Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Bezsilność wobec polskiego prawa

Bezsilność wobec polskiego prawa

Grabal / 188.33.252.* / 2014-10-29 08:49
Prawie od początku roku staram się o dofinansowanie na zalożenie własnej działalności. Mam dobry biznes plan bo sprawdzany przez osobę która się na tym zna, mam niszowy pomysł (związany z branżą IT) i udowodniłem, że będę s stanie utrzymac firmę przez conajmniej rok. Czyli spełniłem wszystkie wymogi a jednak nie mogę dostać dofinansowania ani z UP ani z UE :/ Nawet specjalnie kombinowałem, żeby zyskać status bezrobotnego, ale przeciez muszę się z czegoś utrzymać! Jestem już zrezygnowany ale c hcę uruchomić tę firmę, bo wiem że to pewniak! Poradźcie co robić, bo już nie mam pomysłów. A dodam że gotówki nie mam, a kredyt nioe wchodzi w grę :///
Bibby / 2014-10-29 15:25
Miałem podobnie jak Ty. Nie dostalem dofinansowania a próbwałem dwa razy. w końcu postanowiłem sam wziać sprawy w swoje ręce. Sprzęt do biura zwiąłem w leasing [...]. Popozycząłem kasę po rodzinie i kupiłem biurka. Na szczeście u mnie biznes zaczął szybko się rozkręcac, więc dałem radę. Myśle że jak jestem pewny swojego, to też jakoś pójdzie. Najważniejsze to zacząć!

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Najnowsze wpisy