Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bezrobocie w strefie euro. Pierwsze od początku 2011 r. tak dobre wiadomości

Bezrobocie w strefie euro. Pierwsze od początku 2011 r. tak dobre wiadomości

Wyświetlaj:
Pompiarz / 185.26.182.* / 2013-12-15 15:06
Dzisiaj pomimo sprzeciwu z mojej strony byłem z małżonką na zakupach w Jysku i wróciłem jeszcze bardziej zestresowany niż wracając z pracy.Przyczyna-co bym nie wziął w moje ręce okazywało się zrobione w Chinach lub P.R.C chociaż to ten sam kraj ale inaczej brzmi. Bo niektórzy handlowcy( nie sprzedawcy) uważają nas za debili. To tu drodzy zarządzający tkwi przyczyna europejskiego bezrobocia.Pozwalacie wyprowadzać wszelką produkcję do Azji bo tam krwiopijni biznesmeni wykorzystując pracę Taniego Chińczyka mogą się nachapać a europejskie pospólstwo będzie chodzić odhaczać się w tzw pośredniakach
BKJan / 89.71.99.* / 2013-12-10 12:57
jest lepiej?tak,ale tylko w oficjalnej propagandzie. a tak naprawdę jak jest,to wszyscy wiemy!a gdyby wrócili ci co wyemigrowali za pracą-mielibyśmy bezrobocie najwyższe w Europie......pierwsze od początku 2011r.tak dobre wiadomości....cieszmy się z "radosnego"tytułu!Więcej takich tytułów,nie ważne są wskazniki ale nastroje ,tak mówił kiedys pan Buzek.....
STOP PO / 151.248.41.* / 2013-12-10 12:43
dla mnie bezroobcie w wysokości 13 procent to MEGA BIEDA I KOMPLETNY BRAK WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI RZĄDZENIA PAŃSTWEM.

PO SIE ZBŁAŹNIŁO - POKAZAŁO JAKĄ NIEWIEDZA I NIEMOTA DYSPONUJE

Najnowsze wpisy