Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Bioton-wiem, że to już nudne...

Bioton-wiem, że to już nudne...

delete / 83.27.27.* / 2006-06-10 19:21
kupiłem na ostatniej sesji 1000 szt. po 32,50 czy po zapowiedzianym splicie na 30.06. stracę jeśli wartość starych akcji będzie min.32.50 ? Dlaczego tak wielu forumowiczów źle wróży "Biobalonowi", przecież Krauze robi naprawdę niezłe ruchy, fakt że wszystko za kredyty ale tak się chyba robi interesy?
Pozdrawiam i życzę zieleni na parkietach
Wyświetlaj:
avi / 2006-06-10 20:15 / portfel / Bywalec forum
ja również wierzę w bioton- mam aż 2000szt. i wiem jedno- na splicie na pewno się nie straci....
rob / 158.75.243.* / 2006-06-10 23:23
Ale po splice może być różnie.
Krzych / 2006-06-10 22:21 / Płoteczka na forum
Moje zdanie to cena 32,50 jest niebezpieczna,do prawa pp.jeszcze dużo czasu 30.06 ,split ok. ale ja miałem po 30.40 i sprzedałem po31.80.Kupię jak spadnie poniżej 30.00zł.W obecnej chwili mam tylko 100szt asekuracyjnie.Duzo nie stracę.
Czy obserwowaliście co się działo z LBW przed pp. cena była "dno".
Spekulacja dojdzie w odpowiednim czasie do odpowiedniej ceny i wtedy należy kupić.
Podejrzewam że może to być zaskakująca cena dla nas wszystkich.Obym się mylił.
jędrzej / 2006-06-11 22:51 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Z niegdysiejszej analizy wynikało, że prawdopodobna cena Biolonu przed splitem wynosi 22 zł (sprzedali akcje komuśtam po 10 zł, a nowa emisja miałabyć po 1 zł przy PP 1+1).
Ale teraz to zupełna loteria jest.
Jeszcze ten Rysiek, który mówi o biznesie naftowym! To już jest naprawdę Deja Vu (z bańki internetowej). Po prostu strach się bać, kiedy to rypnie.

PP ma być 30.06, a zaraz potem będzie 2Q - jeśli do tego czasu kupią te włoskie firmy to zaksięgują je po stronie aktywów i znowu pokażą zyski, ale jak nie to nie wiem czym się wykażą.

P.S.
Byłem do niedawna "biotonowcem", ale mam awersję do spółek (zwłaszcza dużych), które płyną pod prąd, wolę takie które spadają mniej niż WIG20 i rosną więcej niż WIG20 - gdyby Biolon tak się zachowywał świadczyłoby to o sile firmy i zaufaniu inwestorów - teraz zaś wygląda to perfidną spekułę wspomaganą przez zarząd (taka sama piramida jak Karkosikowe imperium).

Jeśli ktoś liczy, że załapie się razem z wielkimi spekulantami, to życzę powodzenia - mnie się to nie udało ani razu w ciągu 12 lat.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy