Forum W wolnym czasiePodróże

Biura podróży będą upadać? Minister w to nie wierzy

Biura podróży będą upadać? Minister w to nie wierzy

Wyświetlaj:
tomek23234 / 80.85.101.* / 2012-07-30 11:15
Kolejny ukryty podatek! W glowie sie nie miesci, co te durnie bez szkoly jeszcze wymysla. Z jakiej racji ja mam placic ubezpieczenie dla biura podrozy?

W przypadku bankowego funduszu gwarancyjnego to banki sie zrzucaja na fundusz, w przypadku biur podrozy biura powinny sie zrzucac, a nie klienci. W ostatecznosci te pieniadze i tak beda pochodzic z naszej kieszeni, ale sposob w jaki 'nic nie moge' Mucha to wyjasnila jest bezczelny!
x69 / 80.188.127.* / 2012-07-30 11:31
nie mow o bankach, pleeeeaaaaassseeee. Rostowski - POtworowski gotow doprowadzic do tego zeby na Bankowy Fundusz Gwarancyjny zlozyli sie klienci banku. Dalej mozna to rozszerzyc na handel i zrzute na prawo do gwarancji na zakupiny artykul i bedzie fajnie.
A co do sytaucji biu podrozy - dawno nie bylo takiej stabilnosci:) - sypia sie stabilnie - jedno po drugim.
Jezeli Mucha i jej rzad tak sobie wyobraza stabilnosc w tym kraju to zielona wyspa za chwile zamieni sie w Atalantyde. Mucha nie siada :) - na laurach :) ME i Olimpiada wyzwala w niej kreatywnosc
nie_dla_dopłat / 91.221.145.* / 2012-07-30 10:48
Dlaczego mam dopłacać za czyjąś łatwowierność ? Jak wycieczka na dwa tygodnie z przelotem all-in za 1500 PLN nie wydaje się komuś podejrzanie tania i lubi ryzyko nich za to płaci sam. A jak chce to ryzyko ograniczyć to niech za wycieczkę płaci kartą - bank bez większych problemów zwraca całą kwotę jeżeli do wyjazdu niedojdzie z winy organizatora.
x69 / 80.188.127.* / 2012-07-30 11:35
Ja bym tego nie nazwal latwowiernoscia tylko zwyklym oszustwem. W koncu jest podpisywana umowa ktora naklada zoobowiazania na obie strony. I skoro do ostatniego dnia sie ciagnie kase zeby potem sie ulotnila to to juz sa dzialania z kodeksu karnego. I tu powinni prokuratyorzy wkroczyc. Grobelnego za piramide zamkneli a czym rozni sie ta turystyczna piramida kiedy biuro sciaga kase na to zeby pokryc (a nawet i nie) wydatki tych co na waklacjach juz sa
maks33 / 2012-07-30 13:01 / Bywalec forum
haha nich upadnie jeszcze kilka to może wtwdy szanowna pani ministre uwierzy, no dalej, zróbmy akcję - pzrekonywanie pani minister!! co wy na to?

Najnowsze wpisy