Forum Forum finansoweKredyty

BOŚ - rezygnacja z KbK a kredyt hipoteczny

BOŚ - rezygnacja z KbK a kredyt hipoteczny

kgr / 82.146.242.* / 2011-06-27 14:13
Hej,

mam w BOŚ kredyt hipoteczny i Konto Bez Kantów, z którego pobierane są comiesięczne raty.
To konto to kompletna porażka, ale nie będę się nad tym teraz rozwodził. Grunt, że chcę z niego zrezygnować, tyle że kredyt z czegoś spłacać się musi.

Czy możecie mi doradzić, jak teraz zmieni się sposób spłaty kredytu?
Wiem, że mogę złożyć wniosek o zmianę sposobu spłaty na np. przelew z innego banku, ale to koszt 200 zł. A ja nie mam ochoty płacić tej upośledzonej instytucji już ani grosza.
Czy BOŚ, gdy wypowiem umowę o KbK, sam założy jakiś "rachunek techniczny"?

Proszę o poradę.
hipoteka boś / 164.126.63.* / 2012-10-03 18:08
BOŚ Inowroclaw przy Dworcowej 37

fatalna obsługa-klient przerzucany od jednego do drugiego "specjalisty"

termin od złożenia wniosku do odp.- 1,5miesiąca! ponadto stwierdzili że jakimś dziwnym niefartem umowa przedwstępna wygasła, prosili dowieźć stos dodatkowych dokumentów! po jaki ch** przyjęli wniosek skoro nie było odpowiednich dokumentów...?!!

odbieranie telefonów- na 9 połączeń odebrali... 0, dopiero oddzwonili po mojej skardze złożonej w centrum bankowym BOŚ przy Bernardyńskiej w Bdgw tej instytucji maja praktykę jedynie w ZWOdZENIU klienta!

cena- przy konsultacji rata wynosiła 830zł, a po 2tyg. przy składaniu wniosku 890 (15 lat x 840rocznie) komentarz pracownika " rata troszeczkę większa ale przecież to teraz nie ma znaczenia"-debil!

przymusowa wycena nieruchomości przez ich zaprzyjaźnionego rzeczoznawcę za jedyne 400zł (w innych bankach rzeczoznawca jest za DARMO)
podsumowująć:
-fachowości brak
- termin odległy o ile realny
NIE POLECAM!!!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: