Forum Polityka, aktualnościKraj

Błaszczak: Stenogramy ucinają spekulacje, że winni są piloci

Błaszczak: Stenogramy ucinają spekulacje, że winni są piloci

Wyświetlaj:
......... / 77.114.95.* / 2010-06-02 08:32
Panie Błaszczak ,każdy odczytuje scenogramy na własny użytek.Jak doszło do katastrofy to znalazł się Wawel i wielki płacz.Cała Polska to widziała więc nie rozumiem dlaczego teraz cała Polska ma nie widzieć scenogramów .Czyżby coś nie pasowało.To byli ludzie ważni i publiczni i z tym należy sie pogodzić,że wszyscy chcą wiedzieć co się wydarzyło.Ja wiem jedno -dla mnie winę ponoszą piloci a czy za tym stoją inne osoby to już jest inna sprawa
jliber / 2010-06-02 09:22 / Tysiącznik na forum
PiSowcy nie odczytują scenogramu na własny użytek, bo się po prostu nie da, jedyna ich obrona to że jest sfałszowany. Potem będą sfałszowane CD audio, potem będą sfałszowane same oryginalne skrzynki, itd.
: ((((((((( / 194.213.1.* / 2010-06-02 09:38
Bardzi ładnie się przejęzyczyłeś, nie stenogram tylko scenogram
jliber / 2010-06-02 10:13 / Tysiącznik na forum
Nie ma czegoś takiego jak "scenogram". Ufff, prawdziwi Polacy....
jliber / 2010-06-02 10:14 / Tysiącznik na forum
A rzeczywiście, oddaję "polską prawdziwość" :)
em96 / 151.81.143.* / 2010-06-02 11:53
No właśnie... - widać to zacietrzewienie i PO-wską bezmyślną "nieomylność" ...
Kolega grzecznie zwraca uwagę i ma rację, a co dostaje w odpowiedzi...?

"...Nie ma czegoś takiego jak "scenogram". Ufff, prawdziwi
Polacy...."

Dlatego wypisujecie takie bzdury towarzyszu bo wydaje Wam się, że "wszystkie rozumy pozjadaliście". Teraz nadeszły czasy, gdzie wiedzę trzeba nieustannie poszerzać i nie zakładać że wystarczą jakieś niby studia marksistowsko-leninowskie z okresu dinozaurów. Ponadto, tam nie uczyli, że należy czytać ze zrozumieniem...? - No pewnie nie bo po co - tam się uważa, że zawsze się ma rację...

"...Ja wiem jedno -dla mnie winę
ponoszą piloci a czy za tym stoją inne osoby to już jest inna
sprawa..."

Ja też wiem. Te dokumenty niczego nie wyjaśniają i dopuszczają dowolną interpretację tak, żeby wywołać niezbędne komentarze dla zorientowania się co chce opinia publiczna by sobie później cokolwiek dopasować...
Dobrego samopoczucia życzę i obserwacji jak dalej "wpuszczają w maliny"..., zależnie od życzenia...
jliber / 2010-06-02 12:07 / Tysiącznik na forum
Zapominasz chyba kto wybrał na prezydenta wykładającego w PRL socjalistyczne prawo pracy.
jt / 78.8.47.* / 2010-06-02 21:38
Typowy komentarz "ściemniacza-mieszacza".Zamiast odnieść się do meritum wpisu em96,pisze to co mu pasuje,i to ma być komentarz?.
Bralczykowski / 213.238.125.* / 2010-06-02 09:36

PiSowcy nie odczytują scenogramu ....

Stenogramu - "Poprawna polszczyzna drogą do sukcesu"
jliber / 2010-06-02 10:14 / Tysiącznik na forum
A rzeczywiście, oddaję "polską prawdziwość" :)
,.,. / 77.114.95.* / 2010-06-02 08:27
Jarek właśnie z powrotem się odmienia.Olał RBN -wysłał jakiegoś młokosa i robi koło tego wieki szum.Jak nie bierze udziału w najważniejszych problemach naszego kraju w tym tragedii jego osobistej to od razu widać jaki ten facet jest.Ma wszystkich w d....
G.C. / 91.94.100.* / 2010-06-02 08:08
Tam bylo jeszcze jedno zdanie, tzn. go nie bylo :)
...prezydent jeszcze nie podjal decyzji... na jakies 16min przed.
No i oczywiscie Prezydent w tym czasie rozmawial z Jarusiem o chorej mamie a nie o tym, jak przypuszczam - Panie Prezesie nie moge zameldowac wykonania zadania "wielka szwancparada w Katyniu" , bo nie mozna wyladowac, Jarek zrozum tu nie widac lotniska...
odpowiedz - laduj Lesiu , laduj, bo .....
Bylo jeszcze inaczej - mieli ze soba swistaka , ktory zawijal wszystko w sreberka... a w Gruzji tez bylo inaczej - to wszystko wroga propaganda PO byla, bo to niedobrzy ludzie sa.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-06-02 06:56
Rozbija się rosyjski samolot w Polsce, a my oddajemy śledztwo Rosjanom, ale by się działo w PiS.
Rozbija się rosyjski samolot w Polsce, a my oddajemy czarne skrzynki Rosjanom, ale by się działo w PiSie.
Rozbija się rosyjski samolot w Polsce, a Rosjanie najpierw udostępniaja stenogramy (oczywiście sfałszowane) rodzinom ofiar zamiast rządowi, ale by się działo w PiSie.

Trudne zadanie ma Błaszaczak, aby takie historie opowiadać i uwiarygodnić.
WIP / 85.222.87.* / 2010-06-02 08:26
A może nie tym tonem G.C. i Bywalec. Tu chodzi o ŚMIERĆ ludzi.!Jeżeli potraficie tylko slangiem to Bóg z wami. To pierwsza katastrofa'którą można "upublicznić" słowo po słowie.I TRZEBA czekać aż mądrzejsi od was wytłumaczą czy chodzi o zorganizowane działanie( a już to przechodziliśmy)cyzy o bałagan na lotnisku w Smoleńsku.Na szczęście wiadomo,że nie zawinili piloci!!! Najłatwiej zrzucić wszystko na umarłych.CZEKAJMY CIERPLIWIE.;CISZEJ NAD TYMI TRUMNAMI!!!
jliber / 2010-06-02 08:56 / Tysiącznik na forum
Hehe, ciszej z trzema wykrzyknikami?
rosomak1 / 62.87.129.* / 2010-06-02 08:24
Sęk w tym, ze w Polsce rozbijają się polskie samoloty. Czyli wina po stronie rosyjskiej jak w banku. polscy piloci mogą latać na drzwiach od stodoły, to i chcą masowo zwalniać się do cywila. Jaki minister Obrony Narodowej, takie wojsko
obserw / 83.5.88.* / 2010-06-02 08:58
wg Błaszczaka ze stenogramów wynika, że nie zawinili piloci, no może nie oni jedyni, ale to oni podjeli się misji niemożliwej do wykonania i ze stenogramów wynika, że mieli tego świadomość!!! A co zmusiło ich do podejmowania nadmiernego ryzyka, które zakonczyło się tragedią... może te wizyty oficjeli w kabinie pilotów i świadomość, że komuś b a r d z o na lądowaniu zależy...
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy