Forum Polityka, aktualnościKraj

Białoruska wpadka Kaczyńskiego rozstrzygnęła debatę?

Białoruska wpadka Kaczyńskiego rozstrzygnęła debatę?

Wyświetlaj:
konkretnie z calej Polski / 20.133.1.* / 2010-06-28 11:04
Kaczynski mogl zniszczyc KomoRuskiego chociazby zadluzeniem kraju jaki nam zaserwowala jedynie sluszna panujaca jasna partia milosci. Albo w kwestii bezpieczenstwa energetycznego; Komoruski stwierdzil ze jakby co to bedziemy renegocjowac umowe (sic!). Poza tym argumenty Komoruskiego (np. o Orlikach i o Uniwersytecie Rzeszowskim) to czysta demagogia, ale juz w ogole gwozdziem programu byla kartka na koncu... I eksperci oceniaja ze wygral KomoRuski... czy to ci sami eksperci od sondazy?
NoProblem / 83.17.250.* / 2010-06-28 11:56
Otóż nie mógł zniszczyć w ten sposób, bo mówił, że wszystkie cele, które PO osiągnęło za pomocą zwiększenia wydatków z budżetu były zaplanowane przez jego rząd, więc są zasługą PIS'u.
konkretnie z calej Polski / 20.133.1.* / 2010-06-28 12:05
Jakie to wydatki zaplanowane na rok 2010 byly zaplanowane przez PiS?
dstu / 109.243.181.* / 2010-06-28 11:13
ZOSTAWCIE TEGO GOSTKA Z KSYWĄ: 777c, BO TEN JAK BRONEK CHCE SIĘ TYLKO WYKŁÓCAĆ. NIECH SOBIE CIENIAS POSZCZEKUJE.
777c / 2010-06-28 11:06 / Bywalec forum
Nie mógł nikogo zniszczyć, bo pisowcy przecież teraz wszystkich kochają.
konkretnie z calej Polski / 20.133.1.* / 2010-06-28 11:10
777c powinienes zmienic nicka na argument, albo cos w tym stylu :)
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-28 10:46
Witam,

teza i tytuł taki jak polityczne sympatie piszącego. Debata nie miała przekonać tych którzy mają jasne przekonania na kogo będą głosować. Debata miała pokazać jacy są kandydaci. Kto wypadł lepiej. To nie jest konkurs piękności. Pytanie czy Polska dla Komorowskiego jest ważna i czy ma On zdecydowane przekonania.

Primo: Zero uwag w sprawie in vitro. Komorowski powiedział, że jest Katolikiem ale że jest za tą metodą. To mniej więcej tak jakby powiedzieć, chcę aby wszyscy mieli prawo jazdy również Ci którzy będą łamać przepisy drogowe. Dla mnie Pan KOMOROWSKI nie jest katolikiem ponieważ otwarcie występuje przeciw nauce Kościoła. Kościół popiera naprotechnologię, która jest skuteczniejsza od in vitro i tańsza.
Secundo: W sprawie związków homoseksualnych brak było mi jego zdania. Wypowiadał się wyłącznie o obowiązującym stanie prawnym. Nie wiem co myśli na ten temat. Jego wyobrarzenia mnie również w tej sprawie nie interesują.
Tercio: W sprawie Białorusi to nie była wpadka tylko realia. Białoruś nie jest państwem niepodległym ani demokratycznym. Ocenianie samego pomysłu rozmów z Moskwą bez oceny wyników tych rozmów jest naganne. Rosjanie rozmawiali ponad nami z Niemcami o Rurociągu Północnym. Taki przykład real politik z życia.

W kwestii Afganistanu również nie mogę się zgodzić, że Polski kontyngent jest tam za darmo. Amerykański system obronny w Polsce to wymierna korzyść a nie machanie szabelką. Zresztą stwierdzenia o machaniu szabelką są obelgą dla polskich żołnierzy, którzy ginęli za Ojczyznę. Nie znam również w polskiej historii przykładów machania szabelką a znam przykłady Grunwaldu czy Kłuszyna gdzie jest się czym chwalić. (600 lecie i 400 lecie)

Generalnie Komorowski jest dla mnie bardziej miałki czytaj nijaki. Brak jasnych poglądów poza Zgoda rozmowy etc. Po za tym kilka razy przerwał wypowiedź Kaczyńskiego - Czy tak robi ktoś kto ma rację? O elementarnej kindersztubie już nie wspomnę.
kwodra 25 / 79.185.226.* / 2010-06-28 12:52
Z siasiadami zyje sie w zgodzie co mnie obchodzi sasiad czy on jest demokrata czy nie? Co nas obchodzi Biarorus , Ukraina ? Mamy dosc swoich problemow spolecznych (z ubostwem). Hameryka na nas tylek wypnie o ile znam historie !. Tam rzadzi KAPITAL SPEKULACYJNY PONAD NARODOWY tak samo jak w Polsce i na tym mozem wyjsc jak zablocki na mydle!!!!!!!!!!!!
ewa0421 / 213.192.122.* / 2010-06-28 12:34
naprotechnologia nie jest skuteczniejsza od in vitro. jeśli kobieta ma niedrożne jajowody, albo np. mężczyzna tylko tysiące plemników w nasieniu - naprotechnologia nic tu nie pomoże. a dzięki in vitro takie osoby mogą zostać rodzicami. widać, że edukacja kuleje..
redx / 84.144.58.* / 2010-06-28 10:39
Jak zwykle plul jadem i klamstwem, zero konkretow.
A do tego dalsza PO-propaganda sukcesu.
I kto jeszcze w to wierzy.
777c / 2010-06-28 10:50 / Bywalec forum
No i do tego te zajadłe ataki mediów na pisowskiego kandydata, prawda?
Wszystkie trzy dziennikarki się zmówiły i zadawały peacemakerowi jakieś kłamliwe pytania okraszone jadem i propagandą sukcesu Platformy Obywatelskiej.
Ale tak to jest jak się urządza debatę w państwie, gdzie TVP1 jest pod dyktaturą PO.
Bardzo współczuję zwolennikom pis, że już tyle lat muszą się męczyć w kraju uciskanym przez liberałów, ale może wspólnie z lewicą uda się pisowi przywrócić demokrację (sic!) i miłość partnerską w Polsce.
rozwado / 2010-06-28 11:25 / Tysiącznik na forum
Bzdury. Jedna z tych pan to dziennikarka, ktora propwadzila propisowskie wywiady na ktoryms kanale. JK byl markotny i bredzil, nie sklecil ani jednego sensownego zdania. Merytorycznie tez byly to brednie: np jako prezydent chcial ochraniac ceny produktow rolnych i temu podobne dyrdymalki. On mysli, ze jako prezydent wyreczy rzad, co bylo obsesja jego brata. Utworzono gigantyczny przeciw-rzad, kancelarie prezydenta, skad sabotowano wyniki prac rzadu, sejmu i senatu a nawet wieszano psy na TK. Dosc tego liberum veto.
Nalezy nam sie wolnosc po latach PRLowskiego i PiSowskiego terroru. Jak inni Europejczycy mamy prawo do in vitro, homoseksu, aborcji - zamiast jak to robia zapijaczeni katopolacy wyrzucac dzieci przez okno.
AnaMar / 2010-06-28 10:37 / Bywalec forum
Przecież nadal funkcjonuje ZBiR!!
Związek Białorusi i Rosji!!

To dlaczego nie rozmawiać z Rosją o Białorusi?
jojo102 / 212.69.47.* / 2010-06-28 10:32
Ludzie nie czarujmy sie ze w pojedynke mozna wywrzec nacisk na inne panstwo. Zobaczcie polityke i sankcje ONZetu na Iran.
Jest oczywiste ze Bialorus ma najsilniejsze zwiazki z Rosja wobec tego, aby byc skutecznym, tak jak ONZ nalezy podjac wspolne dzialania z Rosja.
Tylko na obrazkach w ksiazkach dla przedszkolakow swiat przedstawiany jest innaczej.
rozwado / 2010-06-28 11:27 / Tysiącznik na forum
Poprosmy Rosje, zeby nas wyreczyla na Ukrainie i w Gruzji. Moze sie wstawi za nami u Angeli Merkel.

Kupicie kazdy idiotyzm od waszego Wodza? nowe wunderwaffe?
skośnoioki / 77.253.22.* / 2010-06-28 10:27
NIC NOWEGO, JAK ZAWSZE KOMOROWSKI WYGRAŁ, KOMOROWSKI BYŁ LEPSZY KOMOROROWSKI TAKI, A TAKI. TO ŻE PRZED WYBORAMI WSZELKIEJ MAŚCI OŚRODKI ANALIZY I ZAMÓWIEŃ NA WYNIKI DAWAŁY SZALEŃCZĄ PRZEWAGĘ KOMOROWSKIEMU JUŻ SIĘ PRZYZWYCZAIŁEM, ALE TO ŻE Z UPOREM MANIAKA POPEŁNIAJĄ TE SAME BŁĘDY TAKŻE TERAZ TO JUŻ NIE JEST ŚMIESZNE TYLKO GŁUPIE!!!!!
arti8 / 89.77.183.* / 2010-06-28 10:16
Jarosław Kaczyński pokazał, że jest realistą w kwestii Białorusi. A Komorowski wyszedł na łupka.
777c / 2010-06-28 09:59 / Bywalec forum
Obserwując wpisy na tym forum nasuwają mi się pewne wnioski.
Nie dość, że dyskusję prowadzi kilka tych samych osób, to jeszcze na dodatek wielokrotnie kopiują swoje wpisy.

Czy PiS nie stać na wynajęcie trochę bardziej zaangażowanych w sprawę agitatorów?
skośnooki / 77.253.22.* / 2010-06-28 10:22
Stać, właśnie do nich dołączyłeś.
777c / 2010-06-28 10:42 / Bywalec forum
chyba nie ma większych szans, że wybudzisz się z pisomatrixa :-P
ekspert od wizeruku / 188.33.137.* / 2010-06-28 09:55
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
: (((((((((( / 194.213.1.* / 2010-06-28 09:46
Chcecie wieku emerytalnego w 67 wiośnie życia to głosujcie na peowców i Komorowskiego.

Jak dostaniesz wylewu w wieku 63 i stracisz zdolność do pracy to będziesz przez 4 lata a nie 2 wegetował na rencie inwalidzkiej,bo na wypracowaną emeryturę poczekasz do osiągnięcia więku emerytalnego.

Podniesienie wieku emerytalnego,w większości przypadków nie oznacza dłuższej pracy, tylko dłuższą wegetację na głodowej rencie w czekiwaniu na wypracowaną emeryturę.

Mój ojciec pierwszy wylew 61 lat drugi wylew 64 lata
cz.kuziel / 79.185.13.* / 2010-06-28 14:12
Merytorycznie Kaczyński o głowę przewyższał Komorowskiego ,który nie był skoncentrowany na pytaniach i odpowiadał jak facet rozkojarzony .W szkole można go porównac do ucznia który jest słabo przygotowany i próbuje się migać mówiąc ogólnie albo zmieniając temat.W sprawie Białorusi zachował się nie jak mąz stanu tylko facet nieodpowiedzialny bo w sprawach zagranicznych należy rozmawiać ze wszystkimi którzy mają potencjał do załatwiania spraw polskich.Podobnie Komorowski w sprawie Afganistanu jest nieodpowiedzialny narażając żołnierzy na ataki przez wypowiadanie się w kampanii na temat wycofania wojsk .Takie rzeczy robi się po cichu przed wrogiem.
On historyk i tego nie wie ???A gdzie on się kształcił??
tade / 83.2.33.* / 2010-06-28 09:42
CZY KACZYŃSKIEMU TAK BARDZO ZALEŻY NA WYGRANEJ W WYBORACH PREZYDENCKICH???????
Obserwując scenę polityczną w Polsce nasuwają mi się pewne wnioski.
Według mnie Kaczyński osiągnął już to na czym mu najbardziej zależy, czyli poruszył stabilność koalicji PO- PSL i przechylił troszkę na stronę PIS SLD. W drugiej turze nawet przegrana Kaczyńskiego do 20% będzie jego sukcesem. Myślę że po wyborach prezydenckich bez względu na ich wynik WYSTĄPI O WOTUM NIEUFNOŚCI DLA RZĄDU I CHYBA MA JAKIEŚ SZANSE NA PRZEFORSOWANIE TEGO WNIOSKU.
: (((((((( / 194.213.1.* / 2010-06-28 09:59
Przegrana Kaczyńskiego do 20% ?????? Ty jesteś lepszy od TVN i GW razem więzytych i podniesionych do kwadratu. Kaczyński przegrał I turę 5% i jeśli przegra II to też co najwyżej kilkoma procentami
tade / 83.2.33.* / 2010-06-28 10:17
Który wygra jest mi to obojętne. Jestem za jednym ośrodkiem władzy, dlaczego likwidacja kilku tysięcy etatów. Ja i agitator i to kogo. Dawno się tak nie uśmiałem.
777c / 2010-06-28 10:02 / Bywalec forum
W tym swoim zacietrzewieniu, nawet nie zauważyłeś, że kąsasz pisowskiego agitatora z boxu obok :)
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-06-28 09:33
Sondaże Wasze nie pokazują zawsze , że p.Bronisław górą?? Mam własne zdanie na tematkandydatów i nikt mi nie będzie sugerował jak powinnam zagłosować, takie pisanie jak powyżej jest wywieraniem presji na wyborcę...!
asatrtis / 81.190.155.* / 2010-06-28 09:28
Skoro nie "wygrywa się" debaty to trzeba wygrać w komentarzach o debacie.
Obaj panowie ściemniali a Komorowski na dodatek sypał sloganami z TVN-u.
No bo nie miał nic innego do powiedzenia.
Według GW-sondaży przed pierwszą turą, drugiej miało już nie być.
Wiadomo o co w tym bagnie chodzi.
przerażona / 62.87.254.* / 2010-06-28 09:26
Białoruska wpadka nie przebiła innej wpadki sztabowców i młodzieżówki PiS. Nikt o tym nie mówi, pytanie dlaczego????
Przed budynkiem TVP sztabowcy i młodzieżówka w stylu hipowskim i transparentem ze znakiem PACYFY. Moje pytanie do wyborców J. Kaczyńskiego - Czy głosujecie za pogromem chrześcijan???
Symbol pacyfy, uzywany jest przez satanistów i ozancza pogrom chrześcijan.
@xxl / 94.254.177.* / 2010-06-28 09:33
ODEZWAŁA SIĘ SEKTA pt. „PLATFORMA OBYWATELSKA”.
NIEREFORMOWALNA, NIEULECZALNA, ZAŚLEPIONA. I BYŁABY ŚMIESZNA, GDYBY NIE BYŁA TRAGICZNA.
rik222 / 2010-06-28 08:38
proponuje "merytoryczne" na słowo roku 2010. wielokrotnie używane przez każdego polityka i dziennikarza, w wypowiedzi dłuższej niż dwa zdania. na każdym forum używane bez ograniczeń. nie wszyscy wiedzą o co chodzi, ale nie zmniejsza to frajdy w używaniu. z góry przepraszam za swoją mało merytoryczną wypowiedź...

Najnowsze wpisy