Forum Polityka, aktualnościKraj

Białoruska wpadka Kaczyńskiego rozstrzygnęła debatę?

Białoruska wpadka Kaczyńskiego rozstrzygnęła debatę?

Wyświetlaj:
MIS-OW_MS-06 / 79.187.222.* / 2010-06-30 08:32
pokazali na konferencji materiały z debat sejmowych z okresu ostatnich 2/3 lat na których komorowski i klich (wówczas europoseł) mówią (a komorowski zdaje się czyta) ... TO SAMO co dzisiaj kaczyński, a nawet więcej! Wychodzi na to, p. KOMOROWSKI CIERPI NA AMNEZJĘ!
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-29 11:52
Zapraszam do obejrzenia, szczególnie tego co dotyczy wypowiedzi Kaczyńskiego na temat Białorusi. Wielu zabierających głos w tym temacie może nawet nie oglądało tej debaty, a opierają się jedynie na podłych i kłamliwych komentarzach, nieuczciwych dziennikarzy . .

http://www.youtube.com/user/tadeusz214
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-29 12:31
wielu oglądało w tym czasie mecz i nie oglądało debaty . . o Białorusi jest w części piątej
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-29 12:41
przepraszam, o Białorusi jest części 6
solo67 / 89.200.210.* / 2010-06-29 09:54
http://bezdekretu.blogspot.com/2010/03/jak-igor-janke-komorowskiego-zdemaskowa.html

Czym Kaczyński zaskoczył Komorowskiego?
W grobie Giedroyc się przewraca, a marszałek Józef Piłsudski wyciąga szablę i rusza na bolszewika - tak Bronisław Komorowski skomentował jedyną - jak stwierdził - wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, która zaskoczyła go w czasie debaty telewizyjnej. O co chodziło?
http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article635022.ece

http://www.tvn24.pl/1,1662646,druk.html
- W pierwszym momencie gdy usłyszałem tę wypowiedź prezesa Jarosława Kaczyńskiego, wydawała mi się ona być zupełnie normalna, oczywista, odwołująca się do pewnej praktyki przyjętej w relacjach międzynarodowych. Potem zaskoczyła mnie reakcja marszałka Bronisława Komorowskiego, bo wynikałoby z niej, że Rosję należy traktować jako jakiś inny dziwny kraj, z którym nie można prowadzić normalnych kontaktów i normalnych konsultacji politycznych, bo rozmawianie w ścisłym tego słowa znaczeniu na temat sytuacji w różnych krajach, a zwłaszcza krajach sąsiednich, jest normalną i powszechnie przyjętą praktyką - powiedział dr Marciniak.
kaczorek ma motorek / 2010-06-28 22:26 / Tysiącznik na forum
Ja również jak Pan @_Mariusz_@ Poczytałem trochę te komentarze jednak nie mogę głosować na kogokolwiek z PO ponieważ głosowałbym i dał przyzwolenie by dalej bezkarnie działał Miro, Zbychu i Grześ? oraz inni w to zamieszani , przedtem mieliśmy Kunę Żagla oraz ich kolesi po fachu a rząd PO nie kiwną nawet palcem by tych przykrych panów rozliczyć . W zamian od elektoratu PO dowiedzieliśmy się że bardzo jest nie etyczne nękać takie osoby rewizjami w ich własnych domach o 06:00 że należało się z nimi umówić ,uprzedzić o takiej potrzebie i operacje przeprowadzić " po ludzku" Ze zdumieniem słuchałem wypowiedzi posłów PO oraz przytakujący mediom przychylnym PO, jeszcze z większym zdumieniem dla mnie było że słuchacze to kupili ,kupili fałszywy wizerunek rzekomego Państwa Policyjnego
Mam również głosować na Palikota i jego błazeńskie występy
Mam głosować na Komorowskiego który kłamie że Prokuratura Polska prowadzi śledztwo katastrofy katyńskiej skoro powszechnie jest wiadomo że Rosja jej nie udostępnia materiałów
Mam glosować na Komorowskiego który ponownie kłamie o rzekomym zbliżeniu Polski i Rosji w sprawie Mordu Katyńskiego ,przecież niedawny komunikat ze strony rosyjskiej brzmiał Rosja nie będzie ponownie prowadzić śledztwa w sprawie mordu katyńskiego że wszystko w tej sprawie już zostało wyjaśnione
A co mamy zrobić z 73 obietnicami przedwyborczymi Donalda Tuska ,Pan Komorowski przyklaskiwał temu podpisywał się pod tym
http://peb.pl/polska/202451-lista-73-obietnic-d-tuska.html
bardzo przekonywujący jest film prawda o Platformie Platformers 2010
http://www.youtube.com/watch?v=PZAp_MxoiEc
@_Mariusz_@ / 199.197.164.* / 2010-06-28 17:19
Poczytałem trochę te komentarze i chyba wolę posłuchać głosów autorytetów, ludzi uznanych, profesorów, publicystów historyków a nawet dziennikarzy zajmujących się na co dzień polityką i to wypowiadających się pochlebnie zarówno o kandydacie PIS jak i PO. Jak w każdym kraju nie brak u nas ludzi inteligentnych ale i głupków, powtarzających po kimś teksty w stylu PISiorki czy KomorUski. Moim zdaniem te wybory to wybór mniejszego zła i pomimo chęci głosowania na Komorowskiego to obawiam się sytuacji kiedy PO przejmie w tak dużym stopniu władzę. Ale bardziej obawiam się czasów kiedy moim krajem rządzili ludzie pokroju Lepera , czasów, w których zakwestionowano teorię ewolucji na rzecz Biblijnych przypowieści. Szokuje mnie fakt, że radio Maryja, którego fanatyczni słuchacze stanowią dużą większość elektoratu Kaczyńskiego, nie zostało jeszcze zdelegalizowane, za przekręt ze zbiórką pieniędzy na stocznię, za antysemityzm i rasizm. Nie wiem czy ktoś z czytających miał okazję dyskutowania z wyznawcami Rydzyka... i czy podjął się próby dyskusji popartej argumentami... Masakra. Kłótnia, krzyki, powoływanie się na Boga... najlepiej nie rozmawiać. No i fakt iż walka Kaczyńskiego z "układem" spełzła na tworzeniu własnego, wygodnego układu. Tak się nie da. Dlatego dam szansę PO i obym się nie rozczarował. A bracia Kaczyńscy już mnie zdążyli rozczarować swoimi poczynaniami. W sytuacji zwycięstwa PO, zgodnie ze słowami Tuska - nie będzie już można zasłaniać się wetem Prezydenta wobec każdej próby PO i wszystkie winy i niepowodzenia będą musieli wziąć na siebie. Oby nie naszym kosztem. Pozdrawiam
myślcie / 83.22.85.* / 2010-06-28 22:17
A może by tak pomyśleć SAMODZIELNIE , na własne oczy obejrzeć i wyciągnąć wnioski ?
To trudniejsze , zgoda .
Tak naprawdę , prezydent niestety niewiele może .
Demonizuje się jego rolę ( veto itp. bzdury )
Rządzi Tusk i jego ministrowie .
Nie dziwię się , że masz wątpliwości .
Ja jakoś nie obawiam się Leppera .
Teoria ewolucji ? Sam piszesz .Tu TEORIA tam PRZYPOWIEŚCI . Dałbyś za nią głowę ? ( chodzi mi o człowieka , nie o samą ewolucję natury )
Miałem ciekawe wykłady z jednym fizykiem .
Opowiadał , że im wybitniejszy fizyk , tym był bardziej wierzący .
Po prostu wszystko jest za bardzo poukładane , proste a jednocześnie genialne , żeby było dziełem przypadku .
Stąd ich wiara w istnienie jakiegoś Absolutu .
Mam zaprogramowane w radiu między innymi :
Tok FM
Antyradio
Radio EM
Radio Maryja
Nie buj się . Posłuchaj choć kilka godzin OSOBIŚCIE .

Zwycięstwo Komorowskiego , będzie miało niewątpliwie tą zaletę , że nie bedzie już na kogo zwalać ( osobiście sądzę jednak , że coś się wymyśli i dalej będzie winny ktoś inny ).
Oni chcą , będą , mają ustawy , zrobią itd.
3 lata a dalej czas przyszły .
Radio zdelegalizowane ? No , tu się zaczynam bać .
@_Mariusz_@ / 199.197.163.* / 2010-06-29 17:51
Staram się myśleć samodzielnie, ale pamiętaj że informacje jakie są nam podawane często nie pokrywają się z prawdą, dużo rzeczy jest przekręcanych przez obie partie i tak naprawdę, jak sam pójdziesz do sejmu i przejrzysz sobie dokumenty to masz jakieś rozeznanie, ale oczywiście takiej opcji nie ma. Więc ja po prostu wiem że to co wiem to nie ma znaczenia. A nie mam czasu na to aby tym żyć i śledzić wszystko.
Veto może zablokować ustawę i to nie demonizowanie tylko fakt.
Za teorię ewolucji głowy nie dam oczywiście, pełno tam dziur i nowe odkrycia zmieniają nieco jej założenia, ale trzeba umieć odróżniać symbolikę przypowieści biblijnych od badań naukowych, tym bardziej jeśli jest się osobą publiczną, której głos ma znaczenie dla Polski.
W kwestii wiary to dyskusji nie podejmę, to jest osobista sprawa i własna interpretacja każdego z nas.
Zdarzy mi się wysłuchać czasem czegoś z Radio Maryja i na tej właśnie podstawie wyrobiłem sobie o nim zdanie. Słyszałem na własne uszy jak ksiądz prowadzący negował wartości i korzyści jakie niesie WOŚP Jurka Owsiaka. Całą akcję sprowadził do wyłudzania pieniędzy na własne konto, oczywiście nie ominięto porównania z Przystankiem Woodstock, opowieści i pijanej i naćpanej młodzieży i ogólnie że Owsiak to ZŁO najgorsze.
Radio to nie metafizyczny twór - to właściciel, pieniądze, licencje i treści przekazywane. Jeśli wyłudzili pieniądze od biednych ludzi to powinni ponieść odpowiedzialność, a jeśli robili to będąc w pracy na polecenie przełożonego to odpowiada on. Moim zdaniem proste, ale okazuje się że nie dla wszystkich. Nie mam nic do radia w którym leci muzyczka dla dzieci i odbywają się msze, ale nie zgadzam się aby kraść na oczach Polaków i przekazywać treści antysemickie i rasistowskie.
atma1044 / 77.237.15.* / 2010-06-28 18:43
Dawno już nie słyszałam równie rozsądnych i równie trafnych słów. Zgadzam się z teorią mniejszego zła i prawdę mówiąc doszłam do podobnych wniosków. Mam nadzieję, że nie będę żałować decyzji, choć gdybym nie miała wyboru, wolałabym się wstrzymać od głosowania niż oddać swój głos na PIS.
alamaasa / 212.49.59.* / 2010-06-28 16:41
Są dwa wnioski:
1. Prezes ma rację, że o Białorusi z Rosją, ale co z niego za dyplomata. Słoń w składzie porcelany. Białoruś nawet chcąc iść na ustępstwa nie może, bo teraz honor nie pozwoli.
2. Prezes sie po prostu przejęzyczył, bo przed momentem była mowa o wizycie Miedwiediewa (bardziej prawdopodobne).
Szkoda tylko, że się po prostu nie wycofał i byłoby po sprawie, kilka marnych kpinek i para w gwizdek. Utwierdzając sam siebie w opinii nieomylnego męża stanu nie potrafi przyznać się do błędu, a to u głowy państwa mankament wykorzystany bezlitośnie. Wyszła też cala miałkość doradców, którzy zamiast bagatelizować przejęzyczenie, w nabożnym skupieniu tłumaczą słuszność rozmów z Rosją o wewnętrznych sprawach Białorusi. Co to ma być: pakt Fotyga-Iwanow z tajnym protokołem? Ludzie, odrobine opamietania. Każdy ma wpadki, każdy jest człowiekiem, nawet, jeśli chciałby otoczyć się nimbem geniuszu.
sdfg / 79.184.127.* / 2010-06-28 16:40
Kaczyński może być świetnym wykładowcą ale nie prezydentem, ..., nie róbmy powtórki z rozrywki, czas iść do przodu a nie oglądać się za siebie i ciągle podgrzewać te same stare kotlety. KOMOROWSKI musi wygrać.
myślcie / 83.22.131.* / 2010-06-28 22:55
Może i wygra ,
ale niepokoi mnie słowo MUSI .
To w kontekście lokalu wyborczego w Brukseli .
jan kowalski / 2010-06-28 15:51 / Tysiącznik na forum
nie potrafi ze zrozumieniem odczytać prostych słów kandydata na prezydenta. Wodolestwo, drętwotę, nijakość Komorowskiego ....
Brak słów, ale Kaczyński i tak zostanie PREZYDENTEM....
moher_rex / 89.78.213.* / 2010-06-28 17:41
Dziwne.Kobieta, po podstawówce, z terenów wschodnich a podpisuje się jan kowalski. Hm....
LechGalicki / 2010-06-28 15:50
"Białoruska wpadka" - to wymysł ludzi PO, komentatorów, autorów tendencyjnych, wyborczych sondaży. W debacie, pod kazdym względem Pan Jarosław Kaczyński na łopatki powalił obywatela Komorowskiego herbu Wpadka. To oczywiste, jak fakt, że Rosja traktuje Białoruś jako kraj swojej strefy wpływów, no - gubernię. To ona, jej przywódcy zaakceptowali Łukaszenkę, szefa kołchozu na prezydenta - satrapę Białorusi i mimo udawanych nieporozumień ab und zu, oni- Rosjanie decydują o wszystkim. Właśnie marszałek polny Komorowski herbu pasikonik za zaleceniem Donalda Tuska chce zgody z Rosją nawet za cenę podporządkowania jej Polski. Nie oszukujmy się. A Europa zjednoczona jest już także niemiecka - więc wszystko PO myśli POlskich Targowiczan.Co jest - czy wy pseudopolitycy i dziennikarze im oddani traktujecie Polaków za bezmyślną tłuszczę. POmyłka.
Amelie2 / 79.185.87.* / 2010-06-28 15:25
Mimo wpadek, mimo szkodzenia Polsce i szeregu innych działań i cech negatywnych - PIS i Kaczyński mają swój twardy elektorat. To są ci, którzy z nadania PIS dostali pracę, oraz ich rodziny. Nie chodzi wcale o wysokie stanowiska typu prezes NBP, TVP czy członkowie Trybunału Konstytucyjnego lub IPN. To są rzesze szaraczków, którym PIS po objęciu władzy "podarował" wszystkie możliwe i niemożliwe (czyli specjalnie utworzone) stanowiska w budżetówce - do sprzątaczki włącznie. Ci ludzie, bez kompetencji i chęci do pracy otrzymali pensje za nic nie robienie, za brak odpowiedzialności, za symulowanie pracy. PO ich nie zwolnił, ale za to w mikroskali dołożył swoich.
Gdyby przyszła dobra miotła to wymiotła by co najmniej połowę zatrudnionych w różnych urzędach, NFZetach i innych specjalnie utworzonych bzdetach. PIS jest parasolem ochronnym tej grupy pasożytów i DLATEGO PIS ma tak duże i irracjonalne poparcie.
moher_rex / 89.78.213.* / 2010-06-28 17:48
Oj tak - pis to grupa malkontentów któryz kurczowo trzymają się grup obiecujących im świetlaną przyszłość. Kiedyś była to pzpr, później s, porozumienie centrum, aws, lpr a teraz pis. Byle przeprowadzić dowód że polak po podstawówce i zawodówce to pan na włościach i superinteligent. Jak ich dzieci kończą studia to dopiero zauważają że liczy się wiedza. Powodzenia panowie malkontenci!!!
Anda / 83.21.219.* / 2010-06-28 15:51
Wychyliła się sprzątaczka z nadania PO.
zaciekawiony / 149.156.124.* / 2010-06-28 15:28
A więc PiS i Kaczyński załatwił Polakom >6mln miejsc pracy. A co dla Polaków zrobiło PO?
sfera2 / 2010-06-28 15:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Podnosząc przy tym dwukrotnie koszty budżetówki na którą wszyscy musimy pracować.
sfera2 / 2010-06-28 14:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wczorajsza debata potwierdziła to, co my starsi pamiętamy z czasów PRL. Kaczyński gra na uczuciach pewnej części Polaków którym marzy się spokój pod skrzydłami państwa. Państwo opiekuńcze, jakim mani Kaczyński jest utopią, o której przekonaliśmy się boleśnie. Partia PiS podobnie jak PZPR, uprawia kult jednostki. Dawniej pierwszy sekretarz dzisiaj Prezes zawsze mają racje. Taka polityka stwarza niebezpieczeństwo, że osoba otaczana kultem zostaje otoczona pochlebcami. Wywodzącymi się z ludzi miernych biernych ale wiernych. Dziwi mnie tylko duża ilość młodych, jacy dali się o manić.
Demokracja opiera się na doświadczeniu społeczeństwa, a te uczy się na własnych błędach. Możliwe że przedsmak IV RP jednak był za małym doświadczeniem i w tedy wrócimy do marazmu na 5 lat. Prawdę mówiąc nam starym jest może smutno ale jesteśmy u schyłku życia. Bardziej przeraża mnie wizja młodych którym zostanie zabrane 5 lat na dreptanie w miejscu.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-06-28 14:50

Demokracja opiera się na doświadczeniu społeczeństwa...

W kolebce demokracji w Grecji demokratycznie decydowano czy obywatela ktory wladzy przeszkadzal zrzucic w przepasc czy nie.
Demokracja to system w ktorym dwa wilki i owca glosuja ktorego z nich zjedza na objad.
Nie podniecaj sie ta demokracja bo nie ma czym.
sfera2 / 2010-06-28 15:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Sam przyznajesz że demokracja już w czasach antycznych zaczynała zdobywać doświadczenie. Pomyśl jak wielki bagaż doświadczenia powstał przez te lata. Również i bardzo wiele błędów przy tym popełniono.
normalny / 79.191.236.* / 2010-06-28 15:20
Demokracja w Grecji była dla tych, którzy dowiedli poczucia rzeczywistości potrafiąc się samemu utrzymać przy zyciu, i to nie z podatków innych (cała budżetówka, bezrobotni, żołnierze i osadzeni)
arch / 2010-06-28 14:38 / Tysiącznik na forum
pOSUWAMY SIĘ TERAZ DO OPZRODU -hipotez Ormian komentujących w internecie:

" Trójstronne rozmowy mogły dotyczyć wspólnej polsko-rosyjskiej misji pokojowej, mającej zagwarantować stabilność w niespokojnym regionie Górskiego Karabachu. To ormiańska enklawa będąca przedmiotem sporu pomiędzy Armenią a Azerbejdżanem. 18 czerwca wtargnęły tam uzbrojone azerskie bojówki. Wielu Ormian twierdzi, że akcja była przygotowana wspólnie ze służbami rosyjskimi.
-Polsko-rosyjska misja stabilizacyjna byłaby ciosem w interesy Amerykanów, którzy rywalizują z Rosjanami o wpływy na Zakaukaziu (Azerbejdżan, Armenia, Gruzja) - twierdzą ormiańscy internauci w komentarzach.

Czyżby więc polski kontyngent po wycofaniu z Afganistanu zostałby skierowany wprost w środek ormiańsko-azerskiej wojny?
leberał / 159.245.16.* / 2010-06-28 14:14
Łukaszenka to moskiewska marionetka, więc rozmawianie o losie polaków na Białorusi z Moskwą, to jak najbardziej racjonalne działanie. Szkoda że Komorowski jeszcze tego nie rozumie, ale ponoć szybko się uczy.
arch / 2010-06-28 14:42 / Tysiącznik na forum
z INFORMACJI MSZ, wynika, iż w ostatnich tygodniach dyplomatyczne kontakty Polski z Armenia są niezwykle ożywione. Wizyta Komorowskiego była ukoronowaniem całej serii podróży polskich przedstawicieli. Pojawia się więc oczywiste pytanie: o co w tym chodzi? -hipotezy Ormian komentujących w internecie:

