnowca / 193.106.84.* / 2011-10-31 21:10
Jak w Polsce ma być dobrze skoro mundurowi, górnicy itp. nie płacą podatków i odchodzą na emerytury w wieku od 40-50 lat.... to chore. Zatrudniają się w ochronie i mają po 2 pensje.
Przedłuża się wiek kobietom, które urodziły dzieci, wychowały je, pracowały jak ja (dodatkowo ukończyłam studium i 7 kursów i ciągle przedłuża się wiek emerytalny do 60 i 65. Do dziś mam przepracowane 42 lata pracy i nic mi się nie należy. Kto zechce zatrudniać nieatrakcyjne osoby po 50 i w dodatku schorowane... chodzi o to, żeby nie miały własnych pieniędzy i żyły na koszt rodziny, a młodzi wyjeżdżają albo zajmują się bandziorstwem żeby dobrze żyć...

Najnowsze wpisy