Forum Polityka, aktualnościKraj

Błaszczak: Klich odpowiada za chaos i bezradność armii

Błaszczak: Klich odpowiada za chaos i bezradność armii

Wyświetlaj:
fkasprzak / 2010-06-29 22:26 / Bywalec forum
Klich jeszcze nie strzeliłeś sobie w łeb,ale Hrabia stwierdził że jesteś najlepszym ministrem obrony,co za hipokryzja. tak dalej PO a wybory przerżniecie z kretesem.
na marginesie / 87.205.84.* / 2010-06-29 17:03
„ Platforma Obywatelska dąży do konfrontacji i chce sprowokować wszelkimi sposobami drugą stronę do jak najostrzejszej reakcji. Oni prowokują Jarosława Kaczyńskiego, aby wywołać polityczną awanturę. Wtedy media wspierające Komorowskiego rozpętałyby gigantyczną kampanię, aby cała sprawa została wykorzystana przeciwko Kaczyńskiemu. Dlatego nie można dać się sprowokować, zwłaszcza w tych ostatnich dniach kampanii. Trzeba po prostu spokojnie to wszystko przeczekać, czyli postąpić dokładnie odwrotnie niż chce sztab Komorowskiego.”
Piotr Jaroszyński, kierownik Katedry Filozofii Kultury KUL
Wapniak / 2010-06-29 08:44 / Tysiącznik na forum
P. Błaszczak...na "Górze' nikt za nic nie odpowiada... Najwyżej będzie tylko następny amator łatwej i dużej kasy. I tyle!
NoProblem / 83.17.250.* / 2010-06-29 14:07
Trzeba by dodać, że ten amator łatwej kasy może być tylko spośród "elity politycznej", która po 1989 roku zagwarantowała sobie dożywotnią władzę.
Chłopaki przed wyborami spierają się troszkę ale po wyborach nie robią sobie krzywdy. Najważniejsze aby była "kasa" na sejm, senat, kancelarie prezydenta i premiera, dotacje dla partii no i koniecznie synekury dla działaczy w spółkach skarbu państwa.
arch / 2010-06-29 19:23 / Tysiącznik na forum
towarzyszu rostowski -wytlumacz sie najpierw z tego co zrobiles w I kwartale 2010r:

Z opublikowanych danych NBP wynika , że zadłużenie zagraniczne ogółem Polski wzrosło w I kw. tego roku do 205 mld 473 mln euro z 194 mld 449 mln euro w ostatnim kwartale 2009 r. Z tego zadłużenie długoterminowe wynosi 149 mld 713 mln euro (po wzroście o prawie 3,7 mld euro), a krótkoterminowe 55 mld 760 mln euro (wzrost o ponad 7 mld euro).


W 3 miesiace zadluzyles Polske na 10 miliardow euro i masz czelnosc sie odzywac??????
Gdzie jest ta kasa??????
Mamy dlug wynoszacy 205 miliardow euro cala gospodarka sprzedana ,a ja sie pytam gdzie jest ta kasa?????!!!!

Jak myslicie, skad towarzysz olechowski ma majtek wart 17milionow?

Trzeba sie obudzic i nie dac soba manipulowac!Kupmy rzadzacym i zasiadajacym w sejmie od 1989 rou bilet na syberie bez prawa powrotu,albo wyjdzmy na ulice,bo tak dalej byc nie moze,no chba,ze chcecie miec druga grecje.
Jest jeszcze Korwin,ale on nie jest przystojny i niewyraznie mowi,wiec nie mozna na niego glosowc.....
Słuszna jest linia naszej partii / 79.162.214.* / 2010-06-29 21:50
Jaka u kolegi odmiana?
To już kolega nie popiera tych, którzy uważają, że partie trzeba dotować z budzetu?
Dotujemy już od kilku lat i korupcja jest nadal.
Partie były dotowane ale wielki wódz uważał, że jeszcze należy powołać CBA do walki z korupcją.
Pieniądze na CBA też idą z budzetu.
Nikt już zapewne nie pamięta kto jako minister wprowadził koncesje, między innymi koncesje na paliwo, i spowodował, że spółka pośredenicząca J&S rozwinęła skrzydła. Koncesje spowodowały też wzrost korupcji. Jak koncesja zależy od widzimisię urzędnika to wiadomo.
Tym ministrem był Adam Glapiński z Porozumienia Centrum.
Głosujmy więc na ludzi, którzy stworzą jeszcze więcej ministerstw, powołają jeszcze wiecej centralnych biur, w których zatrudnią swoich przyjaciół i krewnych a my z przyjemnością będziemy na to wszystko pracować. Oczywiście te biura i ministerstwa będą dla naszego dobra i do walki z czymś tam (nie ważne z czym) w imię solidarności i sprawiedliwości społecznej.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-06-29 08:02

Armia powinna być atrakcyjna dla ludzi. Tak aby sami chcieli w niej dalej zostawać. Powinna proponować spójny system awansów. Wydłużenie teraz wieku emerytalnego w wojsku to nie jest rozwiązanie. To jest zablokowanie szansy dla młodych ludzi, którzy chcą coś zmienić.

Młodzi do wojska. Młodzi na urzędy. Urzędy powinny być atrakcyjne więc wprowdźmy wcześniejsze emerytury dla urzędników. Nauczyciele - młodzi nauczyciele są fajni - jako, że szybko się wypalają, to również wprowadźmy im jeszcze wcześniejsze emerytury.
A mnie proszę wydłużyć czas pracy do emerytury. W końcu ktoś musi zapracować na nich, bo wstyd dawać grosze emerytom.
arch / 2010-06-29 08:47 / Tysiącznik na forum

A mnie proszę wydłużyć czas pracy do emerytury. W końcu ktoś
musi zapracować na nich, bo wstyd dawać grosze emerytom.

Specjalnie dla ciebie chociaz watpie czy zrozumiesz.
2006 wzrost PKB 6.2% SPADEK deficytu 20%
2007 wzrost PKB 6.5% SPADEK deficytu 30%
2008 wzrost PKB 5.0% WZROST deficytu 49%
2009 wzrost PKB 1.7% WZROST deficytu 26%
2010 jest wzrost PKB 3% planowany WROST deficytu 145%
yes / 77.255.83.* / 2010-06-29 22:13
..........pisowski analfabeta ekonomiczny......
MN4 / 78.8.35.* / 2010-06-29 11:52
A, co by się stało gdyby zrealizowano pomysły ożywienia gospodarki, Jarka K?
m=53 / 83.6.40.* / 2010-06-29 17:34

A, co by się stało gdyby


Ulubiona metoda propagandystów. Przeciwstawienie gdybania faktom.
Ja też mogę pogdybać stosując metodę "analityków" i "ekspertów". Otóż były nakreślone pewne tendencje. PKB w górę, deficyt w dół. Po prostu przedłużam wykres i dodatkowo tendencje te wzmacniam mocnym kredytowaniem inwestycji gwarantującym pełne wykorzystanie dotacji. Uzyskujemy w ten sposób niezłe przyspieszenie.
A Tuskowi i Rostowskiemu "krzywe" się rozjechały.
arti8 / 89.77.183.* / 2010-06-29 12:52
Byłoby:
2010 planowany wzrost PKB 5% planowany SPADEK deficytu 7%

A teraz mi udowodnij, że nie mam racji.
NoProblem / 83.17.250.* / 2010-06-29 12:59
Oczywiście, że masz rację !!!
Planować można wszystko. W PRL'u też planowano, był plan 5 letni, 10 letni itd.
PIS mógłby zaplanować nawet aby w 2010 roku PKB wzrosło o 100% a deficyt spadł o 1000%.
zbyszek52 / 188.33.166.* / 2010-06-29 10:14
Myślę, że Ty nie rozumiesz choć nie napiszę, że nie zrozumiesz. Bo wszystko jest możliwe. Nie wiem co robisz na tym portalu. Trzeba być kompletnym ignorantem żeby porównywać wzrost z okresu powszechnej koniunktury z okresem światowego kryzysu.
NoProblem / 83.17.250.* / 2010-06-29 11:09
Dodatkowo można by się zastanowić co PIS zrobił z tym przyrostem PKB, czy przejadł czy przeznaczył na rozwój kraju. Już w starożytnym Egipcie wiedziano, że są lata "tłuste" i "chude".
Smieszy mnie przypisywanie sobie przez PIS zasługi za duzy wzrost PKB w okresie koniuktury na świecie i przypisywanie winy za kryzys PO w okresie ogólnoswiatowego kryzysu.
Wskazuje to albo na traktowanie wyborców jak idiotów albo na własną ignorancję ekonomiczną.

Najnowsze wpisy