Forum Forum inwestycyjnePortfel

Błędy w Portfelu

Błędy w Portfelu

cborys / 2009-03-06 19:10
Skoro nikt nie reaguje na maila to zakładam temat tutaj.
1. W 'wykonanych operacjach' w kolumnie 'zysk' nie jest uwzględniana prowizja za sprzedaż akcji.
2. Przy dodawaniu do portfela cenę można podać tylko z kropką, po wpisaniu przecinka brana jest cena tylko do przecinka, po nim jest ucinana.
Wyświetlaj:
smooth / 2009-07-17 08:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy ktoś z was korzystał w z portfela na bankierze?
miroo75 / 2009-06-21 18:18
Zgadzam się z przedmówcą. Dodatkowo nie znalazłem sposobu aby dodać PP otrzymane gratis do akcji. Portfel nie pozwala dodać PP za kwotę 0 zł. Przydałaby się również zupełnie prosta od strony programistycznej obsługa "dowolnych" walorów. Czyli zamiast wybrać walor z listy podawałoby się jego nazwę i wartość zakupu. Przy sprzedaży podawałoby się cenę uzyskaną przy sprzedaży. To pozwoliłoby na obsługę np złotych i srebrnych monet, które wiele osób ma w portfelu.
kalot / 2009-07-16 11:21 / portfel / Tysiącznik na forum
autor wątku tworzy problemy których w zasadzie nie ma, bo skoro kropka rozwiązuje problem to trzeba ja wstawic, a prowizję w innej rubryce mamy
przecież ten portfel nie służy nam do rozliczeń z fiskusem tylko do pokazania kierunków które wybraliśmy i ma uatrakcyjniać nam pobyt tu
a cóż się stanie złego, gdy pominiemy półprocentowwą prowizję wpisując swoją sprzedaż (też mi sie to niejednokrotnie przydarzyło) bo przy kupuj musisz podać!
natomiast uwagi pana miroo bardzo odpowiednie:]
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy