Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bochniarz o pospolitym ruszeniu, które wzięło się za nową ustawę o VAT

Bochniarz o pospolitym ruszeniu, które wzięło się za nową ustawę o VAT

Wyświetlaj:
RH+ / 83.238.240.* / 2005-12-22 14:21
pani bochniarz już miała swoje 5 min. TEJ pani już dziękujemy!
gruby / 212.186.144.* / 2005-12-22 11:10
właściwie został opracowany projekt w którym nie wiadomo co jest, jezeli jet to nastepna kosmetyka to szkoda tylko czasu, czekamy na radykalne rozwiazania, przeciez PO proponowało obniżenie stawek 3x13, i co, znowu robicie ludzi w trabę, brak środków w budzecie będzie zawsze, aż do nastepnej rewolucji i skakania przez płot stoczni, potrzebny jest kompleksowy system podatkowy, moze wezmie pani Bochniarz wzory z innych krajów, ja widze i tracę zaufanie do wszystkich partii które próbuja bawic sie w kosmetyke, konieczne jest rozkręcenie koniuktóry żeby można było zarabiac, brak kasy w kieszeni nic nie da, nie będzie z tego miejsc pracy. Te wywody pani Bochniarz wskazują że liberalna polityka to żadna polityka podatkowa. Szanowni panstwo wy po prostu nie masie zadnego programu.
wojtas / 83.5.114.* / 2005-12-22 08:52
z kruchtą i moherowymi beretami.
Czy możnaby sobie wyobrazić mniej partyjniackie działania niż to opisywane przez Bochniarz? Pamiętajmy, że była ona rywalką Kaczyńskiego. Nie przeszkadza to jak widać ministrom PiS we wspołpracy z nią. Głosowałem na PO, ale się zawiodłem postawą Tuska - to nie jest polityk zdolny do odpowiedzialnego prowadzenia dużej partii. Kierowany prywatnymi urazami prowadzi wielu rozsądnych w PO na jałowe manowce bezsensownej opozycji.
mariod / 83.27.104.* / 2005-12-22 09:30
Gościu zastanów się co piszesz. PiS nie miał i nie ma żadnego programu gospdarczego. Szuka na oślep gdzie się da a Pan Barszcz zgodnie z zasadą zmiana punktu widzenia zależy od punktu siedzenia powiedział w telewizji że nie ma szans na zmianę ustwy VAT bo obciążyło by to budżet. A w budżecie musi być kasa na Rydzyki i inne moherki.
wojtas / 83.5.109.* / 2005-12-22 11:21
Koncentrował się na programie politycznym - prawda. A w praktyce gospodarczej korzysta z fachowców, którzy nie są poltykami. Co tylko dobrze swiadczy o ich fachowosci. Osobiście mi to wystarczy. Choć nie noszę beretu, uważam, że mohery nie są w niczym gorsze od tych którzy zdjęli mycki.

Najnowsze wpisy