Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bielecki: PKB wzrośnie o 4 proc. lub więcej

Bielecki: PKB wzrośnie o 4 proc. lub więcej

Money.pl / 2011-02-02 13:33
Komentarze do wiadomości: Bielecki: PKB wzrośnie o 4 proc. lub więcej.
Wyświetlaj:
WIERNY KOMOR / 85.198.213.* / 2011-02-15 23:31
KTO TO WYLICZYŁ BIELECKI - GUS W NADGODZINACH?
TAKIE DANE JAKI RZĄD , A DŁUG ROŚNIE , NO ALE JAK SIĘ SŁUCHA TAKICH ,,SIEROT" JAK J.K.BIELECKI I ,,TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK" BONI TO EFEKT NIE MOŻE BYĆ INNY...
T. / 81.190.54.* / 2011-02-08 15:18
Co jakiś czas media mieszają w mózgach społeczeństwa jakimiś wzrostami itp. Natomiast nic nie mówią ,że cały czas cofamy się gospodarczo w zastraszającym tempie ,że najlepszy wzrost to owszem ,ale chwastów na byłych gruntach rolnych. O tym , ze jesteśmy wyłącznie siłą najemną do pracy fizycznej w zachodniej Europie też milczą .
Tylko cały czas mielą o PKB ...
A owieczki wierzą i żyją nieustanną nadzieją że będzie super , a na wyborach głosują tak jak Pan w TV zaleca i pod nos podstawia sondaże.
Później dziwią się, dlaczego nie jest tak , jak obiecywał Ten przed wyborami ,że wszystko będzie dostępne ... zwłaszcza dla emerytów .
Napolleoon / 87.139.103.* / 2011-02-02 14:36
Dzięki takim cudotwórcom jak Krzysiu portfele uczciwych polaków wysychają. Urzędników przybywa i ich wypas stanowi główny cel działania.

A propo komentarzy:
Lemingi z PO a wcześniej AWS nie byli, nie są i nigdy nie będą PARTIĄ LIBERALNĄ - wykujcie to sobie na czole.

Partia TECHNOKRATYCZNA - tak bym ją nazwał.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-02 14:48

Urzędników przybywa i ich wypas stanowi główny cel
działania.

Bo Polska drogi Napolleoon na armii urzędników buduje swą potęgę.
Obecnie jest to już ponad 800 tys armia która pochłania rocznie prawie 80 mld złotych. Wystarczy wrócić do stanu z 1989 roku około 200 tys wtedy też był już przerost zatrudnienia w administracji i zostanie w budżecie około 60mld zł.
A powstała 600 tys armia bezrobotnych będzie kosztować budżet tylko przez rok około 1.5 mld zł.
myślcie / 83.22.94.* / 2011-02-02 13:52
Czy to nie ten geniusz od "powszechnej prywatyzacji"
i świadectw udziałowych ???
szałwron / 79.188.238.* / 2011-02-02 13:33
nadal myśla że konsumpcja będzie też rosła ?

wyborcy PO:
po 20 latach sprzedano prawie całą Polske
po 20 latach dług publiczny jest katastrofalny dla Polski
po 20 latach młodzi Polacy sa wysyłani do roboty za granicę
po 20 latach działalności lieberałów Polska ginie
jaka jest strategia dla Polski ? co oferuje młodemu pokoleniu zgraja handlarzy i spekulantów !

dlaczego głosujecie na tych co sa sprawcami tego wszystkiego ?
tesa1959 / 2011-02-02 14:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przecież PO nie jest partią istniejącą od 20 lat. Najpierw były partie solidarnościowe, które rządziły i wcale nie byli to obecnie rządzący. Z granicę najwięcej ludzi wyjechało z powodu bezrobocia w Polsce 2003 - 2007, potem zaczęli wracać, bo można było dostać pracę w kraju.
pan władek / 212.87.25.* / 2011-02-02 16:16
PrzypomnęTusk rządzi juz 10 rok!!!
- jako szef partii, która miała premiera - p. Bieleckiego,
- wiceszef partii, która miała premiera - p. Suchcką
- wiceszef partii, która byla w koalicji z p. Buzkiem
- teraz wreszcie pod własnym nazwiskiem

a efekty żenująco słabe pani Tusk, słabiuteńkie.
maxio2000 / 95.51.74.* / 2011-02-02 15:05
nie kłam, obecna elita polityczna to jest ciagle to samo jedno szambo, ktore trwa przez 20 lat - tylko inne choragiewki, szyldy, hasla i inni liderzy. Poczytaj sobie historie partii i ich rozpadow oraz fuzji to zmienisz zdanie.

Przy okazji, powrot takiej persony do polityki jak Bielecki powinno dac ludziom ostrzezenie ze co raz gorzej, skoro wracaja duchy przeszlosci
tesa1959 / 2011-02-02 15:22 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie kłamię, bo mówię o konkretnych nazwiskach. Poglądy posolidarnościowe zmieniały się i w ten sposób powstawały nowe partie, ale ostatnio to już szczyt wszystkiego: żeby ludzie wywodzący się z jednego ruchu społecznego tak się nienawidzili. Nawet do lewicy nie żywią takiej nienawiści jak do siebie nawzajem. a jeżeli chodzi o Bieleckiego, to jakoś zbyt negatywnie nie kojarzy mi się 9nie chce mi się szukać w internecie materiałów na jego temat).
maxio2000 / 95.51.74.* / 2011-02-02 16:45
mowisz o partii, nie o nazwiskach; partia PO - czyli ludzie ktorzy ja tworza i sa jej pionierami w politycznym szambie sa od dawna, tak samo jak ludzie tworzacy PiS - jedni i drudzy sa tak samo odpowiedzialni za obecna sytuacje w Polsce. Zmieniaja tylko twarze partii tudziez tworza nowe. Jedyne co im udalo sie zrobic to sklocic spoleczenstwo - ale to zabieg celowy - latwiej wtedy skloconym tlumem manipulowac.

Co do Bieleckiego - negatywnie sie nie kojarzy bo czas zrobil swoje i wygladzil jego "dzialania" na arenie politycznej. Wcale bym sie nie zdziwil jak za kilka lat na scene polityczna wroci Marcinkiewicz. Ludziom wladzy NALEZY patrzec na rece, a nie wychodzic z zalozenia ze "nie chce mi się szukać w internecie".

Inny przyklad - Buzek - czlowiek AWSu, ktorego 4 reformy okazaly sie katastrofa - zostal uhonorowany przewodniczacym PE, ale juz z szeregow PO. A biedni ludzie sie ciesza ze to Polak na tak zaszczytnym miejscu - a zapominaja o skutach jego "reformacji"
tesa1959 / 2011-02-02 18:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ludziom
wladzy NALEZY patrzec na rece, a nie wychodzic z zalozenia ze "nie chce
mi się szukać w internecie"

Ależ właśnie ja oceniam ludzi władzy tu i teraz i nie koncentruję się na tym, co było kiedyś. Ludzie się zmieniają i wcale nie znaczy, że jak kiedyś coś dobrego zrobił, to teraz też będzie działał na dobro społeczeństwa i analogicznie - jeśli kiedyś był postacią negatywną, to teraz też musi być. Dlatego nie chce mi się grzebać w internecie, aby dowieść czyjejś winy bądź niewinności.
Próbuję sama oceniać sytuację dnia dzisiejszego i jego wpływ na przyszłość, ale nie zawsze chce mi się tę ocenę wystawiać na forum, bo coraz mniej jest ludzi którzy dyskutują, a coraz więcej tych którzy ubliżają (nie dotyczy to Ciebie, jak dotychczas).
maxio2000 / 95.51.74.* / 2011-02-04 14:33
wybacz ale Twoje podejscie jest naiwne. W polityce licza sie wyniki tj. konkretne dzialania i reformy, a te mozna ocenic tylko przez pryzmat przeszlosci. Jesli ktos byl u wladzy i nic nie zrobil albo co gorsze, ZASZKODZIL panstwu ten jest skreslony raz na zawsze, dla panstwa jako instytucji globalnej nie ma czasu na miernoty polityczne lub kretaczy. Nie ma co liczyc na to, ze moze czegos sie nauczyli badz ich moralnosc sie poprawila. Potrzeba ludzi z doswiadczeniem ale i uczciwoscia - bron Boze doswiadczonych zlodziei!

Dlatego proponuje nie ogladac sie na duchy przeszlosci, tylko wygladac NOWYCH, madrych, energicznych i patriotycznych twarzy polityki, a STARUCHOM politycznym patrzec dokladnie na rece.
tesa1959 / 2011-02-04 15:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Dlatego proponuje nie ogladac sie na duchy przeszlosci, tylko wygladac
NOWYCH, madrych, energicznych i patriotycznych twarzy polityki, a
STARUCHOM politycznym patrzec dokladnie na rece.


Ludziom
wladzy NALEZY patrzec na rece, a nie wychodzic z zalozenia ze "nie chce
mi się szukać w internecie".

Jak się ma jedno do drugiego? Jeśli nie pamiętam nic szczególnego i nie chce mi się szukać, to chyba mogę oceniać po ich teraźniejszych postawach?
Potrzeba ludzi z doswiadczeniem ale i
uczciwoscia - bron Boze doswiadczonych zlodziei!

Właśnie na takich staram się glosować nie patrząc na ich przynależność partyjną. Dla przykładu: z mojego terenu jest 2 posłów - jeden z SLD, drugi z prawicy (kiedyś był AWS, a teraz nawet nie wiem). O tym z SLD dużo się mówi, pisze itp., bo dużo robi. Jest to namacalne, a ten z prawicy? No cóż, nie wychyla się za bardzo. Na kogo więc mam głosować wg Ciebie? Z zasady przeciwko "komunie", czy na wartościowego człowieka?
maxio2000 / 95.51.74.* / 2011-02-04 16:56

Jak się ma jedno do drugiego? Jeśli nie
pamiętam nic szczególnego i nie chce mi
się szukać, to chyba mogę oceniać po ich
teraźniejszych postawach?


W takiej sytuacji jestes skazana na manipulacje. Dlatego duchy przeszlosci wracaja do gry bo spoleczenstwo zapomina, jednoczesnie nie chce zadac sobie trudu w odswiezeniu informacji.
Przeczytaj prosze jeszcze raz moja ostatnia wypowiedz bo chyba nie zrozumialas przekazu:

jesli ktos rzadzil, nic nie zrobil , albo zrobil zle to niech wiecej nie wraca. Skoro nie pamietasz nic szczegolnego czy to negatywnego czy pozytywnego to znaczy ze ten czlowiek nic nie wniosl, a nie takich ludzi potrzebujemy u wladzy.

ps. to, ze sa wartosciowi ludzie w kazdej partii to oczywiste, oczywiste jest rowniez to, ze nigdy sie nie przebija do dzierzacych wladze w tych partiach, bo w odpowiednim momencie zostaja sprowadzeni na ziemie i wtedy albo sie nie wychylaja albo wychodza z partii - ale partie zostaja i rzadza sobie dalej - czyli nic sie nie zmienia
tesa1959 / 2011-02-04 18:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

jesli ktos rzadzil, nic nie zrobil , albo zrobil zle to niech
wiecej nie wraca

Niekoniecznie, bo jeśli pamiętam tyle, że nie bałam się wtedy o przyszłość, że w kraju nie było przepychanek, to chyba pozytywne? Ale obiecuję, że jeśli znajdę więcej czasu, to "pogrzebię" w internecie. Zapewniam Cię, że nigdy nie głosuję na ślepo i do Sejmu będę głosowała na starą twarz z SLD (chyba, że pojawi się ktoś mający ciekawe propozycje, ale nie weźmie mnie na kiełbasę wyborczą. Już jestem mądrzejsza niż na początku tego dwudziestolecia, gdzie oczy wyszły mi na wierzch, gdy tak uwielbiany Tymiński w konferencji na żywo okazał się strasznym tłukiem, który nie rozumiał pytań. Dobrze, że zorganizowano taką konferencję, bo miał bardzo duże poparcie.
maxio2000 / 95.51.74.* / 2011-02-07 14:50

jesli ktos rzadzil, nic nie zrobil
, albo zrobil zle to niech
wiecej nie wraca

Niekoniecznie, bo jeśli pamiętam
tyle, że nie bałam się wtedy o
przyszłość, że w kraju nie było
przepychanek, to chyba pozytywne?


niekoniecznie ?? uwazasz ze w tym cytowanym twierdzeniu nie mam racji? potrzebujesz przepychanek w kraju zeby dostrzec problem? przeciez politycy to nie glupcy, ich celem sa cieple posadki i "podbieranie jajek" tak abys nie zauwazyla. Dodatkowo odpowiedzialnosc wladzy sie rozmywa poniewaz "sukces" ma wielu ojcow. Dlatego doradzam zastanowic sie czy pamieta sie cos co dany polityk zrobil pozytywnego, jesli nie - to do widzenia. Ewentualnie poszukac historii politycznej danego czlowieka - ale to wymaga czasu i zaangazowania, dlatego jesli go nie mamy to proponuje sposob pierwszy aby sie zylo wszystkim lepiej a kretaczy bylo mniej
tesa1959 / 2011-02-08 13:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

niekoniecznie ?? uwazasz ze w tym cytowanym twierdzeniu
nie mam racji?

Nic takiego nie [powiedziałam. Niekoniecznie znaczy - niekoniecznie, a nie na pewno nie. Napisałam też
Zapewniam Cię, że nigdy
nie głosuję na ślepo

więc jak będzie trzeba, to poszukam historii kandydata w internecie. Na ten czas nie jest to niezbędne, a nie dysponuję za dużą ilością czasu.
maxio2000 / 95.51.74.* / 2011-02-08 15:33

niekoniecznie ?? uwazasz ze w
tym cytowanym twierdzeniu
nie mam racji?

Nic takiego nie [powiedziałam.
Niekoniecznie znaczy -
niekoniecznie, a nie na pewno
nie.


a powinno byc zdecydowanie TAK, tlumaczylem dlaczego, ale jak wolisz "niekoniecznie" tylko dlatego ze nie bylo strajkow ani innej zadymy to Twoja sprawa - tylko pozniej nie dziw sie ze jest byle jak w kraju albo gorzej , tylko "geby" politczne wciaz te same
tesa1959 / 2011-02-09 10:31 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale przecież napisałam:
Zapewniam Cię, że nigdy
nie głosuję na ślepo

więc jak będzie trzeba, to poszukam historii kandydata w
internecie

A teraz co mogę zrobić? Nic, bo jeszcze nie ma wyborów. Mogę jedynie podpisać się pod jakimś protestem (co zrobiłam pod protestem nad propozycją zmiany emerytur) i trochę popsioczyć na forum.
assdf / 213.158.197.* / 2011-02-02 13:47
No tak 20 lat temu Polska to byl kraj mlekiem i miodem plynacy :)

Wez sie czlowieku rozpedz i stuknij w sciane makowka, moze oprzytomniejesz troche.

Najnowsze wpisy