Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Biedronka: Kontrole wykazały nadużycia

Biedronka: Kontrole wykazały nadużycia

Money.pl / 2007-05-22 10:42
Komentarze do wiadomości: Biedronka: Kontrole wykazały nadużycia.
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-05-22 17:10 / Tysiącznik na forum
Nagonka na Biedronki, w złej wierze, mnie osobiśnie daje dużo do myślenia. Codziennie robię zakupy w Biedronce , wielokrotnie z całą rodziną i jestem mile zaskoczony uprzejma obslugą, oferta towarowa jest super, promocje czytelne i prawdziwe. Mogę powiedzieć tylko same suprlatywy. Porównuje z innymi hiper...., wole kupować w Biedronce, są mniejsze , tańsze, są dla ludzi zwyczajnych. Zatem proszę zrobić analizę porównawczą wśród wszystkich sieciowych sklepów wielkopowierzchniowych. Prawda może byc zaskakująca, nie wierzę żeby tak źle było W Biedronce, uśmiechnięte twarze personelu, na każde zapytanie uprzejma odpowiedź. Lekarze którzy strajkuja winni udac się na naukę do Biedronki. Takiego zagrożenia dla życia jakie stwarzają lekarze którzy korzystaja bez dna z urlopów na żądanie, pacjenta który mial mieć operację powiadamiają że jest protest lekarzy i odsylają pacjenta, a gdzie prawa nabyte pacjenta, kto będzie chronił pacjentów przed zmowa lekarzy, dlaczego NFZ zawiadujący moimi pieniędzmi i innych pacjentów nie zamknie kasy i lekarzy bez etyki, wysyła na zielona trwakę, do łopaty kiedyś się mówiło. Lekarze na dyżurach, maja placone dużo, więcej nić pracownicy Biedronek, ale od prersonelu Biedronek winni sie uczyć człowieczeństwa. W Biedronce nie ma komuny w szpitalach jest mimo że pieniądze w NFZ są prywatne, to co proponuje Platforma Obywatelska w ustach nieuczesanej pani posel to kpina z pacjentów.
kowy klient / 93.105.232.* / 2010-12-16 16:29
Osobiście ja i moja rodzina korzysta z zakupów w Biedronce. Persolel jest tam bardzo uprzejmy a asortymet jak na tego typu sklepy duży . Ceny bardzo przyjazne. Podzielam poprzednią opinie w częsci dotyczacej Biedronki. Jedyna wada to śliskie schody przed sklepem ale same pracownice nie mają na to wpływu bo wykonano je zw śliskich płytek Biedronkowy klient.
aninimowy / 188.33.29.* / 2009-03-30 15:25
ale o tym jak jest naprawde jest w biedronkach wiem tylko MY pracownicy prosze sie przyjzec czy te usmiechy nie są aby wymuszone!
poinformowany / 85.14.126.* / 2007-05-23 14:56
Z tego co mi wiadomo, to TVN dostało niezłą kasę od zarządu pewnej niemieckiej sieci wchodzącej na polski rynek dla której Biedronka jest konkurencją.
ten sam / 85.14.126.* / 2007-05-23 14:57
*kasę za tzw. brudny PR
Wapniak / 83.28.100.* / 2007-05-22 16:32
Niemożliwe!?... A miało być tak dobrze... Co, i nie ma strajków?... Ciekawe...
jliber / 212.180.147.* / 2007-05-22 10:42
No, a gdyby tam w ogóle Biedronki nie było to by nawet za zwykłe godziny nie płaciła hehe. Zamiast całować po ręcach właścicieli za miejsca pracy to nic tylko postawa roszczeniowa.
esik / 77.114.75.* / 2009-06-02 19:55
to ciekawe czy ty pracował byś na dniu wolnym bo akurat nie było ludzi do pracy ? miały byc zapłacone100 no cóż potem dowiadujesz się że nie dostaniesz za to złamanego centa ale jak jesteś potrzebny do pracy to wiedzą gdzie cię szukać
gkalewski / 193.239.58.* / 2007-05-23 08:36
JLiber, ty kundelku, pewnie jesteś z PO lub SLD. To dzięki nim mamy dzisiaj "zluzowany" Kodeks Pracy. Nikt go nie przestrzega...jeśli ztudiowałem ekonomię to powinieneś wiedzieć, żeby stworzyć jakąkolwiek firmę trzeba zainwestować w kapitał ludzki, to przecież On pacuje na sukces pracodawcy czy właściciela firmy. U nas w katolandzie wystarczy się wyspowiadać w Kościółku i dalej można gnoić ludzi...
szposzczegawczy / 85.14.126.* / 2007-05-23 15:00
jiber etatowo uprawia propagandę pro-kapitalistyczną, pro-monetarną, pro-amerykańską, a raczej pro-konserwo-mafiową, więc nie należy się przejmować tym co wypisuje, bo pewnie sam tego nie rozumie.

I jak panie jiber - da się wyżyć z wciskania ciemnoty, czy tylko za order różowego smoka pan się udziela?
Axon / 83.13.119.* / 2007-05-22 16:24
To jest akurat głupie gadanie - nie chodzi tu przecież o stawki , tylko o łamanie prawa. Każdy sklepikarz, który tego prawa nie łamał, miał przez to wyższe koszty był przez swoją uczciwość w gorszej sytuacji.
To jest dla mnie główny powód dla jakiego powinno się sensownie egzekwować prawo! Nie można wiecznie używać argumentu - że głupi bo nie wykorzystywał ludzi...
Nie może być tak, że jeden płaci za nadgodziny i upada (bo ma wyższe koszty), a drugi to zlewa, ludzi wykorzystuje i prosperuje...
szposzczegawczy / 85.14.126.* / 2007-05-23 15:04
I tu złapałeś jibera za jaja, że tak się wyrażę - bo jiber swoją wypowiedzią stanął po stronie łamiących prawo i naginających niewidzialną rękę wolnego rynku, czyli tą stronę którą z krwiożerczą zapalczywością zwalcza... :)
Udowodniłeś tym moją tezę postawioną wyżej, że facet w ogóle nie rozumie o czym pisze.
janru / 217.75.58.* / 2007-05-22 13:28
Może po d..... . Pewnie była by Stonoga,a jakby nie płacili za wykonaną pracę to są przestępcami też. To nie postawa roszczeniowa ,to jest prawo obowiązujące.
szposzczegawczy / 85.14.126.* / 2007-05-24 09:11
Schemat myślenie jibera jest taki:

Kapitalista to taki człowiek jak inny, tyle że z pieniędzmi. Posiada więc coś czego nie posiada większość innych ludzi, z tego wniosek, że inni ludzie są gorsi, bo nie pracowali tyle co gostek przy kasie. W związku z tym ten kto ma kasę ma prawo płacić tyle za pracę, za ile ci gorsi się zgodzą, bez względu czy im wystarczy na życie czy nie. Wtrącanie się do tego mechanizmu państwa jest skandalem, bo państwo nie powinno się w ogóle interesować losem swoich gorszych obywateli, jeżeli może to uderzyć w tych lepszych. To takie myślenie rodem z Ku Klux Klan, tylko z braku czarnych Murzynów skierowane w kierunku biednych polskich murzynów tyrających na zasadzie - zapłać dniówkę, dostaniesz 20 dniówek gratis.

Naiwność jibera polega na tym, że żyje w jakimś swoim wymyślonym świecie w którym do pieniędzy dochodzi się pracą wielu pokoleń, w którym żyje się długo i szczęśliwie.

Biedny idiota nie rozumie, że pieniądz jest narzędziem służącym do niewolenia społeczeństw, w związku z czym nie dopuszcza się do sytuacji gdy z pracy można się bez problemu utrzymać, nie mówiąc już o kumulowaniu kapitału. Kapitałem (nie mam tutaj na myśli takich śmiesznych kwot jak np. milion złotych) dysponuje tak naprawdę nieliczna grupa ludzi, których przodkowie budowali międzynarodowy system finansowy, na bazie którego zbudowali większość maszynek pieniędzy znanych jako korporacje międzynarodowe.
Stając po stronie kapitalistów, jiber staje tak naprawdę po stronie wrogów ludzkości, wrogów cywilizacji:
producentów broni, hurtowników w handlu narkotykami, organizatorami zamachów "terrorystycznych" (takich jak ten z 11.09.2001, czy 11.03.2003), ludzi decydujących o inwazji i okupacji krajów dysponujących bogactwami naturalnymi.

Wykluczając możliwość że jiber jest idiotą (ewentualnie udanym efektem prania mózgu), pozostaje tylko jedna inna możliwość - jiber jest wysłannikiem bogów (niekoniecznie tych dobrych), którzy chcą sprawdzić poziom naiwności forumowiczów Money.pl :D:D:D

Na koniec zacytuję jednego z bogów jibera:
""Give me control over the currency of a nation, and I care not who makes the laws" - E. Rothschield
Wapniak / 83.28.144.* / 2007-05-27 09:52
I po co to tłumaczyć?... Nie szkoda sił? ... Jeżeli ma się coś z rycerza, których na łamach tego forum jest ich wielu... Poza tym są co poniektórzy szkoleni do podtrzymania atmosfery, dyskusji i ciągłości trwania tego portalu oraz nudzący się przedstawiciele biur poselskich, ktorych zadaniem jest ślepe posłuszeństwo i mącenie w głowach w obronie słusznych i na czasie ideałów rządzącego aktualnie kombatanckiego ugrupowania. Więc czy warto?

Najnowsze wpisy