Forum Polityka, aktualnościKraj

Boni sobie nie radzi. On zrobiłby to lepiej w miesiąc

Boni sobie nie radzi. On zrobiłby to lepiej w miesiąc

Wyświetlaj:
Wykształciuch / 188.147.70.* / 2012-01-22 02:11
Brawo! Pan Sośnierz marację!!!!! To przecież on wyprowadził Śląską Kasę Chorych na takągórkę,że jej zyskami obdzielili całą resztę. To Sośnierz zapewnił zyski Śląskiej KCH i wprowadził karty-to człowiek,który wie,co mówi,a cała reszta tylko ciągnie nasze pieniądze,jak pasożyty,które pasą się naszą szkodą. Doceńcie Sośnierza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prawda prowadzi do zwyciestwa / 83.7.134.* / 2012-01-21 22:47
Nie chodzi o to zeby robic,tylko zrobic dobrze.System ma wygladac w nastepujacy sposob.połączone ze soba1.wszystkie placówki ochrony zdrowia2/wszystkie apteki3/ NFZ4/ Ministertwo zdrowia5/zus5/krus6/ urzedy pracy7 kadry zakladow pracy powyzej ilus tam osob.poszczegolni wedlug swoich funkcji i kompetencji rozne kody dostepu do roznych czesci systemu.program wykonaja młodociani informatycy tylko Rzad musi ogłosic konkurs i wyznaczyc duza nagrode
bufon / 77.254.223.* / 2012-01-21 22:46
eee, ja bym to zrobi w tydzień!
rexR / 78.8.132.* / 2012-01-21 22:35
BO_NIe chodzi o to, żeby zrobić, ale żeby robić, bo tylko wtedy jest stały dopływa kasy do kieszeni. A Boni się zna na cyfryzacji jak świnia na gwiazdach i tyle też z tej cyfryzacji będzie, co z obserwacji gwiazd przez świnie. Nowe ministerstwo, bo Boniego trzeba było upchnąć. Nowi dyrektorzy, kierownicy, eksperci, budynki, sprzęt... a na końcu przetarg na oprogramowanie wygra najtańsza firma, która zatrudni studentów, żeby coś zrobili. Potem, ze względu na kompletnąklapę, kolejny przetarg wygra najdroższa firma, bo jako jedyna będzie w stanie cokolwiek sensownego zrobić. Potrwa to z 10 lat, Boni i kumple nabiją kabzy, a za niekompetencję, niedouczenie, machloje i przekręty zapłacimy My z własnej kieszeni. Może do ceny prądu dołożą opłatę prądową i wzorem opłaty paliwowej będą z opłaty prądowej "finansować" cyfryzację? :-)
geniuszek / 95.40.123.* / 2012-01-21 22:19
Pan Boni to porządny facet na wszystkim zna sie Najpierw był koordynatorem wszystkich ministrów a teraz jest wybitnym specjalisto od informatyki
papas34 / 88.156.24.* / 2012-01-21 21:09
Jak zwykle nic nie naprawią tylko zepsują,na pytanie do pani Kopacz czy w służbie zdrowia się zmieniło na lepsze odpowiedziała ze nic jest przyjemniej,ale czekać trzeba więcej niż za komuny.lekarz przyjmował ile chciał,albo ile zdołał a teraz 8 albo 10 pacjentów dziennie a naród coraz starszy i coraz więcej ludzi schorowanych kolejki coraz dłuższe.Po każdych zmianach jest coraz gorzej.Jak profesor Religa chciał wprowadzić to mówili że to oszołomstwo i wydawanie pieniędzy a teraz po 5 latach wracają do tego co ktoś mówił i chciał wprowadzić.Kto tu jest oszołomem.Jestem przekonany ze wydadzą miliardy na ten system a on i tak nie będzie działał poprawnie.
yah / 83.218.103.* / 2012-01-21 20:30
A czy nie prościej i taniej było by wyłączyc ZUS i dporowadzic do sytuacji aby pacjent sam odprowadzał składkę zdrowotną do NFZ. Ile z 249 zł trafia do służby zdrowia?. Przelewy międzybankowe i koszty operacyjne ZUSu Min. Finansów. To jest marnotrawstwo moich pieniędzy. A tak NFZ miałby pełną wiedzę ile ma kasy i kto płaci a kto nie.
kaczor jaro / 89.230.3.* / 2012-01-21 18:48
a zrob to czlowieczku. Nikt nie bedzie plakal
amelie2 / 81.219.62.* / 2012-01-21 15:43
Przecież ci wszyscy "spece" od styropianu potrafia tylko burzyć i za bezcen sprzedawać dorobek pokoleń.
Przekład ostatni to Warta - za ile gamonie z MSP tę firme ubezpieczeniową sprzedali, a za ile Niemcy ją teraz nie od nas kupują!
Kompromitacja z kompromitacją. Czy Boni ma jakiekolwiek pojęcie o IT?
Czy Arłukowicz z Boni czymkolwiek, kiedykolwiek zarządzali?
chory2012 / 83.30.215.* / 2012-01-21 13:45
Przestańcie już bredzić .We wtorek byłem u lekarza w Dąbrowie Górniczej.Lekarz i apteka to mały pikuś" 0 "problemów.Problem pojawił się z L-4..Miałem kartę "Śląską" + 3 inne(dodatkowe z PZU) Książeczkę Zdrowia,Dowód Osobisty ,Przepustkę z pracy,3 ostatnie paski z wypłaty(zapłacone chorobowe,zdrowotne,rentowe,emerytalne,wypadkowe ,PZU,dodatkowe ubezpieczenie przez pracodawcę) i co?Ledwo ubłagałem panią od L-4 żeby mi wypisała zwolnienie na druku .Okazało się że nie mam w Książeczce Zdrowia aktualnego potwierdzenia zatrudnienia.Gdyby nie wielkoduszność tej pani musiałbym prosić o karetkę żeby podwiozła mnie do kadr(po pieczątkę)- o własnych siłach bym nie doszedł.Nie dziwcie się Boniemu bo nikt nie wie ile betonu trzeba rozwalić żeby wprowadzić tak prostą rzecz.Jak było za komuny -tak teraz i na wieki,wieków Amen.
prześmiewca / 84.10.193.* / 2012-01-21 13:09
Skoro na Śląsku system działa to po co wyważać otwarte drzwi, zaadoptować go by mógł działać w całej Polsce i wprowadzać go choćby jutro.
kaczor jaro / 89.230.3.* / 2012-01-21 18:05
ten system dziala w mniemani. Sosnierza, czyli dziala za 100 zl.Panu Sosnieworzy za inowacyjne rozwiazania dalbym tez 100 zl . Fajny ci on przyglup.
niezapominalski / 89.74.232.* / 2012-01-21 12:05
To nieudacznik potrafił tylko kapowac.Wspolczuje najblizszym,majac takiego w rodzinie popelnil bym samobojstwo.
abst / 178.36.104.* / 2012-01-21 11:51
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
jotel / 87.205.92.* / 2012-01-21 11:47
Nie bronię Boniego, bo to nie jest tego wart, ale niech Sośnierz opowie o swoich układach (kiedy był szefem Śląskiej Kasy Chorych) z amerykańskim koncernem farmaceutycznym Schering-Plough, który 'sponsorował' jego prywatna fundację Zamek Chudów. Za co koncern dawał kasę?
helga und peter muller / 84.10.35.* / 2012-01-21 09:32
Wer ist das Poni?

Najnowsze wpisy