Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego

Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego

Money.pl / 2006-03-23 08:43
Komentarze do wiadomości: Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
jagat / 84.10.52.* / 2009-06-12 19:41
Niech się Pan nie ośmiesza.Jeśli nic nie zrobicie,żebybyło lepiej w kraju,to dużo ludzi będzie wyjeżdżać za granicę.Tam są większe płace niż tu.Ja zarabiam 1600 zł brutto i to ma mi wystarczyć na cały miesiąc( ostatnie podwyżki od ok.10 lat to 150 zł),a rząd ma podwyżki rzędu 50.000 to nie fair.Gdyby nie małe dzieci,to sama bym wyjechała.Zmieńcie płace zwykłych ludzi ,bo będzie żle w kraju,bo ludzie już tego nie mogą wytrzymać.A jeśli nie macie pieniędzy to sobie okrojcie pensje bo Wy wystawiacie przyjęcia za nasze pieniądze.
jagat / 84.10.52.* / 2009-06-12 19:41
Niech się Pan nie ośmiesza.Jeśli nic nie zrobicie,żebybyło lepiej w kraju,to dużo ludzi będzie wyjeżdżać za granicę.Tam są większe płace niż tu.Ja zarabiam 1600 zł brutto i to ma mi wystarczyć na cały miesiąc( ostatnie podwyżki od ok.10 lat to 150 zł),a rząd ma podwyżki rzędu 50.000 to nie fair.Gdyby nie małe dzieci,to sama bym wyjechała.Zmieńcie płace zwykłych ludzi ,bo będzie żle w kraju,bo ludzie już tego nie mogą wytrzymać.A jeśli nie macie pieniędzy to sobie okrojcie pensje bo Wy wystawiacie przyjęcia za nasze pieniądze.
Patriota 1 / 81.190.138.* / 2010-04-17 20:36
Już czas uwolnić polske od zła które padło, razem ze swoimi pachołkami. On nie był swięty..... A kysz do piekła... Prof. za jajka. Niech wieczny ogień czuwa nad TOBĄ ..Truchło będze leżeć między szlachtą na wawelu...Precz!!!!!! Smierdzielu....
9494 / 85.222.86.* / 2009-06-09 19:03
PANIE NIE SIEJ PAN NIENAWIŚCI .
TACY BYLI W HISTORII ,ŚWIATA I CO Z TEGO WYSZŁO II WOJNA ŚWIATOWA.
PROSBA / 212.191.170.* / 2009-02-17 03:17
To nie jest zaden lancuszek
Jesli mozesz to zrob cos dla chorego Kacperka - kazda godzina sie liczy bo on umiera. Jesli jak najszybciej nie zostanie poddany przeszczepowi (koszt to 300.000 euro - rodzica juz czesc udalo sie uzbierac) Prosze pomozmy mu...
http://www.youtube.com/user/horridhull77
http://www.youtube.com/watch?v=OlptT38EJug&feature=related
http://nasza-klasa.pl/profile//22541175
Kazda zlotowka sieliczy...
Masz Serce Podaruj Serce ! Wyślij SMS o treści SERCA na numer 7138 Koszt 1,22 pln z VAT. Tak pomagasz Kacperkowi!
¦¦- KACPEREK ZAGRODNY - 4 LATKA

ZAPROŚ małego Kacperka do grona swoich przyjaciół!

http://nasza-klasa.pl/profile/22541175

http://pomozkacperkowi.pl/

KACPER POTRZEBUJE NATYCHMIASTOWEJ POMOCY!

http://www.tvn24.pl/2193237,12690,0,0,1,wideo.html

CZAS MA TU DUŻE ZNACZENIE!
CHŁOPIEC JEST JUZ SŁABY!

NA PRZESZCZEP SERDUSZKA POTRZEBA 300 tyś. euro

Instytut Transplantacji Serca w Berlinie może wykonać zabieg przeszczepu serca. Potrzebna kwota to 300 tyś euro.

KLINIKA ZOBOWIAZAŁA SIĘ WYKONAC ZABIEG W CIAGU 75 DNI JEŚLI NA KONTO WPŁYNIE 100 TYŚ. EURO PRZEDPŁATY!

W tej chwili uzbieranych pieniążków jest 130 tys. złotych.

*** PROSZĘ POMÓŻCIE NAM URATOWAĆ KACPERKA***

KACPERKIEM OPIEKUJE SIĘ FUNDACJA POLSAT.

Pieniądze można wpłacać na poniższe konto (należące do fundacji):

Invest Bank SA
nr konta: 21 1680 1248 0000 3333 4444 5555

z dopiskiem „dla Kacpra Zagrodnego”.

Dziękuję każdemu kto chce pomóc temu chłopcu!
PODARUJ SERCE I DOŁĄCZ DO KLUBU SERCAONLINE

ŚCIĄGNIJ TAPETĘ NA SWOJĄ KOMÓRKE I DOŁĄCZ DO NAS.
IM WIĘCEJ NAS TYM WIECEJ SERC …
Masz Serce Podaruj Serce !
Wyślij SMS o treści SERCA na numer 7138

Koszt 1,22 pln z VAT.

Tak pomagasz Kacperkowi
Kaligula / 83.27.81.* / 2010-02-26 15:24
Mi to juz przez te rzady PIS, PO, SLD doszło do utraty patriotyzmu. Wolałbym aby mna już niemiec rządził i abym nie musiał sie martwić o jutro. Przecież to co już odpie....la rząd i takze nic mniej belweder na czele z Panem Prezydentem to jest LESOTO. Ja już przez tych ludzi zaczynam się wstydzić, że jestem z polski. O co tu urwa chodzi, czy te osobniki nie zaczna myśleć. To jest szok.
Iwona Konst. / 91.193.99.* / 2008-12-11 13:46
Panie Prezydencie ,z całym szacunkiem ,proszę o spojrzenie na swoje poczynania polityczne "z boku".Naraża się Pan na śmieszność,co jest dla mnie obrazą,przecież Pan mnie i wiele milionów Polaków reprezentuje.Czasy "liberum veto" mam nadzieję mineły bezpowrotnie.
Iwona konst. / 91.193.99.* / 2008-12-11 13:58
Chciałabym jeszcze dodać ,że p. Palikot nie może w żaden sposób Panu ubliżyć. Pan powinien być ponad jego małość. W końcu mówią o nim"błazen", czy warto brać go poważnie.Cechą władcy {tu prezydenta} jest ocena krytyki i wyciągnięcie wniosków.Życzę powodzenia w dialogu z rządem. Nie może się Pan obrażać jak małe dziecko.Jest Pan Prezydentem.
rob72 / 83.17.224.* / 2008-11-25 08:37
może lepij by było o tak-nie będzie nic: alkoholu,policji,aut i wogóle nic i będzie spokój zamiast wymachywaniem szabelką-ale do kogo?(nniieewiem eh) taki duży.
mały wódz
lurianus / 83.11.23.* / 2008-11-24 16:27
elo ludziska moim zdaniem mamy p********* prezydenta nawet jednp komurkowiec ma wiecej rozumo i poprowadzil by lepiej nasz narud posel palikot moze jest nieco kontrowesyjny czy jakos tak ale ma w wiekszosci racje malo kiedy slece co sie dzieje w kraju i polityce ale jedna zecz mnie w******* ze "kaczor" niezaprosil naszego polskiego noblisty "Lecha Walese" na ten zbiur policzycznej choloty tak zwana gale cos tam cos tam hehe czyl w jednym skrucie mamy niedojrzalego do stanowiska prezydenta ktury myli ze liczy sie tylko on w narodzie polskim ale zapomina on ze jestesmy jeszcze mi i to mi narud polski mamy wlade bo zecz oczywista liczy sie zdanie narodu i tom obtimistycznym akcentem konicze swoja wypowiec czekajac na przybycie policji za obraze j******* prezydenta ;p
reali-sta1 / 82.143.170.* / 2009-02-15 00:02
"Gdzie żeś do szkół chodził" matole. U ciebie nie ma samogłoski "ó"? Myślę że treści swojej również nie rozumiesz. A może do rządu się pchasz. Jednego matoła i kretyna będzie więcej.Wstyd w XXI - wieku kompletna dyslekcja - czyżby?
normalny / 83.3.86.* / 2008-07-30 23:59
Z kazdym dniem coraz bardziej jestem przekonany, ze posel Palikot ma racje iz prezydentowi szwankuje zdrowie. Co gorsze jest to chyba choroba genetyczna, poniewaz jego brat blizniak ma podobne objawy nepotyzmu. Choroba jest rowniez bardzo zarazliwa poniewaz rowniez chamsko-irytujaco zachowuje sie ich p....s Kurski, jak i pudelek Zi......bro
raaa1977 / 2009-06-10 10:49
popieramy z calych sil.dodam,ze nie boje sie uzyc bardziej radykalnych sformulowan nt pisowcow.dla mnie jest to banda niedowartosciowanych czkowieczkow,w szczegolnosci slynne blizniaki-kartofelki-maluchy+moherowy elektorat z popapranym rydzem.a co do lecha k,to pekam ze smiechu,jak ten osobnik komicznie wyglada,zwlaszcza jego raczki.MALY ZAKOMPLEKSIONY CZLOWIECZEK-AZ MI GO CZASEM ZAL-POJECHAL BYM MU TROSZKE,HAMUJE MNIE TYLKO OBAWA,PRZED WIZYTA PEWNYCH PANOW O 6 RANO
kibic / 83.6.59.* / 2008-06-23 21:03
nie lubię pana.nie jest pan moim prezydentem i nigdy nie bedzie. lepiej dla pana aby się pan wycował z nastepnych wborów .pan i pana brat nie zmienicie histori
raaa1977 / 2009-06-10 10:54
NA GLOWIE MOGA STAWAC,POLACY JUZ SIE NA NICH POZNALI.MAZENIA LECHA O DRUGIEJ KADENCJI SA NIEREALNE.JA PANA TEZ NIE LUBIE-WIECEJ -NIENAWIDZE.SKUTECZNIE PODZIELILES POLAKOW TY PARTYJNIAKU-LECHU K.ZYCZE NAJGORSZEGO
reali-sta1 / 82.143.170.* / 2009-02-15 00:06
Większość na Pana głosowała i na pewno znowu odda swój głos na Pana. Proszę nie zwracać uwagi na nieszczęśników którzy chcą wypowiadać się za większość.
raaa1977 / 2009-06-10 10:57
MAZENIE SENNE -TEN CZLOWIEK ZA DWA LATA ODEJDZIE W ZAPOMNIENIE
twoja stara / 81.18.199.* / 2008-05-05 15:00
Do kingi. Za kota w warszawie chińczycy płaca 5 zł, za gołebia 3zl moze zrobimy z tego biznes narodowy panie prezydencie!!
Kinga / 83.28.32.* / 2006-04-29 16:30
Dzień dobry mam na imie Kinga bardzo kocham zwierzaki i chce aby pan prezydent Lech Kaczyński coś zrobił z tym aby nie zabijali zwierząt a szczególnie piesków i kotków i żeby pan zabronił żeby były nie legalne rzeźnie proszę błagam.Dowidzenia
MacMurphy / 84.40.135.* / 2006-03-26 13:37
Ostatni wpis na www.lechkaczynski.pl na podstronie "aktualności" na datę 25.10.2005. Jest to strona kandydata na prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Strona "www.lech-kaczynski.pl" jest sygnowana przez "Grupę artystyczą Voodoo Drinkers"
ewa ewaunia niunia / 89.78.188.* / 2007-05-21 08:42
Lech Kaczyński prezydent nie lubie polityki mama mija lubi kaczynskich i itp. a ja nie nawidze
_justyna_ / 83.18.71.* / 2006-03-23 23:49
to reklama. taki adres istnieje i jest na sprzedaz
Franciszek Skwarnicki / 194.181.106.* / 2006-03-23 16:44
Na poniższe pytanie "co to wspólnego z tematyką Money" odpowiadam:ma i to sporo.Oto bowiem władza publiczna uosabiana przez KRRiT uzurpuje sobie prawo do wymierzania sprawiedliwości wedle wielce dowolnych zasad.Milion złotych to dużo pieniędzy.Nawet dla Polsatu.A jakie przestępstwo zarzuca się stacji;niezbyt smaczne być może anegdoty p.K.Szczuki o niepełnosprawnej Buczek oraz program "Nieustraszeni",w którym uczestników zmuszano do jedzenia dżdżownic.Wymierzając kary po 500 tys. zł za każde z przewinień p. Kruk zrównała szyderstwo z niepełnosprawnej spikerki Radia Maryja (szyderstwo w mojej ocenie nieco dyskusyjne ale niech tam) z jedzeniem dżdżownic na ekranie telewizora.Proszę powiedzieć-czym to się rózni od przypadku p.Romana Kluski?Tam też władza publiczna,przekonana o własnych racjach przystąpiła do finansowego rujnowania przedsiębiorcy.KRRiT powinna zabierać głos w sprawach programowych wyłącznie w przypadkach drastycznych.Przecież jasne jest,że szarża KRRiT nastąpiła tylko dlatego,że w grę wchodzi Radio Maryja.Niezależnie od moich poglądów na temat Polsatu i K.Wojewódzkiego,uważam,że KRRiT przegięła stanowczo.Zupełnie wystarczające byłoby oświadczenie w tej sprawie.A swoją drogą dlaczego nigdy nie ukarano MTV,w którym granice dobrego smaku wogóle nie istnieją?Ano dlatego,że nie naśmiewają się tam z osób występujących w Radiu Maryja.Obyśmy doczekali kiedyś króla i dworzan takich jak za czasów Jana III.
ślepiec / 84.10.203.* / 2006-03-23 17:22
więc doszliśmy do porozumienia: można się nabijać z kalectwa oraz innych przywar ludzkich, wszystkich -ja sie z tym nie zgadzam ale to już jest dobra płaszczyzan porozumienia -można wszystko byleby z humorem:) tego stanowiska będziemy się trzymać przy podbnych wypadkach, bez wzgledu na źródło. a propos ostrzeżenia - ten program był juz kilkiukrotnie upominany i nic z tego nie wyszło (prze panią waniek też!) nie pomogło. Kara jak na zarobki polsatu żadna ale jasno pokazała granicę - "liberalna" czesc społeczeństwa tę granice odrzuca, nie wskazują jednak kiedy można ją przekroczyć -zycie pokaże czy będą się tego poglądu trzymać. Co do robaków to w sumie mi nie przeszkadza że się je jej na żywca - w końcu to robaki:)
przypomniała mi sie pani środa która protestowała przeciw reklamom seksistowskim -wtedy nei uzanwała że prawo wypowiedzi jest nieograniczone...
a cio do radia maryja - bedzie antysemityzm, faszyzm i co tam jeszce: karać nie widze przeszkód. Równość wobec prawa to podstawowa cecha liberalizmu!
MacMurphy / 84.40.135.* / 2006-03-26 13:49
Nie było wyśmiewania się z kalectwa. Było naśladowanie sposobu wysławiania się - intonacji i tembr głosu - oraz tematyki wypowiedzi osoby niewątpliwie publicznej, jaką jest założycielka i animatorka Dziecięcych Kółek Różańcowych.

Przyjecie przez KRRiT, że było szyderstwo z niepełnosprawności jest merytorycznym nadużyciem.

Osoby publiczne, nawet występujące w Radiu Maryja, muszą mieć świadomość, że ich publiczne wystąpienia będą publicznie naśladowane, parodiowane, krytykowane, atakowane etc.

Na tym polega wolność słowa i wypowiedzi.

KRRiT nakladając w na Polsat karę za program Kuby Wojewódzkiego wystąpiła jako cenzor.
zbig 11 / 62.87.160.* / 2009-07-05 10:27
murphy jesteś kretynem
Franciszek Skwarnicki / 194.181.106.* / 2006-03-24 09:15
O ile mi wiadomo nikt w tym programie nie nabijał się z kalectwa tylko ze sposobu mówienia i przekonania,że modlitwa w kółku różańcowym jest rozwiązaniem wszystkich problemów.K.Szczuka twoerdzi,że nie miała pojęcia kim jest spikerka,bowiem poza głosem,który uslyszała, nie wiedziała o niej nic.Mnie chodziło o co innego-o dowolność władzy publicznej w stosowaniu kryteriów ocennych i niekonkretnych do nakładania kar ostrych i konkretnych.I nie chodzi tu o to,czy milion to dużo czy mało-chodzi o zasadę.A swoją drogą,w wypowiedzi o robakach potwierdził Pan moją tezę-kara za robaki jest bez sensu,bo nie ma Pan nic przeciwko pokazywaniu ich konsumpcji-zatem KRRiT dowolnie interpretuje granice dopuszczalnych treści.W moim przekonaniu rada nie wykazała,że w programie miało miejsce świadome i z premedytacja wyszydzanie niepełnosprawności.Miała miejsce drwina z pewnego typu religijności i tyle.A swoją drogą usłyszałem wczoraj,że prokuratura zamierza ścigac autorów interenetowych żartów graficznych,których bohaterami są politycy.Popiera Pan te działania?Mój pogląd nie ma nic wspólnego z liberalizmem,na obszarze kultury jestem raczej konserwatystą,ale na obrzeżach w każdej epoce działali ludzie,których głównym zadaniem było epatowanie burżujów.Niektórzy z nich uznanwani zostawali po latach wielkimi artystami.Także więcej wyrozumiałosci dla innych.
MacMurphy / 84.40.135.* / 2006-03-26 13:52
Jeśli będzie prokuratorskie ściganie internetowych żartów graficznych z polityków to jesteśmy w Chinach.
x-trade / 194.4.130.* / 2006-03-23 15:15
Co to ma wspólnego z tematyką Money ????
ŁowcaGwiazD / 153.19.178.* / 2006-03-23 15:16
jak znikną z konta twoje pieniądze to będziesz wiedział!

Najnowsze wpisy