Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bielan: Myślimy już o wyborach do Sejmu i Senatu

Bielan: Myślimy już o wyborach do Sejmu i Senatu

Wyświetlaj:
Kmicic - zorro / 98.116.33.* / 2009-06-03 01:00
Wy katolickie gnoje tylko o wyborach myslicie.Do roboty parszywe swinie.
Nie pisowi / 90.129.102.* / 2009-06-02 21:37
A na drzewo nie łaska?
Polacy mają już dosyć nieudaczników i wichrzucieli z jadem w sercu i głupotą we łbach.
KAP / 2009-06-02 20:13 / Tysiącznik na forum
zaczynasz dyskusje od obrazania. wybacz ale na kibolskie zaczepki to sobie mozesz podyskutowac w WC na scianach. spadaj.pa, pa.
Hej / 77.56.108.* / 2009-06-02 22:06
Ciebie rowniez odsylam do komentarzy pomatolskich na dole (wy to macie klase!). Przeczytaj je i nastepnie wywiad z Bielanem jeszcze raz.
YS / 194.242.62.* / 2009-06-02 16:30
...i jeszcze jedno - pisanie o kimś kogo się nie zna, ba nawet nie widziało - per POmatoły - jest pochodną (jesli wiesz co to takiego) twojego (i tu do wyboru);
a) wykształcenia
b) przynależności partyjnej (tzw - żołnierz partyjny)
c) IQ (kolejne trudne słowo)
d) wieku?
e) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe i wzajemnie się nie wykluczają
yes / 213.158.199.* / 2009-06-02 17:26
logika porażająca, szczególnie, gdy podda się analizie odkrywczą myśl, że się "nie widziało" POmatoła - i aby tak pozostało, jak w założeniu.
Hej / 130.60.28.* / 2009-06-02 17:26
Zanim napiszesz o inteligencji innych przeczytaj sobie jeszcze raz powyzszy wywiad z Bielanem i nastepnie ponizsze uwagi zwolennikow PO (albo czlonkow PO). Jestes w stanie wyrobic sobie jakis poglad na ich temat? Jakos nic krytycznego nie napisales pod ich adresem!!!
YS / 194.242.62.* / 2009-06-02 16:24
podaję przykład: nie powiększanie dziury budżetowej w okresie kryzysu jeżeli tylko da się tego uniknąć... Prawdopodobnie właśnie dlatego nie będziemy mieli powtórki lat osiemdziesiątych...
i jeszcze jedno: głosowałem na SLD, w prezydenckich na (niestety - teraz to widzę wyraźnie) Kaczyńskiego, kiedy kończyła się Milicja miałem 12 lat, więc ubekiem też chyba nie mogę być.... po prostu piszę jako zwykły obserwato szarej, ale Polskiej rzeczywistości. ujadanie czy to z jednej czy z drugiej strony jest żenującą domeną niedojrzałych internautów (w końcu nikt nas nie widzi i nie zna), ale przez ostatnie dwadzieścia lat w Polskiej polityce, znaczenia nabrało powiedzenie: "przede wszystkim nie szkodzić...". Więc niech sobie rząd nic nie robi (w końcu jak powiedział kiedyś pewien znany człowiek - "rząd się sam wyżywi"), ale przynajmniej co drugi dzień nie dowiaduję się, że "nikt przez tego pana życia pozbawiony nie będzie", "musimy rozbić układ..(???)", itp... itd...
Hej / 130.60.28.* / 2009-06-02 17:22
