Forum Polityka, aktualnościPolityka

Borusewicz: PO ma spójną wizję polityki gospodarczej

Borusewicz: PO ma spójną wizję polityki gospodarczej

Wyświetlaj:
alfa_nb / 2007-09-17 12:23
Widać, że już żałuje przejścia... Wygląda to jak zaklinanie rzeczywistości...te jego sugestie o zaletach posiadania jakiegokolwiek programu politycznego. No ale bidak nie wie, że prawdziwym zadaniem PO nie jest przecież zarządzanie Polską jako państwem narodowym. Wręcz przeciwnie, europejska partia PO ma działać rozluźniająco na nasze struktury gospodarczo - państwowe po to , byśmy się łatwiej i szybciej wprzęgli w (pozornie) ponadnarodową EU. Już się wymsknęło Tuskowi porównanie cywilizacji zachodu do cywilizacji wschodu (sic!). To tłumaczy również zadziwiający styl kampanii wyborczej PO.
K.G. / 128.241.41.* / 2007-10-01 17:18
Chyba już nikogo nie trzeba przekonywać, że pomysł powstania Unii Europejskiej miał na celu, tylko i wyłącznie, powstanie socjalistycznej struktury ponadnarodowej, (bez której komuniści nie mogliby istnieć), która zapewniłaby towarzyszom realny wpływ na politykę i pieniądze oraz mogłaby konkurować z jedynym, rzeczywistym mocarstwem światowym, Stanami Zjednoczonymi. Walka z „imperializmem amerykańskim”, wrogiem ludu była i jest ich sztandarowym celem.

Można także założyć, że wielu z nas przekonano, że to właśnie w trosce o szybki rozwój zacofanej Polski, Unia zrobiła nam grzeczność i objęła nas swymi socjalistycznymi ramionami, zapominając, że przecież przez bardzo długie lata tkwiliśmy już w takim uścisku.
Wielu także jest Polaków, którzy uważają, że nie potrafimy sami kierować własnym państwem (tak wmówili nam pracownicy polskojęzycznych mediów i niby polscy politycy) – musi więc kierować nami obcy, czyli wrogi.
Dlaczego wrogi? Ano, dlatego, że będzie troszczył się o swoich, kosztem naszego Narodu.

Już szereg lat funkcjonuje, jako państwo, ta dziwaczna struktura, a choć państwem nie jest, ma swój hymn i flagę, która, np. obok polskiej, narodowej flagi, bezczelnie stoi za plecami polskiego premiera w trakcie obrad polskiego rządu. Ku zadowoleniu naszych władz, ogranicza naszą niepodległość i gospodarkę, na co godzimy się sami, i mało tego, w tym procederze aktywnie uczestniczymy. Propaganda nam wmawia ile to pieniędzy Unia nam „daje”, choć, w rzeczywistości, sami znacznie więcej im wpłacamy. UE nic nie daje za darmo.
Polską rządzi obcy.

A za chwilę, Unia stanie się już podmiotem prawa międzynarodowego, czyli państwem.
Do pełnego zawłaszczenia Polski pozostaje jeszcze zniszczenie narodowego pieniądza – polskiej złotówki.
Elendir / 2007-09-17 08:51 / Łowca czarownic
Ciekawe że twardogłowi tak alergicznie zareagowali na odejście Borusewicza - co widać w wypowiedziach poniżej.
maaaaarszałek / 83.24.216.* / 2007-09-17 18:41
jaka alergia - kupa śmiechu z powolnej niedojdy i tyle.
Elendir / 2007-09-17 21:44 / Łowca czarownic
Ciekawe ile ostatnio niedojd się pojawiło. I wszystkie zgodnie opuszczają PiS. Zważywszy że jest to partią która rządzi Polską i aktualnie ma największe poparcie całkiem niecodzienne zjawisko.
Wapniak / 83.28.110.* / 2007-09-16 21:48
Co najlepiej ocenić może koniunkturalny historyk-kombatant /kameleon/...
marek 19.53 / 83.24.7.* / 2007-09-16 16:33
Przypominają mi się opisy z literatury różnego rodzaju szarlatanów, sekciarzy, nawiedzonych - miotających się po scenie, toczących pianę z ust i wrzeszczących mam wizję, mam wizję.
Kupowanie wyroków / 83.21.48.* / 2007-09-16 16:31
PO ma wizje ale nie chce jej nikomu pokazać !
Mam ale nei pokazę !
PO jest jałowa, pusta. Jest wydmuszką po Aferałach jak w poprzednim wcieleniu okreslano PO
pudelrozi / 84.38.83.* / 2007-09-16 15:46
W pełni się zgadzam, PO tylko szczuje i gdacze. Brak merytoryki, pomysłów, a jak opozycyjna partia bierze ustawe z ich pomysłem pod głosowanie to są przeciw - infantylizm i gównarzeria
odgłoskapiszona? / 83.24.233.* / 2007-09-16 14:18
"Mordo ty moja" - a dzięki jakim to "środkom" wprowadzasz się w taki stan, że masz "wizje polityki gospdoarczej".

Najnowsze wpisy