Forum Polityka, aktualnościPolityka

Borowski: Pakt stablizacyjny jest programem na parę lat

Borowski: Pakt stablizacyjny jest programem na parę lat

Wyświetlaj:
odchudzony / 87.206.192.* / 2006-02-04 10:09
miałem nadzieje, że Borowski, wejdzi na prawdziwą drogę lewicowości i przywróci szacunek dla lewicy, nie bedzie okradania państwa i grup trzymających władze., że wreszcie lewica zcznie być lewicą walczącą o paprawienie życia biednych grup społeczeństwa, normalnie i racjonalnie. Zawiodłem się PiS i Samoobrana stają sie partiami lewicy, a do kogo mają się zwracać do jakich mediów, do Gazety Wyborczej, która ośmiesza każdą ustawę o pomocy i poprawie zycia obywateli, bo nie ma pieniedzy. Do jakich mediów zwróciłby się pan chcąc poprawić byt bezrobotnych gdyby pan realizował idee Marksa
Wapniak. / 83.28.125.* / 2006-02-04 11:45
A czego się Pan spodziewał po Borowskim? A kiedy on realizował idee K. Marksa?...
Polecam wybrać z Googla stronę: AFERY PRAWA. PRAWO I BEZPRAWIE, potem podtytuł: Polityka-ocena rządzących i dalej: Polaku sprawdź na kogo głosujesz... Warto.
Życzę przyjemnej lektury.
załamany Polak / 213.156.99.* / 2006-02-03 22:41
Tego co się dzieje, nawet nie chce się komentować?
olewator / 85.219.140.* / 2006-02-03 19:09
do tej pory śmiałem się z PO (dąsy Tuska, Rokity), ale Kaczyński z tym Rydzykiem to humor pierwsza klasa.
Ci znowu są religijnie nawiedzeni. to dzięki Rydzykowi mamy porozumienie i godne życie w kraju - ,,jego rola godna podkreślenia"
Qwa Kaczor , jak ty bredzisz to aż w dupie strzyka. Często wymieniaj nazwisko Rydzyk i obserwuj sondaże poparcia.
Misza / 83.144.124.* / 2006-02-03 22:22
czekam na to, az zamiast TVP 1 bedzie TV TRWAM ;)

Najnowsze wpisy