Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bieszczady: Kolejka leśna święci triumfy. Setki chętnych do przejażdżki

Bieszczady: Kolejka leśna święci triumfy. Setki chętnych do przejażdżki

Wyświetlaj:
obserwator691 / 79.124.110.* / 2015-03-07 06:59
prezes fundacji kolejki waskotorowej .. no ja nie moge .. zostane prezesem od czyscibutow to tez przeciez juz wiginelo .. ja to wskrzesze ... dno,zlodziejstwo i dziadostwo na kazdym kroku... moze jeszcze fundacje zalozcie,jakis biurowiec a pan Krzysiu z panem Zdzisiem beda jezdzic za 800 zlotych a bileciki a pieniazki z biletow do kasy pana prezesa .. czapki z glow chamy przed panem ...
echa / 31.178.62.* / 2015-02-25 12:25
Dawno tą kolejką nie jechałem Ale może w tym roku się wybiorę, tylko się zastanawiam czy warto. W ubiegłym roku bardzo się sparzyliśmy na innej kolejce - ciuchci Ponidzie. Kiedyś trasa kolejki Ponidzie wiodła z Jędrzejowa do Pińczowa, a wcześniej aż do Wiślicy. Ale nawet jak trasa kończyła się w Pińczowie, można było zwiedzić miasto, wejść na górę Ś. Anny, ewentualnie popływać na zalewie. A teraz trasa kolejki kończy się w Umianowicach, gdzie na miejscu zamiast śpiewu skowronków już na powitanie dostaje łomot disco-polo z charczących głośników, dmuchana zjeżdżalnia i inne wątpliwe atrakcje, które do parku nadnidziańskiego pasują tak idealnie, że po 5 minutach ma się ochotę czym prędzej stamtąd uciec i nigdy więcej nie wracać.

Najnowsze wpisy