Forum Forum inwestycyjneForex

bidnymaniek_____nowe oblicze TVN biznes

bidnymaniek_____nowe oblicze TVN biznes

bidnymaniek / 2009-04-27 22:17
Własnie ogladałem wywiad prof.Gomólki....i jest zupełnie inna gatka.............jedizemy na saniach jak kiedys Argentyna tak stwierdził .co do złotego .to moze byc poczatek konca ........spore zmiany jak na 3 dni
Wyświetlaj:
anka z bankiera / 2009-04-27 23:34 / Bywalec forum
A mnie juz nawet ten podskakujący coraz wyzej dolar nie cieszy.Właśnie potwierdzono przypadek świńskiej grypy w szpitalu obok mojego miejsca zamieszkania:(Teraz zaczynam brać to na serio:(Dobranoc wszystkim
sierota marycha / 2009-04-28 00:15 / Tysiącznik na forum
Anka....a TY czego.....buahahahahha.....byla ptasia grypa, teraz mamy swinska....pozniej przyjdzie azjatycka a na koniec wyladujesz w jasyrze u Chinczyka.......ECB Ciebie sprzeda........bedziesz wode ze studni nosic i herbate parzyc mandarynom, ale nie przezywaj, maja super zarcie.....:)
anka z bankiera / 2009-04-28 08:35 / Bywalec forum
Cześć Sierotka:)Masz rację,chyba byłam tak zmęczona,że na mózg mi padło:)
tara / 2009-04-28 08:40 / Tysiącznik na forum
Witam Ania juz przyblizaja sie twoje poziomy jestes przygotowana na sprzedaz .
anka z bankiera / 2009-04-28 08:47 / Bywalec forum
Cześc Jolu:)Jestem,ale na razie widzę,że świńska grypa mi pomaga i dolar up:)
bidnymaniek / 2009-04-27 23:23 / Tysiącznik na forum
niee.....ide policze zyski i lulu:) ...... na dzisiaj odpuszczam .....papa
greenstar / 2009-04-27 23:18 / Pogromca jeleni
maniek....................poszukaj coś innego w programie.......................hahahaha
bidnymaniek / 2009-04-27 23:06 / Tysiącznik na forum
prof podaje ze 2015 EUR w RP.............czyli być moze nigdy.......kula sieroty mówi ze eurokołchoz sie rozpadnie prawdopodobnie:)
greenstar / 2009-04-27 22:51 / Pogromca jeleni
wiarygodność stracilismy już dawno, z budżetem zaklającym taki niski deficyt...i wzrost...pkb............
bidnymaniek / 2009-04-27 22:45 / Tysiącznik na forum
Podobno dzisiajesza mapa drogowa do euro.......................to nawet w 2013 mozemy nie dojechac ....skazniki manipulowane ..tracimy wiarygodnosc podobnie jak kiedys wegry
greenstar / 2009-04-27 22:35 / Pogromca jeleni
może oglądalność im siadła...................nawet Kuczynskiego zaczeli znowu zapraszać...............dziś aż glos włączyłam , dwóch analitykow oneniało wksażnik sprzedaży za marzec - i jeden po linii.....twierdził, że to są bardzo dobre dane))))))))) drugi nie wytrzymal i wywalił wszystko na pulpit, ze to dopiero początek itd..............ten wzrok pierwszego analityka, proszący o interwencje prowadzącego....................bezcenne
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy