Forum Polityka, aktualnościKraj

Bójka na plaży w Gdyni. Tusk ocenia policjantów

Bójka na plaży w Gdyni. Tusk ocenia policjantów

Wyświetlaj:
Komentatorka / 193.169.217.* / 2013-08-20 22:13
W sobote w hotelu Bryza w Juracie pojechalo luksusowe sportowe auto na polskich tablicach wysiadl z niego rosjanin z Kalingradu ,byl pod wplywem narkotykow i zaczal strzelac do ludzi ,ktorych niektorych ranil.
W"polskich" mediach cisza.Jezeli mozna zatuszowac taka sprawe to mozna wszystko,nawet gawedzic o meksykanach.
destroyer43 / 37.47.174.* / 2013-08-20 22:23
W piątek wieczorem przed hotelem Bryza parkowało auto ambasadora USA, pewnie pan ambasador mial spotkanie z tym Rosjaninem i nie doszli do porozumienia. Z tego co slyszalem to strzelał ochroniarz pana ambasadora do jakiegoś psa który pojawil się w pobliżu.
piotruś pan43 / 37.47.174.* / 2013-08-20 21:49
Z jednej strony kadeci z Meksyku a z drugiej strony najgorsza hołota ze Śląska. Jestem po stronie kadetów Meksykańskich. Wiem co to jest Polski kibol bo kiedyś trafilem na tą hołotę w pociągu. Tak więc jakiekolwiek próby szukania racjonalnych przeslanek tej bandyckiej napaści uważam za zbędne. To bydło ze Sląska nie powinno mieć wstępu na plaże w Gdyni.
piotrus pan 42 / 89.25.149.* / 2013-08-21 16:38
Popieram twój pogląd w twej sprawie- ale tylko do połowy. Abyś zrozumiał to co piszesz , muszę ci wyjaśnić że: "Bydło ze Śląska" to pewien (już dość spory) procent ludności która osadziła się na Śląsku z wszelkich innych regionów, to ludzie zewsząd - czyli z Polski , czyli spoza Śląska. Wiem, że postarasz się zrozumieć co piszę, choć niekoniecznie musi ci to się udać , bo domniemam że w rzeczywistości nie poznałeś nigdy prawdziwych Ślązaków. Nie nazywaj Ślązaków BYDŁEM , bo prawdziwy SLASK jest sukcesywnie zmieniany przez ludność napływową , z pomorza również.
cht / 89.77.200.* / 2013-08-20 19:34
Powinno być w Gdyni, a nie jak to napisał autor w Gdynii
bsf / 77.253.87.* / 2013-08-20 19:33
Pełna KOMUNA jak za Stalina i Bieruta ...
"- Będziemy starali się wpłynąć zarówno na policję, jak i prokuraturę i, w ramach naszych możliwości, na sądy, aby przede wszystkim surowo i możliwie natychmiast karać tych, którzy używają przemocy - zapowiedział."
Tuskowi demokracja POmyliła się z boiskiem i krzykami na sedziów policję i prokuraturę !
Puszczają mu nerwy i staje się zagrożeniem dla Polski.
POdobnie jak Wałęsa , który nawołuje do strzelania do ludzi.
Dziki niecywilizowany kraj!
kinga peisowska / 37.47.174.* / 2013-08-20 21:52
Bardzo dobry komentarz pana Premiera. Z bydlem trzeba postępować krotko i zdecydowanie, batem i pałą. Tylka takie argumenty bydło rozumie, tylko i wyłącznie argument siły.

Najnowsze wpisy