blok smoleński

filmik / 2013-04-09 09:59
jutro mija 3 rocznica katastrofy smoleńskiej, trzy lata bez konkretnej odpowiedzi i wskazania winnego tejże katastrofy, ofiary dalej sa wykopywane i badane pod katem odpowiedniego złożenia do odpowiednich grobów, ciagle jest ogrom pytan bez odpowiedzi, i ciągle powstają nowe teorie spiskowe. Czy kiedys to sie skonczy? Zamierzacie jakos uczestniczyc w obchodach rocznicowych katastrofy? Ja bym chcial zeby ten temat zniknal juz z polskiej polityki ;/
Wyświetlaj:
zycie_pi / 2013-07-02 11:54
wszyscy ,tylko nie ja,zadają sobie pytanie:CO SIĘ STAŁO???Nie trzeba było lecieć z człowiekiem nie odpowiedzialnym jak Kaczyński,jak ktoś kto się nie zna na lotnictwie może rozkazywać,jak było w Gruzji ale paranoikom nie wytłumaczy ...ale mniejsza z tym...idzie ta gawiedż do Kościoła ,przyjmuje komunię NIENAWIŚCI i wychodzi na ulicę ...dziwię się wysokim urzędnikom Vaticano,że nie degradują debili,którzy nie mają odwagi powiedzieć im prawdy:TAK NIE MOŻNA...jak było z Mussolinim,czy papież się mu sprzeciwił?jak było z Hitlerem,podobno poświęcał działa idące na Rosję....jak młodzi w najbliższych wyborach nie wyelimunują ,a jest ich większość ,tej postkatolickiej chołoty to będziemy grzęznąć jak IRAK z HOMEINIMI
botycki'52 / 178.42.43.* / 2013-04-09 14:57

Zamierzacie jakos uczestniczyc w obchodach rocznicowych katastrofy?

Ja jestem trochę za stary, ale siła w młodych. Zamiast marnować młodą energię na rozróby i demolki, należy ją ukierunkować idelogicznie by słuszny polski gniew został skierowany we własciwą stronę.
Czy kiedys to sie skonczy?

Tak. Gdy zabójcy zostaną ujęci, osądzeni, skazani a wyroki wykonane.
ździcho kuźwiak / 77.255.237.* / 2013-04-09 16:03

Ja jestem trochę za stary

No nie przesadzaj. Po Twoich wpisach widac, ze dałbyś jeszcze radę poprzewracac parę radiowozów policyjnych w dzień rocznicy MORDU smoleńskiego. Więc może dokonaj sobie tego przewrotu sam i nie rób sobie z młodzieży mięsa armatniego.
Zamiast marnować młodą energię na rozróby i demolki, należy ją ukierunkować idelogicznie

No to teraz juz wiem, pisdzielce, skąd werbujecie swój elektorat.
by słuszny polski gniew został skierowany we własciwą stronę.

W stronę Moskwy może? Wyrusz sam, dasz radę.
szczymryj / 2013-04-10 15:31
oj kolego widze ze CI sie hejter sstraszny wlaczyl, mowisz o mordzie... a masz jakies dowody na to? bo to co media i prasa mowi to jedno a jaka jest prawda to drugie, nie sczekaj tak glosno bo cie hycel zamknie
stefaniajanina / 2013-04-09 10:51
ja ise nie wybieram, mam nadzieje ze ta szopka i farsa szybko sie skonczy, wiemy przeciez doskonale ze tej tragedii nigdy nie roziwazemy, i to co jest tajemnica pozostanie zawsze tajemnica, pozostanie to jako katastofa i trzeba sie z tym liczyc ze tak to wyglada i trudno a nie snuc nowe rozkminy co gdzie keidy jak
bartoo98 / 2013-04-09 10:35 / Bywalec forum
no ja tez mam juz dosc walkowania tego samego na okraglo, jednak chcialbym sie tez dowiedziec prawdy, jaka byla przyczyna katastrofy, to chyba normalne?
telemaniak / 2013-04-09 13:00
ale sie nie dowiesz, nikt sie nie dowie, to pozostanie dajemnica do grobu tak naprawde. a rzad sie cieszy ze to zostnaie tak zatuszowane, ludzie ktorzy za duzo wiedzieli popelnili samobojstwo i jest spokoj
Ślusarz / 2013-04-09 15:14
Straciliśmy elity intelektualne i politczyne przez II Wojnę Światową, do tego jeszcze rządy kumunistów... nie wiem czy kiedyś uda się Polsce odbudować..
slepykurak / 2013-04-09 15:21
odbudowac?? narazie rzad robi wszystko tak aby jak najbardziej pozostawic zgliszcza po tym o co walczyli nasi dziadkowie!! to jest okropne co sie dzieje i nie mamy zadnej mozliwosci zeby w jakis sposób wogole przywrocic porzadek w polsce

Najnowsze wpisy