Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

BIOTON doradcie nowicjuszowi kiedy kupić bioton?? i czy warto?? Bioton

BIOTON doradcie nowicjuszowi kiedy kupić bioton?? i czy warto?? Bioton

D.01 / 83.14.91.* / 2007-08-01 20:24
jw
Wyświetlaj:
anarchy / 83.4.35.* / 2007-08-08 13:44
jak tylko krauze wyjdzie z tej spółki , to kupuję
Prokurator / 2007-08-08 14:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ,,anarchy".
Pan Krauze już wyszedł z tej spółki. Pamiętasz napewno moment ,w którym obwieścił publicznie,że kupił większy pakiet akcji ,,BIOTON"-u i nie sprzeda go przez kilka najbliższych lat. Na następnej sesji cena akcji ,,BIOTON"- u wzrosła o ponad 4%. To tak stary, że aż prymitywny przekręt cwaniaków giełdowych. Polega on na tym ,że po takiej informacji ,,drobniaki" (czytaj naiwni) masowo dokonują zakupów akcji danej spółki. Osoba podajaca taką informację ( w wypadku ,,BIOTON"-u Ryszard Krauze) składa zlecenie sprzedaży swoich akci z limitem ceny, która gwarantuje jej pokażny zysk. Na marginesie dodam,że niedawno rekomendowałem w dziale ,,Rekomendacje" zakup akcji ,,BIOTON"-u z limitem ceny 1,53 zł. za akcję. Pozdrawiam.
Prokurator.
Prokurator / 2007-08-03 15:14 / Uznany Gracz Giełdowy
Zapraszam do działu ,,Rekomendace". Akcje ,,BIOTON"-u wzyscy kupują właśnie teraz.
Prokurator.
Zbyś / 91.150.161.* / 2007-08-08 12:45
zerknij na wskaznik p/e jeśli jest mniejszy od 20 to możesz kupować
decathlonpionki / 2007-08-04 21:02 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
a jeszcze raz spytam Ciebie o twój sposób wyceny akcji. Przybliżysz mi go?
jar / 2007-08-06 14:03
Do "decathlonpionki".
Obserwuję notowania Biotonu od 2 lat i chociaż znawcą nie jestem uważam, że teraz jest najlepszy moment. Czy warto? Prześledź sobie informacje o Biotonie od 19.10.06. Zobacz jakie były rekomendacje "analityków". Większość wyceniało na ok 2,50. Pojawiła się też wycena na 3,80 za akcję. Chociaż należy mieć dystans do tych wycen, to chodzi mi teraz tylko o rząd wielkości. Trzeba pamiętać, że przez ten prawie rok Bioton powiększa swoje moce produkcyjne, inwestuje w różnych częściach świata, uprawia marketing, podpisuje różne umowy (choćby te w Rosji). Jednym słowem zwiększając swój potencjał (Mocne Strony) powiększa możliwość osiągania w przyszłości (wykorzystując Szanse) pokaźnych zysków. Skoro wiele instytucji finansowych wyceniało na ok. 2,50 to dodaj do tego wartości zawieranych kontraktów. Z tym co piszę o informacjach z rynku może nie zgodzić się do końca PROKURATOR, ale uważam że warto jego posłuchać, bo ma duże doświadczenie (czego ja nie mam) i jest skuteczny. On jest dobry w "te klocki".
Jar
Prokurator / 2007-08-06 13:39 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ,,decathlonpionki".
Ja nie wyceniam akcji notowanych na giełdzie, a jedynie prowadzę analizę techniczną ich notowań. Robię to przy pomocy skonstruowanego osobiście wskażnika analizy technicznej. Wskażnik ten, w zależnosci od sytuacji, generuje sygnały kupna lub sprzedaży akcji danej spółki. Rekomendacje zakupu lub sprzedaży akcji na podstawie sygnałów tego wskażnika podaję w dziale ,,Rekomendacje". Sposobu obliczania wartości tego wskażnika niestety niezdradzę. Pozdrawiam.
Prokurator.
decathlonpionki / 2007-08-07 21:19 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
hehe w takim razie bede śledził te rekomendacje i to co z nich wynika, a w razie wysokiej sprawdzalności postaram sie jakoś lepiej postarać o kontakt z Tobą:) dzieki i pozdrawiam.
Prokurator / 2007-08-08 14:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,decathlopionki".
Zapraszam Cię do działu ,,Rekomendacje".
Prokurator.
yayurek / 83.24.63.* / 2007-08-08 13:55
muszę przyznać Prokuratorowi rację, też bardziej ufam wykresom, niż opowieściom o świetlanej przyszłości, czy aktualnym P/E, księgowi zarabiają po 50 000 i znacznie więcej miesięcznie po to aby byli błyskotliwymi wizażystami, a nie skrupulatnymi rachmistrzami, zanim cokolwiek kupisz, poświęć miesiąc czasu analizie technicznej, pograj na sucho, niech Cię pieniądze nie nudzą, w tym niespokojnym czasie "cash is King"
Prokurator / 2007-08-08 14:53 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię ,,yayurek'.
Do inwestowania na giełdzie podchodzę dokładnie w taki sposób, jaki opisujesz w swoim e-mail-u. Dawno, dawno temu przestałem wierzyć informacjom, jakie podają te cwaniaki z Zarządów spółek i ich Rad Nadzorczych. Wiem też doskonale, że w rachunkowości można stosować różne numery w celu sfałszowania rzeczywistych wyników finansowych spółki. Polegam więc tylko i wyłącznie na analizie technicznej notowań danej spółki i jest O.K. Pozdrawiam.
Prokurator.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy