Forum Polityka, aktualnościKraj

Boni: Tego artykułu ACTA nie wprowadzimy w życie

Boni: Tego artykułu ACTA nie wprowadzimy w życie

Wyświetlaj:
mmx / 2012-01-27 14:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jw
TW starszy / 83.15.43.* / 2012-01-27 13:55
"Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum."
wolny człowiek / 83.27.20.* / 2012-01-27 13:36
Mam już swoje lata, ale w Polsce wciąż coś mnie zaskakuje.
Kiedyś dowiedziałem się z gęby michnika że (nie pomnę już który z oprawców Polaków: jaruzel, czy kiszczak ) jest człowiekiem HONORU!!!!

Pół godziny temu w radiowych wiadomościach usłyszałem wypowiedź tuska: boni oddał się do dyspozycji premiera, bo jest bardzo czuły/wrażliwy na krytyczne głosy wobec niego, gdyż boni to człowiek HONORU!!!!
SB-cki KAPUŚ człowiekiem honoru!!!!!. Świat się kończy.
aligattor / 159.205.90.* / 2012-01-27 13:16
walczcie o nas TERROR SIĘ MOŻE ZREALIZOWAĆ pod przykrywką praw autorskich ograniczyć chcą wolne słowa w internecie RUDY zacierał ręce był by totalnie nietykalny.
sisley / 213.77.28.* / 2012-01-27 12:43
A kto wierzy PO? Ja NIE.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-01-27 12:43
-"Podpisanie tego dokumentu, nie oznacza jego funkcjonowania jako prawa - powiedział dzisiaj w Radiu ZET Michał Boni..."
Panie Boni i tusku, wiem że w waszym wypadku to utopia ale warto czasem chwilę się zastanowić i pomyśleć, po co podpisywać coś co de facto podobno ma nie funkcjonować???
Ale na tyle na ile was poznałem, to zapewne szykujecie kolejną ściemę która wyjdzie nam bokiem...
Tusku, ty jestes gotowy dosłownie wszystko zrobić, nawet kosztem dobra karaju i narodu żeby knurzym truchtem dostać się do euro-koryta, prawda? Mam wrażenie że jak o tym myślisz (wiem, to absurd więc proszę potraktować to określenie jako zwrot retoryczny) to zaczynasz nózkami przebierać. Co za żenujący człowieczek.
ZbigHerbie / 79.189.148.* / 2012-01-27 12:34
Zbigniew Herbert

„Pan Cogito pro-ACTA”

Idź dokąd poszli tamci do ciemnego HADESU
po złote runo WIADOMOŚCI twoją ostatnią nagrodę

idź wyprostowany wśród tych co na EKRANACH
wśród odwróconych plecami i ZASŁONIĘTYCH MASKAMI

ocalałeś nie po to aby żyć TYLKO MAILOWAĆ
masz mało czasu trzeba WYSŁAĆ E-MAIL

bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny
w ostatecznym rachunku jedynie FACEBOOK się liczy

a gniew twój bezsilny niech będzie jak morze
ilekroć usłyszysz głos poniżonych i USUNIĘTYCH Z BLOGA

niech nie opuszcza ciebie twoja siostra KORUPCJA
dla WŁAŚCICIELI PORTALI - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a KONTO NA FEJSIE napisze twój uładzony życiorys

i nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocy
przebaczać w imieniu DONALDA TUSKA którego zdradzono o świcie

strzeż się jednak dumy niepotrzebnej
oglądaj w KOMPIE swą błazeńską twarz
powtarzaj: zostałem ZMANIPULOWANY - czyż nie było lepszych

strzeż się oschłości serca kochaj MAILE PORANNE
NICKA o nieznanym imieniu EKRAN LEDOWY
światło na BIURKU splendor KABLA W GNIAZDKU
one nie potrzebują twego ciepłego oddechu
są po to aby mówić: nikt cię nie pocieszy

czuwaj - kiedy światło na FORACH daje znak - wstań i idź
NA FEJSOWĄ USTAWKĘ dopóki krew obraca w piersi twoją ciemną gwiazdę

powtarzaj stare zaklęcia BLOGERÓW bajki i legendy
bo tak zdobędziesz dobro którego nie zdobędziesz
powtarzaj wielkie słowa powtarzaj je z uporem
jak ci co szli przez PLAC WOLNOŚCI i ginęli w ŚNIEGU

a nagrodzą cię za to tym co mają pod ręką
ODWIEDZINAMI NA STRONIE i „LUBIĘ-TO” NA FEJSIE

idź bo tylko tak będziesz przyjęty do grona ANTY-ACTA
do grona twoich przodków: GAYA FAWKSA i GOŚCI KARNAWAŁOWYCH
obrońców INTERNETU bez kresu i miasta BLOGERÓW

Bądź wierny Idź…

* Guy Fawkes (WIKI:) Był przesłuchiwany i torturowany, aż wreszcie złamał się. Skazano go na śmierć przez powieszenie i poćwiartowanie, lecz uniknął agonii w cierpieniach, jaką niosła okrutna kara, gdyż złamał kark, skacząc tuż przed egzekucją z szafotu, na którym miał zawisnąć 31 stycznia. Nazwisko Fawkesa jest utożsamiane ze spiskiem prochowym, który co roku, poczynając od 5 listopada 1605 roku, upamiętnia się obchodami, podczas których na stosie płonie kukła Fawkesa, a w tle często widać pokazy sztucznych ogni.
jaca66 / 79.186.217.* / 2012-01-27 11:55
Ignorant na czele ministerstwa cyfryzacji !
kaczorek ma motorek / 2012-01-27 11:54 / Tysiącznik na forum
Sranie w bani,tra ta ta ta ,PO i PSL mają większość i wszystko są wstanie przepchnąć. Jak by nie mieli zamiaru tego zrobić to by tego główna nie podpisali . Wkrótce media zdominuje wojna w Iranie a temat ACTA ucichnie ,wtedy po cichu ratyfikują .
uenie / 78.31.155.* / 2012-01-27 11:41
Jednego kapusia byłoby mniej we władzach Reżimowych.
Tusk udaje idiotę twierdząc ż nie bardzo wie dlaczego podpisał mimo setek tysięcy protestujących.

Podpisał olewając naród jak ci pod pałacem sikający na znicze i będzie stawał na głowie by sejm, w którym ma większość ratyfikował ACTA.
1999 / 87.64.65.* / 2012-01-27 11:30
W Polsce za malo sie dyskutuje na rozne tematy.
W duzej mierze oklamuje sie spoleczenstwo /np. wczasy pod palmami dla emerytow/.
Brakuje informacji na temat negatywnego wplywu wydobycia gazu lupkowego na srodowisko.
Przepisy prawne zmienia sie co piec minut / np. waloryzacja kwotowa/.
Dowiadujemy sie o wielu sprawach pokatnie i nie zawsze z tych zrodel otrzymujemy wlasciwa informacje na okreslony temat.
asdf1234 / 212.160.172.* / 2012-01-27 11:29

- Podpisanie tego dokumentu, nie oznacza jego funkcjonowania jako prawa - powiedział dzisiaj w Radiu ZET Michał Boni, minister administracji i cyfryzacji, komentując wczorajsze podpisanie przez Polskę umowy ACTA.


Ble, ble, ble, pla, pla, pla ... wystarczy Panie Ministrze Kolego Donalda Teraz Usłyszycie Same Kłamstwa
1999 / 87.64.65.* / 2012-01-27 11:19
Czy nasze produkty sa podrabiane na szeroka skale w krajach wysokorozwinietych i musimy je bronic?
Jaki jest nasz interes w podpisywaniu ACTA?

Przeciez mamy chyba swoje wlasno prawo chroniace wlasnosc intelektualna i przeciwdzialajace podrobkom na terenie Polski.
podrywacz11 / 87.205.95.* / 2012-01-27 11:08
Ważne! Przekażcie to dalej! Ludzie, ACTA to nie jest tylko cenzura Internetu jak niektóry myślą! ACTA zakazuje handlu takimi rzeczami jak:

- tańsze zamienniki leków, które są u nas popularne
- tańsze tusze i tonery do drukarek
- zamienniki oryginalnych części do samochodów i innych urządzeń

ACTA zakazuje handlem tańszymi zamiennikami! ACTA to nie tylko cenzura Internetu i zakaz ściągania plików!
jeż09 / 94.251.228.* / 2012-01-27 11:02
To po co było podpisywac mędrcu Boni. Chyba że tak kazali jankesi.

Najnowsze wpisy