To, ze ktos urodzil sie pozniej wcale nie swiadczy o tym, ze nie wychowal sie w dawnej PRLowskiej tradycji, czyli w srodowiku dawniej trzymajacym wladze i przesiakl rozumowaniem swojego srodowiska (nie potrafil, albo nie chcial wyzwolic sie z tego sposobu myslenia). Jesli chodzi o dziure budzetowa, to rzad Tuska przede wszystkim te dziure stworzyl poprzez fatalne (albo "propagandowe") planowanie budzetu. A wiec o jakim niepowiekszaniu dziury budzetowel my tu mowimy. Za rzadow PIS zadnej dziury budzetowej nie bylo. Dochody byly nawet wieksze od zaplanowanych (czyli deficyt byl mniejszy niz zaplanowany). Deficyt rowniez zmalal z roku na rok. W 2007 roku w rzeczywistosci wynosil on 11 miliardow (8 miliardow zostalo przeniesione na rok 2008, ktore to rzad Tuska po prostu zmarnowal). Poza tym jeszcze do niedawna rzad Tuska i sam Tusk zachowywali sie zupelnie nieodpowiedzialnie. Twierdzili oni, ze kryzysu w Polsce nie ma i nie ma co sie martwic. A obecnie coraz nczesciej mowia o dzialaniu antykryzysowym. Niestety jest juz za pozno na odwrocenie szeregu negatywnych zjawisk.
YS / 194.242.62.* / 2009-06-03 11:10
Do pełnego obrazu Pańskiego rozumowania i środowiska, w którym Pan najwyraźniej się wychował lub miało ono na Pana niebagatelny wpływ brakuje mi tylko stwierdzenia, że jestem "z układu"....
Ponadto uważam, że w stosunku do pierwszej wypowiedzi - musiał Pan już troszkę wytężyć swój umysł, ale ten, kto Panu dyktował też się troszkę rozpędził i nie ten rocznik statystyczny miał w ręku. "Zarządów PIS żadnej dziury nie był..." - lepiej nie powtarzać tego na żadnym blogu - czytający mogą krzywdę sobie zrobić od niekontrolowanych spazmów śmiechu.
Jeszcze jedno - uważam, że PO mogłaby rzeczywiście wziąć się do pracy - de facto wcale nie jest zwolennikiem tej partii - z drugiej jednak strony powtórzę to, co pisałem w dniu wczorajszym - "przede wszystkim nie szkodzić..." - jeśli chodzi o artykuł Pana Bielana - cóż uważam, że jest to człowiek mądry - choć wykazuje niestety (jak większość członków PIS) skłonność to "niewychylania się" poza ramy określone przez kierownictwo partii (czytaj Pana Jarosława Kaczyńskiego). Inną kwestią jest jak Pan to nazywa "PRLowska tradycja" - nie wiem jak Pan, ale ja urodziłem się w 1978 roku i pierwsze dziesięć lat życia mieszkałem na wsi - będąc dzieckiem od małego uczyłem się podobnych rzeczy, które wykładane są w szkołach obecnie, ale również uczono mnie szacunku do drugiego człowieka i co ważne - miłości do Ojczyzny - zresztą to prawdopodobnie temat na dłuższą rozmowę - nie uważam jednak, że ta "tradycja" była zła - poniekąd skreślanie wszystkich i zakładanie z gruntu, że nawet jeśli ktoś urodził się później - to pewnie i tak przesiąkł tą "tradycją" świadczy o tym, iż jest Pan rzeczywiście zmanipulowany lub musi Pan się czuć bardzo skrzywdzony tym, iż partia, której najwyraźniej jest Pan zwolennikiem nie ma wpływu na sprawowanie władzy.
aleksu / 2009-06-02 19:03 / Bywalec forum
Człowieku gdyby głupota umiała latac, fruwał byś jak orzeł.
Hej / 77.56.108.* / 2009-06-02 22:04
Ty nalezysz do tych (patrz rowniez na ponizsze komentarze w stylu Palikota), ktorzy po prostu nie umieja myslec. Tobie juz nic nie pomoze. Ty przepadniesz z kretesem w taki lub inny sposob. Ty nie potrafisz odpowiedziec na prosty tekst.
Vipser / 212.160.100.* / 2009-06-02 11:32
W kaczor myslal o niedzieli o w sobote łeb mu scieli- i tak sie to konczy jak w przyslowiu
KAP / 2009-06-02 12:11 / Tysiącznik na forum
jak wyborcy PO zostana na grillu to raczej nie jemu zetna ta glowe....
ll1 / 79.191.42.* / 2009-06-02 08:18
mam jedna prosbe do bielana i tego druiego idioty kaminskiego - EMIGRUJCIE...

Najnowsze wpisy