Forum Forum finansoweKarty

błędnie oznaczony bankomat

błędnie oznaczony bankomat

Ronin6 / 2012-09-02 11:45
Jestem klientem banku Pekao S.A. w trakcie urlopu dokonałem kilku wypłat z bankomatu BS w Niedzicy (oznaczony jako bankomat sieci Euronet i Maestro) teoretycznie powinna to być dla mnie operacja bez prowizyjna. Tymczasem mój wspaniały bank pobrał właśnie ponad 70 zł prowizji z konta. Czy ktoś orientuje się gdzie można zgłosić kwestię błędnego oznakowania bankomatu, nie byłem jedynym korzystającym z tego bankomatu a sądzę, że wielu ludzi się jeszcze natnie.Mi już nie chodzi nawet o to, że czuję się oszukany, ale aby ktoś zmienił oznaczenie tego bankomatu. Nie wiem czy jest jakaś organizacja kontrolująca bankomaty czy może zgłosić to do euronetu? Wiem powinienem sprawdzić dostępne bankomaty przed urlopem, ale to paranoja uważam, że powinny wystarczyć właściwie tj.poprawnie oznaczone bankomaty. Kolejna sprawa to infolinia pekoa s.a. panienka po opisaniu problemu udzieliła mi porady dnia cytuje: każdy robi jak uważa:)
w wolnym tłumaczeniu bujaj się my pobieramy prowizje podzielimy się z drugim bankiem a ty frajerze płać i płacz...Ostatnie pytanie czy jest jakiś bank ,który nie pobiera prowizji od wypłat z dowolnego bankomatu w Polsce???
Wyświetlaj:
Ewa Pierścińska / doradca MarketMoney.pl / 2013-01-29 12:22 / Bywalec forum
Witam ,


Zapraszam do porównywarki kont osobistych na platformie MarketMoney.pl:

http://marketmoney.pl/konta-osobiste/?reff=7_468

Pozdrawiam
Ewa Pierścińska- MarketMoney.pl
konsultanci@money.pl


Masz pytania? Zapraszam na chata:
http://bok.money.pl/chat/?referrer=forum&idDistributor=716&reff=7_468
biedakxxl / 94.42.245.* / 2012-09-04 20:18
zadzwoń na infolinie euronetu - maja stronę www w sieci, zobacz, co oni powiedzą. moim zdaniem zmień bank, jak tak ciebie zlali. jest wiele kont, które umożliwiają bezpłatną operacje wybrania kasiorki z dowolnego bankomatu. przeczytaj watki w temacie konto na tym forum, wszystkiego się dowiesz. sam mam konto w pekao sa i niestety, z tymi baranami trzeba uważać i to ostro. już samo to, iż na stronie www nie mają pełnej tabeli prowizji i opłat powinno dać do myślenia. już 2 razy się naciąłem.

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: