Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Biedni biednieją, bogatsi dostają podwyżki

Biedni biednieją, bogatsi dostają podwyżki

Money.pl / 2011-12-31 10:34
Komentarze do wiadomości: Biedni biednieją, bogatsi dostają podwyżki.
Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2011-12-31 12:37 / Tysiącznik na forum
Porównanie górnik a górnik. Zawsze wszystkich śmieszyło nazywanie górnikami tych co nie robią pod ziemią a pracują u góry. Nic się nie zmieniło, Medale premie dla tych u góry a ochłapy dla tych co robią.Skąd to znamy "ja i prezes mamy średnio 100 tyś a na rękę mam 3 tyś
Wapniak / 2011-12-31 11:29 / Tysiącznik na forum
Już za Komuny na mądrzejszych spotkaniach a takie też były, mówiło się o tym... Kapitalizm to ma. Nic nowego. Więc o co chodzi?
jeż09 / 94.251.234.* / 2011-12-31 11:11
Skąd oni wzięli średnią w handlu 2556 miesięcznie to tylko oni wiedzą. Srednia ta nie przekracza 1500 zł. Oczywiście z wyjątkiem wszelkiej maści nierobów tzn. dyrektorów kierowników i kapitalistów.
_kierownik / 192.194.76.* / 2012-01-02 17:35
To o czym Ty mówisz to mediana, a nie średnia.
I nie wiem też czemu wszyscy jadą po kierownikach, jakby oni mieli tak strasznie dużo do powiedzenia - zazwyczaj to jest na zasadzie "masz X rzeczy do zrobienia i Y ludzi pod sobą. Albo będzie zrobione albo papa".
Nie mówię, że nie ma faktycznie powalonych kierowników, ale generalizowanie ich jako "nierobów" to lekkie przegięcie, nie uważasz?
I btw - bycie kierownikiem NIE JEST przyjemne w większości przypadków. Zwłaszcza jeśli przyjdzie Ci kogoś zwolnić (a prędzej czy później przyjdzie) np. z powodu wiecznego robienia wszystkiego "na odwal".
dgen / 2011-12-31 10:34 / Tysiącznik na forum
boski donald wykupił sobie za pieniadze podatników 400 godz. prywatnych lekcji angielskiego po 80 zeta za godzinę - mnie stać na 1 godz.tygodniowo dla córki za 35 zł
średnio to daje jakieś 4,5 godziny na tydzień na łebka za 56 zł/godz. - jest więc całkiem nieźle

Najnowsze wpisy