Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

bojkot emaklera - zdzierstwo w mBanku za notowania online

bojkot emaklera - zdzierstwo w mBanku za notowania online

tig / 62.61.37.* / 2009-02-02 10:32
witam serdecznie Internautów,
chciałbym skutecznie Was zachęcić do bojkotu mBanku i Bre Banku, w zakresie ich działalności inwestycyjnej na giełdzie i opłat, które zażyczył sobie mBank za uzyskanie dostępu do notowań ciągłych, zwłaszcza za pozycję "5 ofert". nie dość, że wycofali z oferty możliwość wykupienia tańszej opcji "3 oferty" to jeszcze w chwili obecnej życzą sobie 207 pln za 3 miesiące za usługę "5 ofert". Uważam, że to jest jakaś koszmarna kwota, zwłaszcza w obecnej chwili, gdzie na giełdzie nie jest łatwo zarobić, a jeśli można zarobić kilka złotych to i tak mam wrażenie, że banki i biura zarabiają więcej na prowizjach niż drobni inwestorzy na swoim kapitale. To zwyczajnie jest kłoda rzucona przez mBank pod nogi klientów! Wobec tego zachęcam do bojkotu i nie wykupywania notowań w mBanku i Bre a zarazem do podjęcia aktywności w poszukiwaniu biura maklerskiego, które ma znacznie lepsze warunki finansowe utrzymania notowań online, gdzie będzie można przenieść swoje środki i nie być narażonym na tak wysokie wydatki! w przypadku chęci wymiany informacji i uwag merytorycznych proszę Was o kierowanie emaili na mój osobisty adres tiger.infobroker@wp.pl, będę bardzo wdzięczny za poparcie inicjatywy i piszcie gdzie można przenieść rachunek maklerski, kto ma dobre warunki płatności na notowania online, gdzie maja najlepsze bonusy i rozwiązania informatyczne dla inwestorów!!! mam nadzieje ze mój apel poskutkuje a mBank pójdzie po rozum do głowy, że za tak okrojony i prymitywny program maklerski takie pieniądze to zdzierstwo w biały dzień. w myśl zasady ze zadowolony klient przyprowadzi 5 nowych klientów, a niezadowolony zabierze 10 dotychczasowych, ja postawiłem sobie za zadanie odebranie mBankowi znacznie większej liczby inwestujących aktywnie (własne ciężko zarobione pieniądze) klientów i zamierzam dopiąć swego. Proszę o solidarność i przyłączenie się do bojkotu, siła tylko w masowym proteście i solidarnym przeciwstawieniu się drapieżnej polityce (zachłannej) banków i instytucji finansowych. pozdrawiam wszystkich internautów i niezadowolonych inwestorów (którym przyszło związać się z dusigroszem i to jeszcze na dodatek w czasach kryzysu)!!!
Wyświetlaj:
Jasi0 / 2009-02-17 17:22 / portfel / Bywalec forum
z tego cholernego dziada e-maklera zrezygnowałem już w październiku zeszłego roku, przerzuciłem się na BOŚa i jestem w 100% zadowolony, teraz to czekam na aż mi wyślą PITa za 2008 rok i rozwiązuje z nimi umowę
Prestige.PCCG / 83.16.152.* / 2009-02-03 03:12
Każdy chce zarabiać...to raz...dwa Mbank to oddział bre banku a zatem nie istnieje podział...trzy proszę nie pisać o czasach kryzysu-mi jest dobrze i nie chce mi się czytać takich pesymistycznych słów-nie pasuje giełda proszę iść do zakładowej pracy na linie:)
kris_s / 2009-02-02 19:12 / Bywalec forum
Chyba trochę jesteś niedoinformowany (może przez mBank). Pakiety udostępnia GPW i mBank, czy ktoś inny nie ma na to wpływu. GPW wycofało się z trzech ofetr, zostało 1, 5, lub całość. Co do ceny to BPH śpiewa 125PLN/mies. za 5 ofert co daje 375PLN za kwartał, więc drożej. Co prawda styczeń miałem 5 ofert w cenie 3, może jeszcze luty, ale dalej to albo obrót, albo 125PLN. Choć mieli zmienić cennik. Może jeszcze zmienią...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy