Forum Polityka, aktualnościKraj

Biskupi w obronie rodziny. Przestrzegają przed gender

Biskupi w obronie rodziny. Przestrzegają przed gender

Wyświetlaj:
chrześcijanin100 / 89.71.3.* / 2014-01-25 14:37
Narodzie Kochany nie daj sobą manipulować!!! Przebierańców watykańskich do Watykanu - dał nam przykład Henryk VIII jak postąpić mamy. A wszystkich innych co za nasze pieniądze robią z nas głupków na śmietnik historii !!!
BadaczNetu / 83.31.146.* / 2013-12-30 00:59
Najbardziej rozbawił mnie TR-up z tym [...] Hartmanem: wydrukowali ulotki, zorganizowali demonstracyjkę i narobili szumu medialnego żeby powiedzieć że ideologia gender nie istnieje. Skoro nie istnieje, to w takim razie czego oni tak zażarcie bronią ? Od członków TR-upa za dużo wymagać nie można, ale facet który posługuje się tytułem profesorskim powinien jakiejś elementarnej logiki się trzymać, bo kompromituje całą polską naukę.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

Andrzej44 / 178.36.129.* / 2013-12-29 21:54
Dobry i wyważony list. Każdy, kto myśli o przyszłości Polski nie zgodzi się na nowe eksperymenty neomarksistów w naszym kraju.
Ryszard Wasik / 83.22.202.* / 2013-12-29 21:25
To jest własciwa reakcja Episkopatu na propozycje ideologiczne liberalnego rządu. Próba rozwalenia wspolnot naturalnych (rodziny) jest motywem zasadniczym genderyzmu.
103545 / 37.30.43.* / 2013-12-29 19:20
Ja jako mężczyzna pomagam żonie w domowych obowiązkach, sprzątam, zmywam , odkurzam itd. Wg. listu biskupów popieram ruch gender. Chłop powinien babę łoić , dzieci po katach rozstawiać, wódę chlejeć i potem iść do spowiedzi, Dać na tacę i od nowa. Prawdziwy model katolickiej polskiej rodziny. Alle jaja.
~Jacek / 83.21.11.* / 2013-12-29 18:59
Droga redakcjo, proszę o wyjaśnienie co w tym liście kontrowersyjnego, bo nie rozumiem nagłówka?
m-53 / 95.49.176.* / 2013-12-29 22:55

proszę o wyjaśnienie co w tym liście kontrowersyjnego,


Ja nie znalazłem nic kontrowersyjnego, ale redakcja szczuje - taki ma "jedynie słuszny kierunek".
Kilka dni temu ten list, jeszcze przed odczytaniem, redakcja uznała za "atak kościoła".

W ten sposób u czytających nagłówki i komentarze rodzi się przekonanie, wręcz pewność, że kościół atakuje a wypowiedzi biskupów są kontrowersyjne.
MME / 159.205.89.* / 2013-12-29 16:54
Byłem w kosciele i wysłuchałem listu. Tak naprawdę wydaje się, że z dużej chmury mały deszcz. Biskupi powtórzyli to co już wielokrotnie mówili, o potępieniu małżeństw homoseksualnych, o popieraniu wyłącznie tradycyjnego modelu rodziny, o zagrożeniu za strony tzw ideologii gender. Czyli nic nowego. Tekst był tak zawiły, że mam wrażenie, większość zgromadzonych w ogólne nie zrozumiała o co chodzi. Bo jak się mówi o płci biologicznej, płci społecznej i tak dalej, trudno oczekiwać , że średnio wykształcony obywatel w ogóle to "chwyci". Być może o to chodziło, ale osobiście ten list był dla mnie zwykłą stratą czasu. Dlatego niemal histeryczne reakcje drugiej strony są nieco na wyrost, szkoda energii.
m-53 / 95.49.205.* / 2013-12-29 16:26

Przestrzegają przed gender


I słusznie.
Z uwagą wysłuchałem. Bardzo rozsądny, wyważony.
Lysy 25 / 87.205.68.* / 2013-12-29 15:28
W calej tej pyskowce (Kosciol v. TR) na zasadzie wyboru zla mniejszego popieram jednak Kosciol.
Lepiej poprzec instytucje majaca w swoich szetegach moze z pare procent zboczencow ale formalnie promujaca zdrowe zasady moralne niz partie polityczna stojaca na strazy innych szerokich rzesz zboczencow, aktualnie promujaca zboczony styl zycia i zadajaca dla owych zboczencow coraz to nowych przywilejow i praw.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
m-53 / 95.49.205.* / 2013-12-29 16:30

Lepiej poprzec instytucje majaca w swoich szetegach moze z pare procent zboczencow ale formalnie promujaca zdrowe zasady moralne


Zauważ jeszcze, że Kościół nie domaga się szczególnych praw dla tych kilku procent (a może raczej promili) i promuje takich zachowań.
Gromo / 83.20.194.* / 2013-12-29 12:59
Troche poniewczasie reaguja, ale lepiej pozno niz pozniej. Skala propagandy wynaturzen w mediach juz dawno przekroczyla granice tolerowania. Cywilizacja upada i kazdy z nas musi znalezc wlasna odtrutke na ta zaraze by zachowac zasady i jakies normy moralne w zyciu. Tylko swieta sie skonczyl i od razu nagonka na kosciol, a potem zdziwienie, swiateczna atmosfera tak szybko znika ;)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Natter2 / 2013-12-29 14:19 / Tysiącznik na forum
Nagle zainteresowali się rodziną.Znam cztery przypadki rozbicia rodziny przez księzy.Moją w to wliczając.Myśle że niektórzy księza myślą że to bezpieczne uprawiając seks z starszymi męzatkami.Nie ma wtedy takich przypadków jaki się zdarzył nie dawno że kobieta rodziła na plebanii ,ksiądz słuchał muzyki Były komplikacje i dziecko zmarło.Ksiedza jak zwykle wysłano na ukrainę..

Najnowsze wpisy