Forum Polityka, aktualnościKraj

Błaszczak się obraził. Wyszedł ze studia

Błaszczak się obraził. Wyszedł ze studia

Money.pl / 2011-02-27 11:20
Komentarze do wiadomości: Błaszczak się obraził. Wyszedł ze studia.
Wyświetlaj:
bim_bim / 83.6.24.* / 2011-02-27 19:18
Olejnik, Miecugow, Lis wyznają jedną zasadę - chleba i igrzysk. Dla plebsu wystarczy
agdafea / 83.6.24.* / 2011-02-27 19:16
I bardzo dobrze zrobił, wreszcie ktoś zareagował w sposób zdecydowany na to schamienie w polskim dziennikarstwie. Im bardziej ludzie to tolerują, tym takie osoby jak Olejnik na więcej sobie pozwalają. A wystarczy obejrzeć, czy posłuchać ją jak prowadzi "wywiady". To powinno być puszczane jako film instruktażowy na dziennikarstwie jak NIE powinien zachowywać się dziennikarz.
wertykalny / 77.242.233.* / 2011-02-27 19:07
tu nie ma przypadku...
Gost / 217.144.214.* / 2011-02-27 17:54
Po chamskim zachowaniu w ubiegłą niedzielę Blaszczak nie powinienen byc zapraszany.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2011-02-27 19:34

Po chamskim zachowaniu w ubiegłą niedzielę Błaszczak nie powinienen byc zapraszany.

Dla lemingów polityki miłości nawet obrona przed chamstwem pana Siwca jest odbierana zawsze odwrotnie. No cóż ciągłe słuchanie WSI24 i innych podobnych mediów robi swoje...
door / 83.12.255.* / 2011-02-27 17:48
Poddaję się, nie mówię więcej już nic...
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 17:51
Nie poddawaj się, powiedz coś jeszcze...
Jaki autor? / 93.176.198.* / 2011-02-27 17:40
ciekawe felietony jak to zabrzmi jytro ............ale ona Jędza czy co ,podejrzani ci nie lubiani i On i Ona czyli Olejnik i Blaszczak,
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 15:30
Ostatnio Money serwując wiadomości działa mniej więcej tak:
-Ludzie, mówię Wam, ale AFERA!!!!
-A co poszło?
-Oj, dobra, nie wiem...nieważne...

Ni cholery w tym artykule nie idzie się doczytać O CO poszło.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-27 16:03

Ni cholery w tym artykule nie idzie się doczytać O CO poszło.

jak zwykle
gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 16:15

jak zwykle
gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

Ej! Wystraszyłeś mnie! Czyżby pisanie komentarzy było tutaj płatne?!
Botycki / 79.191.9.* / 2011-02-28 12:21

by pisanie komentarzy było tutaj płatne?!

Tak. Płatne. Nie wiedziałeś o tym?! No to przyjdzie ci niedługo fakturka na parę tysiączków PLN, bo produkujesz się jak mało kto. Ty lepiej już zaczynaj szukać kupca na swój samochód, bo Money się nie patyczkuje. Jak ci nabiją odsetki, to spieniężenie samochodu może nie wystarczyć. A ty nareszcie stąd znikniesz...
tade / 83.2.33.* / 2011-02-27 16:22

Czyżby pisanie komentarzy było tutaj płatne?!

Niektórzy tzw. wybrańcy biorą/ brali jak np: EURO STUDENT.
Zawsze każdy reżim płaci za informacje
te przynoszone jak i te rozpowszechniane.
Oszołomowaty / 89.229.238.* / 2011-02-27 16:53
Czy to nie czasami ekipa z PO płaci za takie usługi? Że tylko wspomnę emerytów i rencistów wspomagających Paliklota czy mistrza POetyki - Ludwiczaka ...
jezus chrystus z nazaretu / 188.221.79.* / 2011-02-28 01:57
Wierz mi, ekipa z PiS tez placi za takie rzeczy, i to dosc konkretnie. Tylko z tymi ludzmi ciezko wytrzymac. Na tym forum chocby teraz pisze okolo 3 osob oplacanych przez PiS.
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 16:25

Niektórzy tzw. wybrańcy biorą/ brali jak np: EURO STUDENT.

No patrz! Nierób siedzi na naszym wikcie!:))
marynarz098 / 2011-02-27 15:35 / Tysiącznik na forum
Nawet gdyby bylo wiadomo, zrobili bysmy z tego igrzyska w opluwaniu.
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 15:42

Nawet gdyby bylo wiadomo, zrobili bysmy z tego igrzyska w opluwaniu.

A mnie się zdaje, ze te igrzyska własnie mają miejsce z tego powodu, ze nie wiadomo dokładnie O CO biega? Jest łatwiej pluć, nie trzeba uzasadniać, argumentować...
marynarz098 / 2011-02-27 15:59 / Tysiącznik na forum
Oj nawet gdy wiadomo o co chodzi, po obu stronach kurtyny politycznej znajda sie bezkrytyczni zolennicy jednego tylko rozwiazania. Nasze rozwiazanie problemu albo zadne, my albo nikt. Brak tolerancji politycznej, brak szacunku dla wyboru i opini, to jest wartoscia w dzisiejszej polityce. Przewrotnosc slowa, obelga, taki jezyk mamy u politykow jaki sami stosujemy......ja sie nie dziwie, ze elektorat PIS kipi kiedy prezydenta Kaczynskiego sie obraza, lub prezesa, dziwie sie gdy rozzloszczeni takim stanem rzeczy, taki sam jezyk stosuja wobec opozycjonistow, pana Tuska, czy prezydenta Komorowskiego......znaczy dla mnie wtedy, ze warci siebie jestesmy.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-27 16:16

Brak tolerancji politycznej, brak szacunku dla wyboru i opini, to jest wartoscia
w dzisiejszej polityce. Przewrotnosc slowa, obelga, taki jezyk mamy u politykow jaki sami
stosujemy.

Dziś mamy w Polsce dobieraną według nieznanych kryteriów klasę rządzącą, mieniącą się kapłanami demokracji, niezależną od wyborców władzę, niespójne prawo, niesprawne państwo, które nie potrafi rozwiązać żadnego istotnego problemu z pożytkiem dla obywateli i setki uwierających jak czyraki niedogodności jak z filmów s/f. „Wybrańcy narodu”, zamiast współdziałać we wspólnej sprawie do czego zostali powołani, kłócą się o duperele, podstawiają wzajemnie nogi, wyrywają co intratniejsze posady, jednym słowem wolnoamerykanka, jak to między jaskiniowcami. Najgorsze jest jednak to iż tzw. elita polityczna jest praktycznie nieusuwalna a system demokratyczny z jej udziałem jest antydemokratyczny.
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 16:14
Zgadza się marynarzu098 tylko mnie chodziło o co innego. Jeżeli w dyskusji nie ma kontekstu, to wtedy można opluwać się do woli, a jak temat dyskusji jest klarowny, to wtedy opluwacz jest ostrożniejszy i obwarowuje się argumentami. Zatem oczywistą rzecza jest, ze w takiej sytuacji dyskutanci pozostaną a "dyskutanci" (tj. opluwacze) się wykruszą.
marynarz098 / 2011-02-27 16:49 / Tysiącznik na forum
Tesa1959 wyminila cie jako idealiste, rozumiem juz dlaczego.

Chcialbym by tak bylo jak piszesz, lecz tego nie zauwazam.
Prosiles forumowiczow o kontekst, i to chyba pare razy, nie zauwazylem odpowiedzi.....jak widzisz, albo nikt go nie zna, albo nikomu nie zalezy na tym by byl on wyrazny..... popsul by zabawe......wazne, ze jest na kim psy powiesic......ja dzis wieszalem na panu Blaszczaku, ale wyraznym liderem od wieszania psow jest dzis pani Olejnik.
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 17:37

Prosiles forumowiczow o kontekst

Zgadza się. A zwróciłeś uwagę, których prosiłem? Tych co plują. Chciałem zapytać DLACZEGO plują i nikt nie odpisał oprócz WIERNEGO KOMORA, który mnie zdemaskował.
popsul by zabawe.

A żebyś wiedział, że moim celem było popsucie zabawy, bo tu nie ma z czego robić sobie jaj, kiedy noże już naostrzone. A najgorsze, ze nie wiadomo z jakiej przyczyny - bo jedyną przyczyną jest przynależność lub popieranie jakiejś opcji pollitycznej (też niewielu wie, z jakiej przyczyny przynależą lub popierają). Zapytaj kibola Legii, dlaczego bije kibola Wisły, ciekawe co Ci odpowie.
Tesa1959 wyminila cie jako idealiste

Tesa1959 ma nosa do ludzi, ale tym razem spudłowała sromotnie. Jestem cynikiem. Od lat nie wierzę w ludzi. Zgadzam się tylko ze zwrotkami songu Niemena "Dziwny jest ten świat". Z refrenem już nie. Ludzi dobrej woli jest mało, a potem wielu z nich życie zmusza, by zabiegali WYŁĄCZNIE o dobro swoich żon, mężów, dzieci, a ci samotni umierają w jakichś przytułkach jako nędzarze. Wszyscy "na górze" to świnie i nie pozostaje nic innego jak nauczyć się bronić przed nimi, odpierać ciosy by przetrwać.

ja dzis wieszalem na panu Blaszczaku, ale wyraznym
liderem od wieszania psow jest dzis pani Olejnik.

Ale pan Błaszczak jest zabiezpieczony finansowo na jakieś następne 400 lat, a pani Olejnik jak straci pracę, będzie skazana na zapomogi. Poza tym, co złego jest w pytaniu:

"Co miał prezes na myśli mówiąc o tym że aparat państwowy jest
używany do walki politycznej?"

Pan Błaszczak, gdyby posiadał choć odrobinę oleju w głowie, odpowiedziałby:

"A co pani chce ode mnie? Proszę o to zapytać prezesa."
marynarz098 / 2011-02-27 17:48 / Tysiącznik na forum
W pytaniu nie ma nic zlego, ja niedoczekalem sie odpowiedzi od pana Blaszczaka i pozwolilem sobie na delikatna krytyke wzgledem niego. Bo kto jak kto, ale czolowy polityk drugiej co do wielkosci partii w tym kraju, powinien miec co powiedziec, nawet atakowany, choc ja ataku tam nie dostrzeglem.
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 17:57

ja ataku tam nie dostrzeglem.

Bo go nie było. Błaszczak był w opałach, bo Olejnik postawiła go tym pytaniem (niekoniecznie świadomie) w takiej sytuacji, by świecił oczami za prezesa, a świecić oczami za kogoś, kto pieprzy durnoty nie jest łatwo. Wątpię, czy Błaszczak naprawdę się wkurzył. Raczej udał wzburzenie, by ludzie zobaczyli jaka napastliwa jest Olejnik. Zachował się jak wredny młodszy braciszek, który chce wrobić starszego, by ten oberwał lanie od ojca.
Stean / 178.180.77.* / 2011-02-28 08:43
A czy ktoś z Państwa słyszał przebieg tej audycji? - Sam odpowiem: NIE - słyszeliście tylko (co najwyżej) zmontowany fragmencik na youtube - gdyby było inaczej, może wielu idiotyzmów by ty nie było. Niech da wam do myślenia, dlaczego dostaliście tylko ten króciutki fragmencik - poszukajcie - może w rozgłośni Moniki O. - nie pozwólcie im robić z siebie durniów.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-27 15:07
Próbowałem wysłuchać to co mówił dzień wcześniej prezes.
Niestety był to tylko bełkot i rzygowiny
Całe pięć minut wsłuchiwałem się w słowa prezesa.
Jeszcze nie obiecał tylko lotów na inne planety,
wiecznej młodości i życia w raju.

A ten drugi,
Tusk wcale nie ustępuje w obiecankach Jarkowi.
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 15:35
Zgadnij tade, czy jego wielbiciele słuchają tego CO on mówi? Bo mnie się wydaje, że sam fakt, iż W OGÓLE stoi za mównicą doprowadza ich do fanatycznej ekstazy, wręcz orgazmu i nie mają najmniejszej potrzeby wnikania O CZYM było.
młody, wykształcony / 46.113.156.* / 2011-02-27 15:33
I to jest właśnie problem POlskiego elektoratu: brak umiejętności słuchania ze zrozumieniem z perspektywy szerszej niż koniec własnej doopy, podrasowanego wszechobecną propagandą PO-bolszewii.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-27 16:01

brak umiejętności słuchania ze zrozumieniem

Ja chciałem zmuszałem się transmisja była na żywo w TVP3 wytrzymałem 5 minut

doprowadza ich do fanatycznej ekstazy, wręcz orgazmu

no a później pranie, wycieranie etc
zakwasy powstają
juju / 77.254.27.* / 2011-02-27 14:56
i dobrze zrobił! Bezczelność i "intelektualne" chamstwo Olenikowej ma przyzwolenie całej tej libertyńsko-czerwonej zgrai łajdaków politycznych!
Jak dla mnie - ustawa o zamknięciu Radia Zet powinna wejść w życie od zaraz !! - są to ludzie, którzy nienawidzą wszystkiego co normalne i ma ludzką twarz. Dla nich KASA KASA KASA KASA i raz jeszcze KASA jest jedynym kryterium działania. Olejnik to jeden z przykładów skamieniałości w elitach, które już dawno powinny być z tamtąd wyrzucone, tylko kto ma to zrobić skoro ludzie ślepi są i tak głosują jak głosują?
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 15:26

i dobrze zrobił! Bezczelność i "intelektualne" chamstwo Olenikowej ma przyzwolenie całej tej
libertyńsko-czerwonej zgrai łajdaków politycznych!

Możesz napisać jakie pytanie zadała Olejnik, że Błaszczak się obraził?
jan kowalski / 2011-02-27 14:40 / Tysiącznik na forum
od dawna nie słucham Radia Zet i TVN.
Hi-Ha / 178.235.37.* / 2011-02-27 14:34
Ale MO przekracza wszelkie standardy obiektywnego dziennikarstwa.
jan kowalski / 2011-02-27 14:32 / Tysiącznik na forum
jej UBeckie pochodzenie wychodzi w każdym wywiadzie, w każdym programie, który prowadzi. Rzeczywiście jest napastliwa, chamska, nieobiektywna, ale tylko do wybranych uczestników dyskusji. Z tow. Millerem, Napieralskim czy Olejniczakiem, Schetyną, a nawet z Niesiołowskim potrafi zachowywać się jak baranek, jest miła, a pytania łagodne, błahe. Natomiast z każdym rozmówcą z PiS zachowuje się jak pospolity cham. Przykładem jest Błaszczak i choć go zdecydowanie nie lubię, musze mu przyznać rację.
ździcho / 212.106.16.* / 2011-02-27 15:36

Natomiast z każdym rozmówcą z PiS zachowuje
się jak pospolity cham.

Jakie pytanie Olejnik zadała Błaszczakowi?
wertykalny / 77.242.233.* / 2011-02-27 18:57
czasem nie trzeba zadawać pytań, by słoma w butach się pokazała... Żal mi ciebie, jeśli nie zauważasz stronniczości Olejnik.
ździcho / 213.146.39.* / 2011-02-27 20:46

czasem nie trzeba zadawać pytań, by słoma w butach się pokazała

Ano właśnie. Wystarczy tylko popatrzeć na czyjąś mordę i już się wie, nie?
haka 50 / 80.238.64.* / 2011-02-27 14:22
Propagandzistka PO. Wredna baba i tyle
dgen / 2011-02-27 14:02 / Tysiącznik na forum
Kiedyś aby zostać dobrym dziennikarzem, należało obiektywnie i rzetelnie opisywać otaczającą rzeczywistość. Obecnie, nie chodzi o opisywanie rzeczywistości ani obiektywizm - tzw.dziennikarze nie tylko mało wiedzą na temat spraw które komentują, ale obnoszą się ze swoimi poglądami, co kiedyś było nie do pomyślenia. Ostatnio doszło jeszcze jedno kryterium "dobrego " dziennikarstwa - wystarczy wyśmiać i dokopać kaczorom aby zyskać poklask gawiedzi a nawet otrzymać jakąś nagrodę. Przykładem jest Olejnik - każdy swój program traktuje jako autopromocję swojej osoby a rozmówców traktuje jak mięso armatnie, dodatek do jej wywodów. Niektórzy zaciskają zęby - wiadomo, warto sie pokazać w topowym programie.
byly wyborca PO / 87.96.71.* / 2011-02-27 13:52
P.Olejnik wprowadziła własny styl dziennikarstwa. Trzeba być bezczelnym, przerywać zaproszonym gościom i udawać, że ma się pojęcie o wyobrażeniu. Niestety ten styl niekompetentnej baby (przepraszam tu inne kobiety) jest wiernie kopiowany przez młodsze żurnalistki. Kiedyś, aby być dziennikarzem trzeba było skonczyć studia PODYPLOMOWE, czyli już coś sobą reprezentować, ale to było w zaplutych komunistyznych czasach. PS jedyne co nomen omen ma super MO - to buty.

Najnowsze wpisy