Trójstronne rozmowy mogły dotyczyć wspólnej polsko-rosyjskiej misji pokojowej, mającej zagwarantować stabilność w niespokojnym regionie Górskiego Karabachu. To ormiańska enklawa będąca przedmiotem sporu pomiędzy Armenią a Azerbejdżanem. 18 czerwca wtargnęły tam uzbrojone azerskie bojówki. Wielu Ormian twierdzi, że akcja była przygotowana wspólnie ze służbami rosyjskimi.
Polsko-rosyjska misja stabilizacyjna byłaby ciosem w interesy Amerykanów, którzy rywalizują z Rosjanami o wpływy na Zakaukaziu (Azerbejdżan, Armenia, Gruzja) - twierdzą ormiańscy internauci w komentarzach.
mlody polak / 199.67.203.* / 2010-06-28 13:40
Ja rowniez widzialem debate i utwierdza mnie to w przekonaniu, zeby glosowac na Komorowskiego...i nie bede sie nikomu tlumaczyl dlaczego. Dla mnie Jarek jest juz dawno spalony! Nie powinien wogole startowac w tych wyborach, ale jest rzesza ludzi slepo wierzacych, ze tym razem bedzie inaczej.
ebork / 2010-06-28 14:37 / Bywalec forum
*młody polaku* inaczej może i nie będzie ale jak PO dorwie prezydenturę i rząd to zobaczysz co nam zgotują... Sami się nachapią i nie będzie winnych a ludzie z nędzy nie wyjdą przez następne pokolenia.
sfera2 / 2010-06-28 15:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Strachy na lachy ebork, PiS już 2005 miał Prezydenta i Premiera. Jak zaczął źle rządzić i wsadzać swoich na stanowiska to pogoniliśmy Jarkowi kota. Teraz pozostało jeszcze wszystkie brudy po PiS-ie sprzątnąć.
Jeśli PO spróbuje naśladować PiS, to im również kota popędzimy. Kaczyński jednak bardzo blado wypadł przy Komorowskim.
Anda / 83.21.219.* / 2010-06-28 15:55
A może popędzimy takich jak ty.Coraz więcej znaków na was.
redx / 84.144.58.* / 2010-06-28 13:51
to ty wierzysz, ze bedzie inaczej,
bo jak jest, to wszyscy widzimy no i ty chyba tez.
szarzyzna i bieda coraz wieksza.
Chociaz jak ogladales debate i nic nie zajarzyles
to cieniutko. Ja tez tak w tym PO-wskim polmroku
i kolorowej propagandy
chodzilem az zaczalem glebiej nurtowac temat.
PO to ostatnia partia ktora d...pe z fotela podniesie
azeby zrobic cos dla polakow.
Napisz sobie to na scianie z dzisiejsza data,
azebys za dwa lata sobie mogl to przypomniec.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-06-28 14:28
Twoje konkluzje mogą wynikać z braku doświadzczenia - nick nasuwa optymistyczne domniemanie, że jesteś człowiekiem młodym - (nie koniecznie głupim lub nikczemnym). PROSZĘ nie tumacz tego, bo rzeczywiście nie musisz tego robić, a mnie nic a nic nie obchodzi pogląd kogoś kto nadal jest zdecydowany głosować na Komorowskiego.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-06-28 13:30
Bronisław nie poszedł na debatę aby na niej odpowiadać na pytania, tylko żeby atakować Jarosława, przygotowywał się pewnie długo, aby móc , przynieśc kartkę, która koniecznie uparł się wręczyć przeciwnikowi. Czy wyglądał na kogos kto nie chce władzy?Bo jego kolega zarzuca przeciwnikowi, że chce. Ten zarzut Donalda jest niedorzeczny!!
redx / 84.144.58.* / 2010-06-28 13:58
tak jest, jakby JK tak sie zachowal jak KOMO
to obwolanoby go agresywnym i rzucajacym
klamstwami czlowiekiem.
A taki KOMO niedosc, ze nie mowil do rzeczy to
jeszcze co chwila prowokowal JK.
Ja bym nie wytrzymal. Oprocz tego, ze splodzil piecioro
dzieci to nic sie nie dowiedzialem.
oo1 / 83.22.11.* / 2010-06-28 13:29
Niebywałe, do jakiej perfekcji doszli wyznawcy Jarka w uzasadnianiu bzdur, które plecie.
Coś chlapnął bez namysłu, mógł się wycofać, nie zrobił tego - teraz to trzeba do tego dorabiać
ideologię.
PIS-iorki - tego nie da się wytłumaczyć logicznie, po co nadwyrężacie mózgi.
misiek mk / 91.84.56.* / 2010-06-28 14:58

Niebywałe, do jakiej perfekcji doszli wyznawcy Jarka w uzasadnianiu bzdur, które plecie.
Coś chlapnął bez namysłu, mógł się wycofać, nie zrobił tego - teraz to trzeba do tego
dorabiać
ideologię.

http://wyborcza.pl/1,86672,3898215.html i popatrz na date
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy