Forum Polityka, aktualnościKraj

Białoruska wpadka Kaczyńskiego rozstrzygnęła debatę?

Białoruska wpadka Kaczyńskiego rozstrzygnęła debatę?

Wyświetlaj:
redx / 84.144.58.* / 2010-06-28 13:09
ciekawe z kim bedzie KOMORUSKI rozmawial o Afganistanie?????
No zeby ......plamy nie bylo to.....chyba tez z Afganistanem........

Najpierw sie zastanowcie jak sie macie z czegos smiac POwoli sloma zaczyna
wychodzic i znow POwracaja czasy Lecha Kaczynskiego upadlania PIS-u
za kazda bzdure.
Przysluchaliscie sie tresci przekazu Komoruskiego totalne dno i propaganda.

Mialem pieciokrotne szczescie byc ojcem....
[/cytyt]

kogo to interesuje?
A ja mam szescioro, dostana za uczciwe wynagrodzenie prace?????
POwiedz lepiej co chcesz dla polakow dobrego zrobic madra glowo.
Tylko nie obiecuj drog, autostrad, pieknych dworcow i gruszek na wierzbie.
I nie opowiwadaj historyjek, ze nie dzielisz Polski, bo nawet twoja agresja i prowokujace hasla juz to robia. ZGODA BUDUJE to prawda A WY SIEJECIE NIEZGODE I STRACH panie KOMORUSKI.
zła / 78.131.129.* / 2010-06-28 16:16
A co ty czujesz jeśli o twoim kandydacie będę mówić KACZOGEJ, prawda że boli. Czy taki poziom ci odpowiada? Mnie nie.
Ruc / 83.24.14.* / 2010-06-28 13:00
Kaczyński słusznie uznał, że w gruncie rzeczy, Łukaszenka to marionetka Moskwy. Więc o Polakach na Białorusi trzeba rozmawiać z tymi co mają na ich status wpływ - czyli prezydentem (lub rządem) Rosji
Jakub Z / 95.48.168.* / 2010-06-28 12:58
język powinien oddawac rzeczywisty stan rzeczy a nie pomijac istote problem. Kaczynski miał racje ale ja i tak nie idę głosowac. Zarowno jedne jak i drugi to kandydaci nie z mojej bajki.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-28 12:47
Dlaczego Białoruś jest dla Polski problemem ? Na Białorusi panuje reżim i łamane są prawa Polaków, jak również obywateli tego kraju. Jak ten problem rozwiązać ? Kaczyński doskonale zdaje sobie sprawę, że z Łukaszenką, żaden Polski Prezydent się nie dogada, poszukuje więc innych skutecznych rozwiązań w walce z reżimem. W debacie wyraził się jasno i przedstawił właściwe rozwiązanie, co wrogowie zarzucają mu to za błąd.
ww1971 / 188.147.15.* / 2010-06-28 16:15
Idąc tym tropem jak się dalej nie będzie dogadywał w przypływie zdenerwowania może kazać uderzyć na Białoruś ? HURRA W IMIĘ DEMOKRACJI ZAATAKUJMY BIAŁORUŚ NIOSĄC WYZWOLENIE.... szkoda tylko , że to juz było i chyba w czasie II wojny światowej w Politbiurze Stalina.
napohybelpo / 213.158.197.* / 2010-06-28 12:45
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Xiron / 2010-06-28 12:23
Frank potwornie drogi. Będzie gorzej. I gdzie WASZ kandydat kredytobiorcy?
Jadwiga9@ / 178.216.42.* / 2010-06-28 12:14
Ja nie uważam to za wpadkę.W imię demokracji i dla poprawy praw Białorusinów nie tylko można ,ale trzeba rozmawiać z sąsiadami,a nawet z Unią,USA,żeby poprawić los Polaków tam mieszkających,a także samych Białorusinów.Tam gdzie jest "ok "poradzą sobie sami i nie należy się wtrącać.Czy to takie trudne do zrozumienia?
yxz / 82.143.151.* / 2010-06-28 12:23
To nie jest żadna wpadka J.K są tacy co chcą aby tak było.
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-06-28 11:56
Naprawde nie rozumie tych ludzi którzy chcą oddać głos na Kaczyńskiego. Czepiaja sie że Bronek zrobił pare wpadek ale to przeciez nic to tylko słowa, licza sie czyny. Czyny Kaczyńskiego świadcza same za siebie caly czas podtrzymuje atmosfere jakiegos spisku. Gdyby nie katastrofa smolenska to były prezydent niemial nawet po co startowac jego poparcie bylo na poziomie 10%. Nieznam ani jednej osoby ktora by powiedziala ze byl dobrym prezydentem poporstu przykro bylo ze umarl w taki sposob a nie inny sposob ale to nie zminia faktu ze był najgorszym prezydentem po 89 roku.
Branicki / 95.48.168.* / 2010-06-28 14:39
no pomyślałbym ze zyjesz w Hiszpani lub Portugali, Spokój i daleko. Poznaj historie swego kraju . Ta od protektoratu rosyjskiego i sytuacji wewnetrznej.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-06-28 12:49
Klam dalej to Goebels cie pochwali zza grobu.
Dlaczego nie zacytujesz tutaj czynow Komorowskiego?
Jego chamskie zachowanie jako marszalka w sejmie, na przyklad.
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-06-28 12:21
Te" parę wpadek" jak to nazywasz to bagatelka, tylko , że one świadczą o myśleniu kandydata na prezydenta, bardzo żle świadczą, Te wpadki obserwują wszyscy jak wypadają po nich Polacy? Pozatym nie odpowiada mi decyzja o prowadzeniu śledztwa, ponieważ w sytuacji gdyby jakakolwiek duża czy mala wina była po stronie prowadzących śledztwo, nigdy byśmy się tego nie dowiedzieli.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-28 11:51
a oto najnowsze sondaże :)

http://www.youtube.com/user/tadeusz214
studentMIM / 2010-06-28 11:43 / Tysiącznik na forum
Wygląda na to, że wszyscy uważają, że Kaczyński był za szczery...
Przecież to oczywiste, że o reżimach sąsiednich rozmawia się z mocarstwami, od których te reżimy są zależne. Tak samo robi USA z Chinami a propos Korei Północnej.
wczoraj / 2010-06-28 11:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dla mnie wybór jest prosty: kto chce wybrać wolny rozwój Polski, czasem wstecznictwo to zaglosuje na Jarka, ponieważ nie da się jednocześnie zwiększać wydatki socjalne i znacząco zwiększać inwestycje
natomiast kto chce znaczącego rozwoju dla Polski to zagłosuje na Bronka
gnai / 83.18.55.* / 2010-06-28 14:02
'znacznego rozwoju' - znacznego zadluzenia
mały mały / 79.191.253.* / 2010-06-29 00:31
Oczywiście, że to żadna Białoruska wpadka Jarka. Ostatnie dni przecież proszę Państwa pokazały dobitnie tą zależność Białorusi z Rosją i na odwrót, vide Rosja przykręca gaz dla Białorusi - Białoruś zakręca kurek na linii rurociągów Polska i Litwa.Szanowni Państwo "kto ma uszy niech słucha" ........
bezpartyjny / 83.26.235.* / 2010-06-29 00:27
Trzeba myśleć logicznie i nie zwaracać uwagi na to co klepie Komorowski czy Kaczyński.

Wiele przeszedłem jeśli chodzi o nasze prawoi lewo. Prawo jest najważniejsze i od tego jakie jest i jak się je egzekwuje wszystko wokół zależy. Lewo też musi być aby patrzeć na prawo ;)
Każdy chyba zdaje sobie sprawę, że zarówno w przyrodzie jak i w polityce musi być równowaga bo inaczej mamy katastrofę. Oczywiście zdarza się, że można do niej doprowadzić z premedytacją jeśli leży to w interesie któregoś z żywiołów. Jedną niedawno mieliśmy i pytanie czy chcemy drugiej ?

Tusk ze swoimi Rychami, Zbychami, Mirami pokazał jakiej chce polski. Jeśli prezydentem będzie Brono to wracamy do komuny i tego typu rządów. Wówczas wszystkie stołki będą nie do oderwania tyłka. Koryto będzie w jednych rękach, a my biedni polacy będziemy bezwiednie okradani i to ma być znaczny rozwój ? Nikogo nie dziwi dlaczego Polska ma najlepsze wyniki chociażby jeśli chodzi o wskaźnik PKB ? Ano między innymi dlatego właśnie, że dwie silne partie się pilnują i szarpią patrząc sobie na łapki. Co było gdy żądziła komuna ? pamiętacie czy jesteście za młodzi ?
Widziałem zmiany i traktowanie ludzi w Sądach, Prokuraturze i na Policji za rządów PiS, traktowanie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ktoś mi może przypomni jakieś przekręty PiS-u takie na skalę ostatnich PO ? Oczywiście w każdej parti znajdzie się czarna owca ale stado czarnych owiec jest już mocno podejrzane ? I nie chodzi tu o to, że "czarne jest czarne a białe jest białe". To zwykłe przejęzyczenie tak jak z Moskwą i Białorusią. Czy ktoś z Was próbował wejść w skórę człowieka który stracił brata i bratową w takich okolicznościach, ma ciężko chorą matkę, stres z wykonywanym zawodem i tak dzielnie to znosi ? Nie sądzę !. Prezydent musi być silny i zdecydowany i musi być równowagą dla rządu w którym próbują nas oszukiwać i okradać. Kaczyński taki właśnie jest.
Komorowski nie ma charyzmy nie czuje się w nim dowódcy narodu i prawdziwego męża stanu.
Nie widać tego w jego gestach i zachowaniu, to wszysko sztucznie wygląda, nie widać tej powagi i pewności jaką ma Kaczyński. Komorowski mi wygląda na zachłyśniętego władzą niepewnego swej przyszłości człowieka - nie takiego prezydenta chcemy. Podsumowując gdyby Kwaśniewski nie przeginał i był godnym zaufania człowiekiem to jego prezencja, płynność mówienia i retoryka była najlepsza z dotychczasowych prezydentów.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-06-28 12:52
A Ty dalej te bzdury wypisujesz.
Juz ci raz napisalem ze nie wiesz o czym piszesz.
PO zwiekszylo deficyt o 360% i ty to nazywaz "znaczacym rozwojem"?
Za PiS deficyt spadl prawie o polowe.
wczoraj / 2010-06-28 14:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to ile by było deficytu gdyby żądził Jarek, lub gdyby posłuchali Jarka?
@@@ / 89.77.200.* / 2010-06-28 15:05
Ja o Twojej chorej wyobrazni dyskutowal nie bede.
Fakty mi wystarcza.
rebusXXX / 79.188.238.* / 2010-06-28 11:27
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
777c / 2010-06-28 11:16 / Bywalec forum
Agitatorzy z pis łączcie się.

Wstawiacie za mało wykrzykników, nie każdy pisze drukowanymi literami, za mało obraźliwych słów używacie, nie tak przecież wasi oficerowie prowadzący was uczyli, jak agitować na forach.

Brać się na poważnie do roboty, albo nici z wypłaty.
yxz / 82.143.151.* / 2010-06-28 11:44
Sądzisz po sobie?, jesteś na etacie ?
777c / 2010-06-28 12:05 / Bywalec forum
Oczywiście, jak liberałowie z peło zagrabili całą gospodarkę dla siebie, to tylko odpłatne agitowanie na rzecz piso-bolszewii mi pozostało.
yxz / 82.143.151.* / 2010-06-28 13:24
No to pewnie po premii dostajesz bo agitację robisz w odwrotną stronę.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-06-28 11:42
Czyżbyś czytał wytyczne Schetyny dla internautów z PełO, które jakiś czas temu wystosował...?
tade / 83.2.33.* / 2010-06-28 11:14

co trzeba zrobić, by nie było podziału na Polskę A i Polskę B.

Odnośnie dyskusji na tym forum.
Jak sądzicie czy któryś z waszych GURU, IDOLI mógłby podpisać się pod tą dewizą „ZA NASZĄ I WASZĄ” zastanówcie się a potem piszcie.
wos / 83.24.170.* / 2010-06-28 11:06
O BIAŁORUSI TRZEBA ROZMAWIAĆ Z ROSJĄ Z AMERYKĄ Z UNIĄ DLATEGO ŻE W TYM KRAJU SĄ ŁAMANE PRAWA CZŁOWIEKA >>>>

Najnowsze wpisy