Forum Polityka, aktualnościKraj

Biden: Iran odpowie za spisek na życie ambasadora

Biden: Iran odpowie za spisek na życie ambasadora

Wyświetlaj:
maluszy / 2011-10-12 19:26
Trochę mnie ta sytuacja w sumie dziwi...Myślałem, że Iran miał się bić z kimś innym, a potem USA wjechaliby jako "wyzwoliciele"...no odważni. Tyle, że Teheran to nie Bagdad i tam lekko nie będzie.
Widzę 2 opcje:
a) zacznie się od Syrii. „Jeśli przeciwko nam będą podjęte tak szalone działania to nie będę potrzebował więcej niż sześciu godzin, żeby przygotować w rejonie Wzgórz Golan setki rakiet i wystrzelić je na Tel Awiw” – oświadczył syryjski przywódca. Baszir Assad zagroził, że na jego wezwanie ruszy, mająca siedzibę w południowym Libanie, organizacja Hezbollah, która przeprowadzi na Izrael na tyle potężny atak rakietowy, że specsłużbom żydowskiego państwa nigdy to się nawet nie śniło!

„Wszystkie przedstawione wydarzenia będą miały miejsce w ciągu trzech godzin a w ciągu następnych trzech godzin Iran zaatakuje okręty wojenne NATO w Zatoce Perskiej. Będzie to jednoczesne uderzenie na USA i na Unię Europejską”- podkreślił Baszir Assad.
Na szczęście Rosja i Chiny zgłosiły weto wobec Syrii...po prostu są świadomego do czego MAFIA za pośrednictwem pani Rice dąży.
Co do pani Rice...bardzo mi się podobało jak ją 'pojechał' syryjski ambasador przy ONZ xD :D Super po prostu. Posłuchajcie:
Rice: "„Kryzys w Syrii będzie trwał tak długo aż dopóki Rada Bezpieczeństwa nie uczyni tego co powinna uczynić”- cytuje Reuters wypowiedź Rice. I sama Syria nie przegapiła okazji aby wyrazić swoje pretensje wobec USA:
„Ameryka jest wspólnikiem Izraela w realizacji jego polityki ludobójstwa w stosunku do Palestyńczyków” – powiedział na posiedzeniu syryjski ambasador przy ONZ, Baszar Dżaafari, podkreślając że sam Waszyngton około 50 razy stosował prawo weta w Radzie Bezpieczeństwa przeciwko antyizraelskim rezolucjom.

W odpowiedzi na tę replikę Rice demonstracyjnie opuściła salę posiedzeń, donosi ITAR-TASS." xD Ludzie po prosty zaczynają dostrzegać że demon przyobleka się w anioła światłości. Wypowiada jakieś plugawe hasła o pokoju na świecie, walce z terroryzmem, a tak na prawdę sami sztucznie te ataki i wojny wywołują. "POZNASZ NIE PO SŁOWACH, A PO CZYNACH".
Nie rozumiem jak ludzie mogą być tacy zaślepieni...choć w sumie od czego jest telewizja. UWAGA ciekawa historia(prawdziwa, rozmowa na YT):)
pan Russo, były redaktor zaprzyjaźnił się z D.Rockefellerem(jeden z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. On między innymi mówi gdzie będzie wojna, żeby kręcić interesy). Rockefeller zaczął opowiadać Russo o planach dotyczących przyszłości. 10/11 miesięcy przed atakami na WTC Rockefeller powiedział: " za niedługo będzie wydarzenie ,w jego wyniku polecimy do Afganistanu, żeby tam pociągnąć rurociągi z Morza Kaspijskiego. Polecimy do Iraku żeby zabrać im ropę i usytuować tam bazy na bliskim wschodzie." powiedział jeszcze:" będziesz widział gości chodzących po jaskiniach, szukających kogoś"- śmiał się z faktu "wojny z terroryzmem" i ze tam nie ma żadnego wroga. Mówił o tym że wojnę z terroryzmem można toczyć wiecznie, że jest potrzebna aby ludziom odebrać ich prawa. Russo zapytał:" Jak zamierzacie przekonać ludzi że ta wojna jest realna?" odpowiedział:" przez media. one każdego przekonają że to prawda:) jeśli będziesz w kółko to powtarzał- ludzie uwierzą." Oni stworzyli FED w 1913 poprzez kłamstwa, oni stworzyli 9/11 będące kolejną ściemą, a potem kolejne kłamstwo i wojna w Iraku. Teraz pojadą do Iranu. Jedna sprawa, potem druga i kolejne. Russo zapytał:" po co to robicie? Jaki jest cel? Macie wszystkie pieniądze świata, władzę,krzywdzicie ludzi, to nic dobrego." Rockefeller odpowiedział:" A co się martwisz o ludzi? Martw się o siebie i swoją rodzinę." Russo:" jaki jest ostateczny cel?" Odpowiada Rockefeller: "ostateczny cel to wszczepienie wszystkim chipu RFID. I aby wszystkie pieniądze i inne rzeczy były zapisane na tym chipie. I jeśli ktokolwiek będzie nam podskakiwał, po prostu wyłączymy mu chip"
Powiem tak...jeśli myślicie że USA jest sojusznikiem nie tylko Polski ale i Polaków...to się mylicie. My jesteśmy tylko mięsem armatnim, które w razie czego pójdzie bić się o interesy tej elity. Peace
maluszy / 2011-10-12 19:36
Heh...tak się rozpisałem że napisałem tylko podpunkt "a)"...a "b)"...wyleciał mi z głowy xD Pozdro
maluszy / 2011-10-12 18:58
Brawo "robi i blondynka" a Ty xxxxx lepiej...przemilczę Twoją wypowiedź. Jak czytam wiadomości od ONETU po MONEY, te bzdury na temat DOMNIEMANEGO ataku na ambasadora Arabii S...to mnie rozwala. Uczepili się Iranu już o wiele wcześniej, ma to związek PONOĆ z bronią nuklearną, którą to Iran podobno posiada. Do Iraku też wjechali pod pretekstem szukania bomby atomowej...skończyło się na : Przydałaby się demokracja im, a nam przyda się ropa". Innymi słowy, pojechali po ropę, a szerzenie demokracji to tylko przykrywka dla tych bandziorów. Po drugie...dlaczego Iran nie ma prawa mieć broni nuklearnej? Proszę mi to wytłumaczyć. Bo co, USA tak mówi? ONI!? Jedyne państwo które użyło broni nuklearnej przeciwko ludzkości, ma czelność wypowiadać się w tej sprawie? Hipokryci, to tak jak gdyby złodziej powiedział komuś :" ej, nie kradnij ja nie kradnę". Śmiech na sali. Oszukują na każdym kroku i dzięki tzw. "walce z terroryzmem" mają poparcie i legalny grabież coraz to nowych państw. Iran się na szczęście nie da.
Musicie wiedzieć, że to co podaje prasa, TV i ogólnie mass-media to...gówno prawda. W stanach od 2tygodni trwają protesty przeciw REALNEMU rządowi mającemu siedzibę na Wall Street i w FED, a TVP,TVN,POLSAT i jaka stacja przyjdzie jeszcze na myśl, karmią nas jakimiś p*********. "Wiceprezydent USA Joe Biden oświadczył, że Iran poniesie odpowiedzialność za domniemany atak" ...rzekomy, zmyślony itp. W ogóle...DLACZEGO Iran miałby atakować ambasadora Arabii na drugim końcu świata, skoro Arabie Sau. mają całkiem niedaleko siebie? no heloł.
Odpowiem na pytanie które może się rodzić w główkach, pełni sterowanych czytelników(kontrola umysłu):"Dlaczego USA, ONZ, Prasa miałyby nas okłamywać?" Bo jeśli do wszystkich dotarłoby że jesteśmy okłamywani, wyzyskiwani, a ONZ, armia USA to nic innego niż pionki Imperialistów to mielibyśmy rewolucję jeszcze przed świtem. Dlatego ludzie wychodzą w USA na ulice, ale nasza "wolna demokratyczna i obiektywna" prasa o tym raz wspomniała i milczy.
"Wstań nim pogrzebią Cie razem z wolnością,
niedogodnością jest myśleć w tych czasach,
więc myśl zamiast wierzyć w to co pisze prasa" - nie dajcie się kontrolować.
Co jeszcze by napisać....pretekst dobry, ale niezbyt skuteczny aby pojechać do Iranu i przejąć pola naftowe. Myślę, że czeka nas, a raczej obywateli USA coś mocniejszego niż wewnętrzna robota rządu z 11września2001r. Zresztą jak powiedział Obama na początku prezydentury " Iran JESZCZE nie ma broni nuklearnej"...więc za niedługo może się okazać że jednak ją mają.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-10-13 09:49
A proszki już wziąłeś oszołomie? Dlaczego Iran nie powinien mieć atomówki? Z tego samego powodu, dla którego nie daje się psychopacie karabinu maszynowego. Ten twój miłujący pokój Iran i reszta islamistów i innych im podobnych popaprańców z wypranymi mózgami, chce ciebie, mnie i całe resztę NIEWIERNYCH zwyczajnie zabić. Są na tym samym poziomie co Europa z czasów wypraw krzyżowych, czy dałbyś krzyżowcom i/lub ówczesnym władcą, z kościołem katolickim na cele atomówki, żeby rozprawili się z niewiernymi? Puknij się w głowę i pomyśl jaka jest alternatywa dla USA. Co jak będą nami rządzić chinole albo ruskie to będzie lepiej? Co uważasz, ze jak faktycznie USA przestanie być mocarstwem to nikt nie zajmie jego miejsca? A dzięki komu teraz piszesz tez bzdury po polsku, a nie po niemiecku albo rusku? Zastanowiłeś się nad tym chociaż sekundę? Zastanowiłeś się nad tym, że są na świecie ludzie, którzy uważają Cię za wroga, podczłowieka, którego zabicie w imię ich śmiesznego boga, zapnie im bramy raju? Im chcesz dać atomówki? Wracaj lepiej do mamy, bo ci kabel od kopa zabierze.
maluszy / 2011-10-13 16:23
Proponuję Ci lekturę Koranu xD Dżihad, atak na "niewiernych" jest usprawiedliwiony tylko i wyłącznie wtedy gdy ów 'niewierni' najadą na ziemię Mahometa. A więc? Arabie Saudyjską, która kręci interesy z USA więc o to że za oknem zobaczysz "innowierco" grzyba atomowego to się nie martw. Muszę Cię zmartwić, bo nie jestem ateistą, ale osobą wierzącą. Choć z 1strony ateiści są dla mnie bardzo wierzący, bo żeby wierzyć w teorię ewolucji pełną luk, i uznawać za fakt to iż życie powstało przez przypadek(nie wspominając że powstanie 1białka to prawdopodobnieństwo jak 1do10do110potęgi)...trzeba mieć OGROMNĄ ŚLEPĄ wiarę. Co do tego, że teraz piszę po polsku a nie po rosyjsku, niemiecku ...uwierz, że jeśli pisałbyś po rosyjsku to nie zastanawiałbyś się nad tym "dlaczego nie pisze po polsku?". To i tak są sztuczne granice, dzięki którym ten system jeszcze istnieje. Bo jako osoba wierząca(a zakładam że nią jesteś) powinieneś wiedzieć że ksenofob, rasista, bądź też zagorzały patriota nie może się nazywać chrześcijaninem. Powinieneś również wiedzieć, ze w przyszłości zgodnie z pismem świętym, będzie jeden język i wszyscy będą jednej myśli. Nie usłyszysz o tym w kościele, otwórz i poczytaj biblie. Zagłady atomowej ze strony muzułmanów nie będzie bo : PS37:29- prawi posiądą ziemię i będą przebywać na niej NA ZAWSZE. Apokalipsa 5:8,9- fragment mówiący o tym iż rząd Królestwa Bożego ma królować...NAD ZIEMIĄ. Mógłbym podać Ci jeszcze multum jednoznacznych wersetów świadczących o tym, że -tak jak napisał Izajasz- "ziemia nie została ukształtowana na nic. Została stworzona po to aby była zamieszkana."
Co do Twojej wypowiedzi..."wszystko co chcecie by ludzie wam czynili, i wy im podobnie czyńcie"- taka złota reguła którą podał Jezus w kazaniu na górze przyjacielu;) Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie nazwę Cie 'oszołomem' nie będę radził Ci abyś puknął się w głowę, i nie będę prowadził na forum wymiany z kimś, kto nie wie tak na prawdę o czym mówi. Bo jeśli chodzi o sprawę religii(można to wywnioskować z Twojej wypowiedzi), polityki, to jesteś zupełnym ignorantem i przyjmujesz tylko to co mieści się w Twoim wyobrażeniu o życiu i świecie. A nie na tym polega przyjmowanie prawdy. Ważne jest, aby Twoje wierzenia były na tyle elastyczne, aby w miarę przyswajania nowej wiedzy, mogły ulec przeobrażeniom. Tylko w ten sposób możesz poznać prawdę o religii(prawdziwej cieszącej się uznaniem Stwórcy-nie jest nią islam, ani kościół katolicki), polityce, i ogólnie o całym tym systemie. Na zakończenie chce podać Ci jeden werset który tłumaczy dlaczego tak się dzieje, i dlaczego nie ma znaczącej różnicy czy jesteś pod rządami Tuska, Putina, czy Kim Dżong Ila. efezjan6:12:" Zmagamy się nie z krwią i ciałem(ludźmi), ale z rządami, z władzami, ze światowymi władcami tej ciemności, z zastępem niegodziwych duchów w miejscach niebiańskich". 2koryntian 4:4- bog tego systemu rzeczy zaślepił umysły niewierzących." Szatan oferował Jezusowi wszystkie królestwa świata(na pustyni). Gdyby te nie należały do Szatana...to czy byłaby to realna pokusa? Właśnie dlatego Jezus kazał się modli o przyjście Królestwa Bożego, aby działa się wola BOża jak w niebie tak i na ziemii. Na ziemi obecnie dzieje się wola Szatana, bo on jest bogiem tego systemu, która ma zostać zniszczony w dniu ostatecznym lub jak kto woli apokalipsie bądź też Armagedonie. A znaki które daje się zaobserwować w przyrodzie, polityce, stosunkach międzyludzkich (mat.24roz, 2Tym3:1-5) wyraźnie wskazują na to, ze czas powolutku się kończy. Także kolego...więcej pokory, skromności a może będzie lepiej. Pokora=uważanie innych za ważniejszych od siebie Skromność= świadomość własnych ograniczeń- tak żebyś nie musiał się zastanawiać o co mi chodzi. W tym temacie, szanuję Twoją oponie, ale jest ona nie uzasadniona, tak samo jak wjazd na moją osobę...dlatego uśmiecham się i nic sobie z tego nie robię. Pozdrawiam
robi ronald 81 / 212.14.47.* / 2011-10-12 16:13
Albo tak im sprawia przyjemność straszenie że już inaczej nie potrafią albo jest przymiarka do kolejnej wojenki i mordowania ludności przez F-16.
USA = Imperium Zła
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-10-12 16:27
akurat F 16 powli wychodzi z użycia w armi USA, a ty ćwicz modlitwe 5 razy dziennie. musisz tylko ustalić gdzie jest Mekka. to nas czeka jak wygraja miłujacy pokój kumple z Iranu.
legalna blondynka bezpartyjna doktor / 86.180.238.* / 2011-10-12 15:42
ale bzdury, domniemany czy wymyslony przez agenture USA, potem beda kolejne domniemane i niby udaremnione,zeby swiatu wmowic ,ze nalezy bac sie Iranu a nawet nalezy na niego napasc i do tego USA potrzebuja domniemanych atakow ,zeby wymusic na takich kundelkach jak Polska reakcje" popierajaca"

Najnowsze wpisy