Forum Polityka, aktualnościKraj

Boże Narodzenie obchodzi się dopiero od IV w.

Boże Narodzenie obchodzi się dopiero od IV w.

Wyświetlaj:
ździsław bezbożny / 77.254.251.* / 2012-12-25 10:57

Ksiądz Grzegorz Michalczyk wyjaśnia ,że chrześcijanie chcieli w ten sposób pokazać, iż prawdziwym słońcem jest Jezus.

Cóż to za ignorancja. To ja, zwykły szary laik wiem, ze chrześcijanie nigdy nie szli na kompromis, a on duchowny wciska ludziom takie kity, ze chrześcijanie szli wtedy z poganami na takie układy? Nie wie, czy celowo ściemnia? A przy okazji inna rzecz. Niejaki Ratzinger (szerzej znany pod pseudonimem Benedykt XVI) napisał ksiązkę, w której dowodzi, że Boże Narodzenie ma korzenie stricte pogańskie, a jednak nie przeszkadzało mu to wczoraj celebrować pasterki przez bite 3 godziny. Cóż za hipokryzja. Przez niego nie obejrzałem do końca świetnego filmu Kevina Costnera "Bezprawie", bo przez cholerną pasterkę opóźnił się on o 40 minut.
lie2 / 83.5.200.* / 2012-12-25 09:02
Ten artykuł jak też cała katolicka religia to mija się z prawdą, bo wprowadzili to święto po to by robić co innego - czcić nie Boga tylko kogo ?

- boże narodzenie to święto szatana - gwiazdka wigilijna miała doprowadzić magów do Jezusa by powiedzieli Herodowi gdzie Jezus jest by on mógł go potem zarżnąć bo wtedy zabijał chłopców.
A komu zależało na śmierci Jezusa ? Szatanowi !
Choinka - pogański symbol płodności.

Poza tym mikołaj - odyn jeżdżący po dachach i goniący za soboą dusze zmarłych - kolejna nauka że niby jest piekło gdzie są te dusze- kolejne kłamstwo.
ździcho / 77.254.251.* / 2012-12-25 11:02
A wam Świadkom Jehowy wolno pisać na takich forach? Znam zgrubsza Świadków i ten wpis świadczy o tym, że jeżeli jesteś Świadkiem, to mocno podupadłym moralnie, bo w przeciwnym razie nie powinno Cię tu być.
XYT$%R / 83.5.200.* / 2012-12-25 11:20
?? A co to ma do wypowiedzi/ tematu ?
ździsław bezbożny / 77.254.251.* / 2012-12-25 11:35
A to, że dobrze napisał:
- boże narodzenie to święto szatana - gwiazdka wigilijna miała doprowadzić magów do Jezusa by powiedzieli Herodowi gdzie Jezus jest by on mógł go potem zarżnąć bo wtedy zabijał chłopców.
A komu zależało na śmierci Jezusa ? Szatanowi !

Zapomniałem po prostu o tym wspomnieć

Najnowsze wpisy