Forum Forum dla firmZakładanie firmy

biznesplan-jak go napisac?

biznesplan-jak go napisac?

rasaka / 2012-07-12 09:31
szukam wzoru do napisania przejrzystego i skutecznego biznes planu w celu pozyskania dotacji. Zakres dzialanosci artystyczno-kulturalny. Czy ktos z Was moglby mi podac taki wzor?
Wyświetlaj:
brokeramozenie / 164.126.47.* / 2012-07-17 13:29
pamiętaj, ze biznesplan samemu najlepiej napisać, bo nikt tak jak ty nie będzie znał profilu firmy i ewentualnie daj go komuś do sprawdzenia. I nie zapętlaj się na samym biznesplanie, bo się okaże że zapomnisz o innych dość waznych rzeczach. Jak chcesz to zerknij tu http://praca.eniro.pl/2012/02/plan-na-sklep-internetowy-z-cyklu-historia-mojego-klienta/ na co warto zwrócić uwagę przy zakładaniu działalności, akurat na przykładzie sklepu internetowego, ale zawsze coś. Powodzenia ;)
bartoo98 / 2012-07-16 11:03 / Bywalec forum
sa tez firmy ktore na zlecenie klientow pisza biznesplany, moze warto z ich sulug skorzystac...jak napisza profesjonalnie to bedziesz mial wieksze szanse na otrzymanie dotacji:)
lachon8382 / 2012-07-12 10:55 / Bywalec forum
wiesz co w internecie ogolnie jak wpiszesz w google duzo stron ze wzorami biznes planow znajdziesz...nie wiem akurat czy taki konkretny pod dzialanosc kulturalno-artystyczna ale mozesz sprobowac:)

Najnowsze wpisy