Forum Forum pracyDokumenty

bezrobotni a szansa na staż z urzędu pracy

bezrobotni a szansa na staż z urzędu pracy

trater / 2011-07-06 09:31
Jak w Waszym Urzędzie Pracy przedstawia się sytuacja związana ze stażami? U mnie nie ma ich praktycznie w ogóle, skończyłem studia, nie mam szans na zasiłek, nie mogę znaleźć pracy, a urząd nie ma żadnej propozycji stażu, co z tymi dofinansowaniami do staży?
Wyświetlaj:
mejkot / 212.96.244.* / 2018-04-03 09:10
Potwierdzam. EuroKadra daje zatrudnienie z dnia na dzień, na dobrych warunkach. Ogólnie teraz sytuacja wygląda zdecydowanie lepiej, można trafić do solidnych firm. A jeśli komuś tylko zależy na pracy, to ją dostaje z dnia na dzień. Tak wygląda po prostu rynkowa sytuacja.
qola / 2011-07-06 11:13
U mnie niestety jest podobnie, jeśli pojawiają się jakieś staże, to tylko w przemyśle, czyli dziedzinie zupełnie nie związanej z moim zawodem. Dlaczego dla humanistów nie mają nic do zaoferowania?
aspaklar / 2011-07-06 11:06 / Bywalec forum
zazwyczaj na poczatku roku maja kase, pozniej juz jej nie maja na staze, ja walczylem o staz pol roku i wkoncu dostalem, ale tylko na 3 miesiace, po czym w tej firmie nie przyjeli mnie po stazu
tutka131 / 2011-07-07 10:24
właśnie niestety tak to już jest z tymi stażami z urzędu jaki i z ogłoszeniami o pracy, niestety, ale rejestrujemy się tam tylko w celu darmowego ubezpieczenia lub dla zasiłku, jeśli możemy go już pobierać, bo z pomocą szukania pracy niewiele ma to wspólnego
izzza / 2011-07-08 14:01
wydaje mi się że zależy jakie mamy wykształcenie, mnie się udało nawet przy drugim podpisywaniu listy, został mi wtedy zaproponowany staż, ale w końcu z niego nie skorzystałam, bo zostałam zatrudniona

Najnowsze wpisy