Forum Polityka, aktualnościKraj

Bomby w samolotach do USA to odwracanie uwagi?

Bomby w samolotach do USA to odwracanie uwagi?

Money.pl / 2010-10-30 12:26
Wyświetlaj:
RTi / 178.238.252.* / 2010-10-31 09:42
Niestety "niechcem ale muszem" to przypomnieć bo wielu daje się oszukać. Chyba już tylko totalny ignorant i ktoś kto jeszcze wierzy jakimkolwiek mediom da wiarę w to że te "bomby" pojawiły się przypadkiem i bez aktywnego udziału służb specjalnych Izraela i USA czy akceptującym po cichu te działania włodarzom Kremla. Cały świat opłaca tą chorą, prowokowaną przez wywiady "wojnę z terroryzmem". Czy wszyscy już tak totalnie otumanieli (a o to właśnie chodzi!) że akceptują działania garstki oszołomów realizujących dalekosiężne cele religijne i geopolityczne?. Pseudo atak na Pentagon i WYBURZENIE trzech budynków WTC oraz rozbity wirtualny samolot w Pensylwanii jako powód "walki z terroryzmem", sprokurowany za przyzwoleniem najwyższych władz USA kryzys ekonomiczny, pseudopandemie. Tylko ignorant nie dostrzeże związków przyczynowych między tymi wydarzeniami. Na postawione w tytule pytanie, z bólem serca muszę odpowiedzieć: TAK!. To najczystszej wody manipulacja informacją!.
ignorancik / 83.30.66.* / 2010-10-31 15:59
Nie, nie jakoś tego nie czuje.
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-10-31 20:45
..

zSanowny Panie "ignorancik"

Cytując za a money.pl z innego artykułu :

" W Sanie zatrzymano w sobotę kobietę, którą podejrzewa się o wysłanie pakunków. Przedstawiciel sił bezpieczeństwa powiedział, że udało się ją zidentyfikować dzięki numerowi telefonu na przechwyconych paczkach."

Co prawda, nie znam się na metodach identyfikacji terrorystów, ale identyfikowanie jedynie na podstawie telefonu zapisanego na paczce, trochę mnie dziwi.

Chociaż I tak mamy szczęście, że nadawca tych paczek nie wpisał Pańskiego, lub mojego numeru telefonu, prawda?

Pozdrawiam
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-10-30 22:16
..

Bliski Wschód - to dość rozległe określenie.

Zważywszy , że na Bliskim Wschodzie przebywa aktualnie tysiące turystów z całej Europy i Rosji,

z których teoretycznie każdy może kupić egzotyczny dywan lub pamiątkową lampę Aladyna i wysłać

ten upominek, po uprzednim nafaszerowaniu go "czymś" wybuchowym, do cioci w Chicago, grono

podejrzanych znacznie się rozszerza..

Media już poinstruowały , że do nafaszerowania zabójczej lampy Aladyna , trzeba kupić trochę pentrytu.

Ach, jak to jednak , teorie spiskowe mają nieustające powodzenie!
przechodzien / 83.4.180.* / 2010-10-30 18:40
Amerykanie kochaja mit "dzikiego zachodu" i czuwajacego szeryfa.Teraz wybory,demokraci doluja.No i Pan Prezydent Obama sie znalazl:uchronil USA przed terrorystami.Nalezy glosowac na demokratow.A przy okazji:"tzw terrorysci chcieli zaatakowac swiatynie zydowskie w USA.Jest dobrze:trzeba dalej krasc ziemie w Palestynie,tym wstretnym terrorystom.
a1991 / 213.156.97.* / 2010-10-30 18:02
masy. Przecież ogromna większość z nas to bezwolne owce i barany...
ździcho / 77.255.54.* / 2010-10-30 23:06
Mów za siebie a1991
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-10-30 22:26
..

Masz rację :

"Analfabetyzm made in USA
2007-03-24

Według badań Agencji Edukacji (State Education Agency) związanej z federalnym Departamentem Edukacji, 36% mieszkańców Waszyngtonu nie potrafi przeczytać i zrozumieć rozkładu jazdy autobusów, wypełnić aplikacji o pracę czy posługiwać się mapą miasta - czytamy na Bibula.com. Waszyngtoński poziom analfabetyzmu przewyższa amerykańską średnią krajową, wynoszącą 25%.

Praktyczny analfabetyzm panuje w Stanach Zjednoczonych pomimo ogromnych sum przeznaczanych na edukację. Politycznie-poprawna polityka “zrównania obywateli” przynosi, jak widać, opłakane skutki. Jako przyczynę takiego stanu rzeczy Bibula.com podaje: wzrastającą liczbą imigrantów, dezintegracją rodziny, wszechobecną promocją hedonizmu, seksu, dewastujące moralnie subkultury młodzieżowe oraz fatalny poziom oświaty publicznej."

U nas pewnie nie jest lepiej!

Pozdrawiam
ździcho / 77.255.60.* / 2010-10-31 08:07
A co do analizy porównawczej amerykańskiego a polskiego "alfabetyzmu": Nie da się nie zauważyć też jego związku z poziomem moralnym jednego i drugiego kraju. Nie zaprzeczysz chyba, że powszechny obowiązek edukacji w Polsce został podyktowany przesłankami przede wszystkim moralnymi.
ździcho / 77.255.54.* / 2010-10-30 23:12

U nas pewnie nie jest lepiej!

Nie przesadzaj stary. USA to system zbudowany na krwi i trupach Indian od samego początku,a u nas ten proces wytycza opadająca krzywa, a zło ogólnie pojęte jest jednak trochę piętnowane przez etyków, a tam pojęcie dobra i zła nie istnieje w ogóle, bo to system oparty na relatywizmie moralnym. Nie patrz aż tak czarno. Pozdrawiam
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-10-31 00:14
..

Jak zwykle przypominasz ciekawe fragmenty z historii.
To o krzyżu, do Pani tessa1959, to była świetna replika.

Pozdrawiam
ździcho / 77.255.60.* / 2010-10-31 08:02

To o krzyżu, do Pani tessa1959, to była świetna replika.

Czekaj, co to było, bo nie pamiętam. Możesz mi podać, na którym to było forum, bo szczerze przyznam, że byłem na bani, jak coś o tym krzyżu pisałem i nie bardzo wiem gdzie. Dzięki. Pozdrawiam.
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-10-31 20:14
..

In Vinum Veriras!

Pomimo, jak piszesz , lekkiego zaćmienia, było to sensowne!

Ja piszę z nudów, co chyba jest znacznie gorsze!
Pozdrawiam

Ps. :
http://news.money.pl/artykul/
protesty;przed;kosciolami;palikot;ukrzyzowal;konstytucje....., 2010-10-28, 23:15:34
ździcho / 77.254.61.* / 2010-10-31 20:36
Ano tak, to było to. Tyle, że raczej nie alkohol sprowokował mnie do bycia szczerym. Tesa1959 to przesympatyczna osoba, a przy tym mądra. Jednakże wierność kościołowi czasami przysłania jej jasność myślenia. Co ciekawe, jest gotowa zasłaniać własną piersią instytucję, która niczego jej w zamian nie daje i obchodzić bokiem niechlubne fakty, jakby ich nie było. A już jak pisze, że ludzie identyfikujący się z krzyżem emanują wielką miłością do innych, to gula sama rośnie. Ależ ludziska potrafią odwracać o 180 stopni udokumentowane fakty! Tylko dlatego, ze się z czymś ślepo utożsamiają.
Ja piszę z nudów, co chyba jest znacznie gorsze!

Przez grzeczność nie zaprzeczę:-)) Pozdrawiam
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-10-31 20:56
..

Typowe zachowanie wielu ludzi w przeróżnych sprawach : emocje zamiast logiki i wiedzy.

A może emocje są czasem ważniejsze?

Wiara, podobno, góry przenosi!

Pozdrawiam
ździcho / 77.255.39.* / 2010-11-01 08:33

Wiara, podobno, góry przenosi!

Nie znam Cię, ale założę, ze jesteś ateistą, bo w tym Twoim stwierdzeniu "podobno" wychwyciłem nutkę drwiny. Jeżeli jesteś ateistą, to jest rzeczą oczywistą, że możesz nie rozumieć istoty katolickiego myślenia. Ja mam teściów katolików. Mottem ich działania są tylko dwie rzeczy na literę "D":
1. Dewocja (ostentacyjna)
2. Deklaracja (przynależności do kościoła) rażąco ostentacyjna.
Tu nie ma żadnej mowy o jakiejkolwiek WIERZE! Ci ludzie wierzą tylko w dwie rzeczy - w w pieniądz i w to, czym mogą się popisać przed ludźmi. A spróbowałbyś przy nich coś złego powiedzieć na kościół. Zalecam uprzednie przywdzianie średniowiecznej zbroi. Oni za kościół dadzą się pokroić. Gwoli wyjaśnienia: Ja jestem agnostykiem, zatem wierzę w Boga, ale niewiele o nim wiem. Piszę to po to, by nasza dyskusja nie wisiała na bliżej nieokreślonej próżni. Pozdrawiam.
sceptyk / 2010-10-30 13:19 / Tysiącznik na forum
Też się ekspert znalazł!
Ekspert od wypuszczania Bagsika ściganego listem gończym.
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-10-30 12:26
Nie wierze w ani jedno słowo służb rządzonych przez terrorystów - stany to zło które trzeba zniszczyć.
ździcho / 77.255.54.* / 2010-10-30 23:15

stany to zło które trzeba
zniszczyć.

One przecież stopniowo same się unicestwiają, to widać jak na dłoni poprzez pozory krainy mlekiem i miodem płynącej. USA załatwi wkrótce krach, taki jaki załatwił powiedzmy Argentynę. To dojrzewa.
Marko77 / 83.23.129.* / 2010-10-30 23:11
W pełni popieram wypowiedź ! Fals flag - fałszywa alarm, aby osiągnąć własne cele.
lijon / 77.253.83.* / 2010-10-30 13:12
Powinieneś się leczyć z tej nienawiści!
Hassu / 83.10.119.* / 2010-10-30 20:18
Nie wiesz o cyzm pisze to sie nie wypowiadaj szaraku.

Najnowsze wpisy