Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Bioton liczy na zdobycie 10 proc. światowego rynku insuliny

Bioton liczy na zdobycie 10 proc. światowego rynku insuliny

Wyświetlaj:
dz0nu / 213.241.11.* / 2006-06-28 11:48
no właśnie jak to jest z tymi PP? z piatku na poniedzialek byl split 1 do 5 ok? zamkniecie w pon bylo 4,92 a dzisiaj kurs otwarcia 1,89 i wzrosł do 2,12 suuuper. ale jesli mialem 10.000 akcji kupionych po 4,94 to jestem chyba TROSZKE w plecy !!! jak to jest ?
azi / 83.25.206.* / 2006-06-26 22:56
Jak to jest z tymi prawami poboru. Jutro do końca sesji trzeba
mieć akcje, tak? >>> wtedy zostaną przydzielone prawa poboru
(kiedy znajdą się one na rachunku maklerskim? w środę czy
dopiero 30 czerwca?) >>> jak notowane są stare akcje w środę po
przyznaniu PP?? czy po PP kurs starych akcji jest obniżany,
jeśli tak to kiedy?? >>> czy PP biotonu można obracać na
giełdzi, jeśli tak to od kiedy do kiedy?? >>> kiedy są zapisy
na
akcje z PP Biotonu??? Kiedy są przyznawane akcje?? i dopisywane
do rachunku??
Z góry dzięki za życzliwe odpowiedzi.
pawlus / 83.21.50.* / 2006-06-16 13:32
Mrzonki, split, pobór i trzeba spadać z Biotonu, bo wydmuszki długo nie ciągną max 18 miesiecy , a to juz po mału koniec
avi / 2006-06-16 21:42 / portfel / Bywalec forum
racja, racja... ale kiedy ten split się odbędzie?
pawlus / 83.17.5.* / 2006-06-17 21:08
Cholera wie. Mówiono kuluarowo o połowie czerwac, potem pobór, ale jakoś cicho z tym. jakby coś ktoś wiedział prosze o info.
tomek p / 2006-06-16 14:46
słyszałem info o Biotonie że ta ich insulina nie jest najlepszej jakości dla mnie spółka przewartościowana zdecydowanie

pozdr
pawlus / 83.17.5.* / 2006-06-17 21:07
Właście wręcz przeciwnie, produkt jest porównywalnej jakości tylko kasa na promocje znacznie mniejsza jak w przypadku zachodnich koncernów tzn wyjazdy dla lekarzy i inny sponsoring. Stad sie bierze czesciowa niechec srodowiska lekarskiego. Np Bioton reklamuje sie wreczajac bardzo ładne fartuszki z wydrukiem imienia lekarza, ale jak sie ma fartuszek za 25 zł do wycieczki sponsorowanej na Majorke. Bioton zacznie być niebezpieczny przy kursie okolo 40-44 zł. Zapewne nie bez powodu Krauze poprzez Prokom Invest. zwiększa udziały. Jak ktoś nie ma infa od wewnątrz to niegłupio podłączać sie pod znacznie wikszych. Trzeba obserowoać obroty i akcjonariat. Nietrudno sobie obliczyć ruchy w akcjonariacie a przez to prawdopodobny trend. Przy zalozeniu horyzontalnego calej giełdy w ciagu 2 miesiecy Bioton bedzie pioł sie leciutko do góry. Jeśli ktos miałby ochote przyjąć zakład, zapraszam na emila , chętnie się zaloże :)
avi / 2006-06-14 21:03 / portfel / Bywalec forum
ja też nie rozumiem dlaczego nie pomogło to dzisiaj- tym bardziej, że giełda nie wyglądała zbyt tragicznie, moż e w piątek będzie lepiej.... ja bardzo licze na split, nie wiem tylko kiedy się odbędzie- wczorajszy artykuł na ten temat nic ciekawego Nam nie mówi... pozdrawiam! pa
Znacznik / 2006-06-14 16:08 / Niestały i niewierny forumowicz
Cos te rewelacyjne info nie bylo w stanie ruszyc Biotonu do gory dzisiaj.
jędrzej / 2006-06-14 22:46 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Po prostu zaklęcia przestają działać.
korab / 217.153.166.* / 2006-06-15 21:09
było mniej,ale perspektywa 5 letnia.teraz jest więcej, ale perspektywa 8-10 letnia.następna konwerencja pana wilczęgi będzie mówiła o dużo większym rynku, ale perspektywa będzie jeszcze większa. wnioski nasuwają się same.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy